Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%

Liczba głosów: 231

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

Bond9753 pisze: 2 kwietnia 2024, 13:15 https://biznes.interia.pl/gospodarka/ne ... Id,7426666 dragoness będzie płacić na propagandę Tuska i nie ucieknie od tej opłaty.
Wiesz, ile razy już tym straszono?
Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu »

https://businessinsider.com.pl/biznes/s ... ze/jrj6hrz

Wiesz, ile razy PO zapowiadała, że pieniądze zamiast na propagandę w TVP trafią na chore dzieci? Znowu kłamali? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Sun Tzu pisze: 2 kwietnia 2024, 21:08 https://businessinsider.com.pl/biznes/s ... ze/jrj6hrz

Wiesz, ile razy PO zapowiadała, że pieniądze zamiast na propagandę w TVP trafią na chore dzieci? Znowu kłamali? :rotfl:
https://pulsmedycyny.pl/mz-podalo-o-ile ... -r-1208301
Sun Tzu
VIP
VIP

przy założeniu, że PKB w 2024 r. wyniesie 3 770 900 mln zł
Przy okazji: zaprzeczasz, że pieniądze - decyzją Donalda z Sopotu - trafiły na Tusk Vision Propaganda? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Sun Tzu pisze: 2 kwietnia 2024, 21:40
przy założeniu, że PKB w 2024 r. wyniesie 3 770 900 mln zł
Przy okazji: zaprzeczasz, że pieniądze - decyzją Donalda z Sopotu - trafiły na Tusk Vision Propaganda? :rotfl:
A dlaczego miałabym zaprzeczać?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh »

Kruku
Efektowe zniszczenie rosyjskiego systemu rakietowego TOS-1A przy pomocy drona FPV wyposażonego w kamerę termowizyjną, rejon wsi Terny. Dron należał do 12. Brygady Specjalnego Przeznaczenia (Azow) której pododdziały operują obecnie w rejonie Kreminna - Łymań.
https://twitter.com/KrukuOne/status/1775504258692972625

ciekawy jestem jak w WP zmieniło się szkolenie odnośnie użycia dronów,
a także jaka jest/była ich produkcja
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Magda M
Marszałek @szymon_holownia
w #SkarżyskoKamienna chwali się, że z KPO tworzą nowe miejsca w żłobkach, gdzie samorządy masowo je likwidują, ze względu na drastyczny spadek urodzeń. Ten facet zerwał się z choinki. Chłop kompletnie odklejony od rzeczywistości.

Wykres: @RafalMundry
Obrazek
https://twitter.com/modliszka30/status/ ... 1800018141
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Łukasz Warzecha
"Dopytywany nie podał szczegółów".
Niedobrze, że nie podał, bo obywatele mają prawo wiedzieć, czy ich rząd zamierza wysłać żołnierzy na teren ogarnięty wojną oraz jakie inne działania zamierza ewentualnie podejmować. Również za to ocenia się władzę.
https://twitter.com/lkwarzecha/status/1 ... 7887030636
Sun Tzu
VIP
VIP

Jak tam dziś głosowali przedstawiciele koalicji Pizzy z Jagodna ws. paktu migracyjnego w Parlamencie Europejskim? Ilu dostaniemy tych inżynierów i lekarzy z Afryki? 30 tysięcy rocznie? :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Łukasz Warzecha
Zawsze przypominałem, że pan Tusk nigdy nie był entuzjastą masowego wpuszczania imigrantów do Europy. Wbrew temu, co twierdzą niektórzy komentatorzy. Uczciwość każe to przyznać. Ostrzegał przed tym w szczycie kryzysu migracyjnego. Jego reakcja mnie nie dziwi.
Obrazek
https://twitter.com/lkwarzecha/status/1 ... 4710557799
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Sun Tzu pisze: 10 kwietnia 2024, 20:58 Jak tam dziś głosowali przedstawiciele koalicji Pizzy z Jagodna ws. paktu migracyjnego w Parlamencie Europejskim? Ilu dostaniemy tych inżynierów i lekarzy z Afryki? 30 tysięcy rocznie? :rotfl:
Uaktywnił się i zaraz wpadka. Przykre. Widocznie to jeszcze szok po utracie dwóch kolejnych sejmików.
Sun Tzu
VIP
VIP

Pytałem, jak głosowali europarlamentarzyści koalicji Pizzy z Jagodna, więc proszę się na tym skupić a nie opowiadać mi bajek o tym, co Donald z Sopotu mówi! Bo, przypominam złośliwie, Donald z Sopotu mówił coś o benzynie za 5.19 zł czy kwocie wolnej od podatku w wysokości 60 tys. zł, by o 100 konkretach na pierwsze 100 dni rządów nie wspominać... :rotfl:

p.s.

