Mikołajki

O wszystkim, czyli o niczym...
lucyfer21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:45

Mikołajki

Post autor: lucyfer21 »

Co chłopakowi lub dziewczynie kupić na mikołajki:)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Mikołajki

Post autor: jędza »

:) Zależy czym się interesuje chłopak czy dziewczyna :)
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Mikołajki

Post autor: mario1562 »

no trzeba przyznac dobry temat:)) to podawac propozycje bo sam mam z tym zawsze problem:/
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikołajki

Post autor: Pablo fanatyk »

Przeciez to zalezy od indywidualnych zainteresowan i pasji kazdego czlowieka-nie mozna tak wystawic od razu calej listy gotowców bo kazdy powinien najlepiej znac swojego partnera/partnerke zyciowa.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikołajki

Post autor: sylwula13 »

Pablo fanatyk pisze:Przeciez to zalezy od indywidualnych zainteresowan i pasji kazdego czlowieka-nie mozna tak wystawic od razu calej listy gotowców bo kazdy powinien najlepiej znac swojego partnera/partnerke zyciowa.

popieram to ! napisz jakie ma zainteresowania
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: Mikołajki

Post autor: szpileczka »

a jeśli samemu się nie zna zainteresowań?
Np. teraz przyszliśmy do nowej szkoły, nie znamy się jeszcze dobrze no i co można koledze lub koleżance kupić? Doradźcie coś w granicach 30 zl.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikołajki

Post autor: clashtorny »

"co by to nie było pokocham jak swoje" Po prostu kup coś co lubią wszyscy, a jeśli chodzi o chłopaka to taki gorący buziak to chyba każdy by chciał ^^ jeśli o dziewczynę to kolczyki bransoletkę naszyjnik itp
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Mikołajki

Post autor: Union »

Każdy pisze, że to zależy od osoby itp... itd... A ja uważam, że są prezenty które każdemu się spodobają. Wymienię tu kilka: Łańcuszek z ładnym wisiorkiem, duży miś, mały miś, kubek ze wspólnym zdjęciem, koszulka z nadrukiem ulubionego powiedzonka lub zdjęciem, krawat ze śmiesznym nadrukiem, ładna kolia, ostatnio wpadła mi w ręce fotoksiążka (super pomysł), zwykła książka tylko musi być w twardej oprawie i ciekawa, ostatnio bardzo mi się spodobały długopisy z dowolnie grawerowanym napisem. A teraz mój hit ;) gra planszowa Eurobissnes ;) - coś wspaniałego zagrać po latach. Jestem zwolennikiem wszelkich gier planszowych tych starszych jak i typu scrable. No i oczywiście rzutki (magnetyczne i inne rodzaje) i piłkarzyki (te za 20-30zł)-dla taty i dziecko się przy tym pobawi. To kilka moich pomysłów dla każdego. :rozpacz: Tylko nie ramki na zdjęcia :rozpacz: . Poza tym polecam sklepy ze śmiesznymi rzeczami bo tam można naprawdę fajne gadżeciki znaleźć (chyba w galerii taki jest). No i książkę Krzysia Ibisza "Jak dobrze wyglądać po 40-ce".
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Mikołajki

Post autor: Pablo fanatyk »

Union dobrze ze napisales swoje pomysly i to sie ceni ale z tym Ibiszem to przesadziles...Wolalbym Smerfy ogladnac niz czytac tego pokemona...
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Mikołajki

Post autor: Union »

Hehe, Ibisz był w formie żartu.
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Mikołajki

Post autor: a-tatutek »

Ja jestem zwolenniczką robienia prezentów własnoręcznie.
Ostatni jaki zrobiłam to był zegar z płyty winylowej-dla przyjaciela melomana :]
<dziękuję za rady od pana zegarmistrza, były bardzo pomocne ;) >

Albo jeżeli już coś kupionego w prezencie przynajmniej oryginalnie zapakować :P
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Mikołajki

Post autor: Jaślanka »

Union super wszystko, tylko ja zamiast misia wolałabym ramke :D


Polecam też: szkatułkę, perfum, szal, rękawiczki, zegarek, np ja bym sie ucieszyla z dobrego pedzla do makijażu, moze jakis dobry kosmetyk :) Książka, kalendarz, szczoteczka elektryczna, portfel, pasek, spinki do koszui, model samochodu, gra planszowa lub karciana (nie tylko dla dzieci... ;) ), fajna myszka do komputera, albo etui na telefon:) Zależy w jakim wieku osoba, którą chcemy obradować i jaki mamy budżet:)
martynika
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 4 października 2013, 12:47

Re: Mikołajki

Post autor: martynika »

perfumy!!! nie ma tego czegoś jak perfum!!!
ODPOWIEDZ