Jak tam nastroje wśród wiernych fanów Platformy i Donalda z Sopotu po 9 kolejnym zwycięstwie wyborczym nad Kaczorem-Dyktatorem? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Sun Tzu pisze: 11 kwietnia 2024, 07:06 Pytałem, jak głosowali europarlamentarzyści koalicji Pizzy z Jagodna, więc proszę się na tym skupić a nie opowiadać mi bajek o tym, co Donald z Sopotu mówi! Bo, przypominam złośliwie, Donald z Sopotu mówił coś o benzynie za 5.19 zł czy kwocie wolnej od podatku w wysokości 60 tys. zł, by o 100 konkretach na pierwsze 100 dni rządów nie wspominać... :rotfl:

p.s.

Jak tam nastroje wśród wiernych fanów Platformy i Donalda z Sopotu po 9 kolejnym zwycięstwie wyborczym nad Kaczorem-Dyktatorem? :rotfl:
Boli, co? Bo mnie boli że na Podkarpaciu połowa ludzi z syndromem sztokholmskim. Ale przynajmniej miasto odzajęczone.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Ponadto chyba musisz zacząć wreszcie sprawdzać zanim coś napiszesz.
Pakt migracyjny. Jak głosowali polscy europosłowie?
Za przyjęciem takiego rozwiązania głosowała część polskich europosłów, m.in.: Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut i Leszek Miller.

Przeciw byli: Joachim Brudziński, Patryk Jaki, Krzysztof Jurgiel Karol Karski, Beata Kempa, Izabela Kloc, Joanna Kopcińska, Zdzisław Krasnodębski, Elżbieta Kruk, Beata Mazurek, Tomasz Poręba, Elżbieta Rafalska, Rafał Romanowski, Bogdan Rzońca, Jacek Saryusz-Wolski, Beata Szydło, Dominik Tarczyński, Witold Waszczykowski, Jadwiga Wiśniewska, Anna Zalewska, Kosma Złotowski, Magdalena Adamowicz, Krzysztof Brejza, Jerzy Buzek, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Hübner, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Włodzimierz Karpiński, Ewa Kopacz, Elżbieta Łukacijewska, Janina Ochojska i Sylwia Spurek.

Od głosu wstrzymali się Róża Thun i Bogusław Liberadzki.

Z raportu opublikowanego na stronie Parlamentu Europejskiego wynika, że trzech polskich europosłów dokonało korekty w swoim głosowaniu i wstrzymało się od głosu: Marek Belka, Robert Biedroń i Łukasz Kohut.
Sun Tzu
VIP
VIP

Jest rzeczą oczywistą, że mnie boli ta bodajże 9 kolejna porażka wyborcza PiS-u kierowanego przez straszliwego Kaczora-Dyktatora z Platformą Obywatelską kierowaną przez uśmiechniętego Donalda z Sopotu! Tym bardziej mnie to boli jak widzę zachwyty członków i sympatyków PO cieszących się z kolejnego sukcesu wyborczego swojej partii-żywicielki...

p.s.

Jeszcze bardziej mnie cieszy sukces wyborczy Adama Kostrząba, niezależnego kandydata z komitetu Odnowa, który po prostu przechodził z tragarzami obok Urzędu Miasta Jasła akurat wtedy, gdy jeszcze urzędujący burmistrz wraz z radnymi, którzy go popierali, szukali nowego kandydata na burmistrza i tak przypadkiem został kandydatem. A znakomita większość mieszkańców miasta, którzy krytykowali przez ostatnie lata marazm w który popadło miasto, postanowiło poprzeć kandydata popieranego przez tych, którzy za ten stan miasta odpowiadali. Bo my panie to lubimy oglądać filmy, które widzieliśmy albo słuchać piosenek, które znamy... I najbardziej zabawne jest to, że żaden z jasielskich portali nie wpadł na pomysł i nie prześwietlił kandydata na burmistrza ponad 30 tys. miasta. Ot, pojawił się facet znikąd, o którym miesiąc temu nikt nie słyszał i jaślanie postanowili mu oddać rządy nad miastem... Jasło to jednak stan umysłu! :rotfl:
ODPOWIEDZ