Wolność słowa w Tuskolandii

O wszystkim, czyli o niczym...
juve-fan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 18:56

Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: juve-fan »

Studium przypadku

http://niezalezna.pl/10690-obraziles-tu ... esz-mandat

http://niezalezna.pl/uploads/foto/2011/ ... t-tusk.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=HL3bsiQSsG8 - pobicie dziennikarza

http://www.wykop.pl/ramka/745179/helsin ... e-kibicow/ - Helsińska Fundacja Praw człowieka w obronie kibiców

http://youtu.be/q5ZodDSk8A0 - pikieta i zatrzymanie kibiców Jagi

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html - prawdziwa przyczyna zamknięcia stadionw

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/za-burta ... adzal-PZPN - transparent o papieżu przeszkadzał


bez komentarza...
dunczyk
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 19:44

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: dunczyk »

Pamiętam dobrze czasy komuny i walkę o inną Polskę, ale nawet wtedy stadionów nie zamykali chociaż niejednokrotnie były to na tamte czasy oazy wolnego słowa. Jeżeli swojej opinii nie można wyrazić głośno, a jedyna słuszna i prawdziwa gazeta to GW (dawniej Trybuna Ludu ) to witaj komuno. Ale czara goryczy chyba zaczyna sie przelewać.http://fakty.interia.pl/polska/news/moz ... ob,1640722.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: Messer »

druga Białoruś ? Donald- polski Łukaszenka?
juve-fan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 18:56

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: juve-fan »

Messer pisze:druga Białoruś ? Donald- polski Łukaszenka?
Ale z jakże pięknym uśmiechem, nienaganną aparycją i polityką miłości na ustach.
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: sasza »

Wyobraźmy sobie że takie wydarzenia mają miejsce w czasach rządów PiS. Myślę że pod kancelarią premiera było by już miasteczko namiotowe, a rysiek kalisz donosiłby bułki z mlekiem.
konto usunięte

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: konto usunięte »

Jeszcze o wolności pisania komentarzy w necie

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/minist ... 84367.html

W skrócie chodzi o to że wolno obrażać wszystkich z wyjątkiem Żydów.
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: Woytec »

Polska jest zeszmacona, wyprowadzajcie się z kraju jak najszybciej.
piotr-s
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 19:52

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: piotr-s »

Woytec pisze:Polska jest zeszmacona, wyprowadzajcie się z kraju jak najszybciej.
Popieram :rotfl: i to jak najszybciej! Łukaszenka czeka na takich demokratów!!! ;)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: antykieckowy »

prostak pisze:Jeszcze o wolności pisania komentarzy w necie

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/minist ... 84367.html

W skrócie chodzi o to że wolno obrażać wszystkich z wyjątkiem Żydów.
Nie tylko żydów. Oprócz nich nie wolno też obrażać katolików.
Jakiekolwiek złe słowa na te dwie grupy religijne i można beknąć.
Dalej nie wiem dlaczego tak wszystkim zaczęła przeszkadzać "nasza demokracja" jeśli za nią nie jest odpowiedzialny tylko rząd Tuska? Przecież Kaczyński też chciał cenzurować internet i inne media. SLD i poprzednie rządy też do tego łapę przyłożyły. Ja wiem, że Kaczyński to wódz jedynej słusznej partii i wcielenie Boga ale on i inni też mają małe grzeszki w kontekście kontrolowania tego co ludzie mogą myśleć i mówić a co nie.
juve-fan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 18:56

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: juve-fan »

tak, tak antykieckowy katolików obrażać nie wolno, dlatego taka Szczuka, Najsztub czy Palikot robią to na każdym kroku. Artyści do postaci świętych doczepiają penisy, a inni oświeceniowcy nazywają wierzących baranami itd. A to wszystko dlatego, że katolików obrażać nie wolno. Życzę tobie i podobnym typom życia w krajach muzułmańskich. Tam dopiero kolego byś poznał co to demokracja i na takim forum, byś się koleżko nawet nie wychylił. Piszesz swoje brednie antykościelne tutaj, bo wiesz, że Ci nic nie grozi, a taki Arabus jeden z drugim w ich mateczniku pięknie by Cię za to dojechali. Nie bluźnij więc i weź się ogarnij.
stiffer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 14:29
Lokalizacja: Jaslo

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: stiffer »

haha, ABW zamknęło www.antykomor.pl... DEMOKRACJA ZNOWU ZWYCIĘŻYŁA!
AntyKomor.pl zamknięty po wizycie ABW. unkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego weszli do mieszkania właściciela strony o 6 rano. Przeszukali je i zarekwirowali m.in. laptopa. Sprawdzili też piwnicę. 25-latkowi oznajmiono, że działania te mają związek z obrazą prezydenta.
http://kontakt24.tvn.pl/temat,antykomor ... upa=polska
juve-fan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 18:56

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: juve-fan »

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: antykieckowy »

juve-fan pisze:tak, tak antykieckowy katolików obrażać nie wolno, dlatego taka Szczuka, Najsztub czy Palikot robią to na każdym kroku. Artyści do postaci świętych doczepiają penisy, a inni oświeceniowcy nazywają wierzących baranami itd. A to wszystko dlatego, że katolików obrażać nie wolno. Życzę tobie i podobnym typom życia w krajach muzułmańskich. Tam dopiero kolego byś poznał co to demokracja i na takim forum, byś się koleżko nawet nie wychylił. Piszesz swoje brednie antykościelne tutaj, bo wiesz, że Ci nic nie grozi, a taki Arabus jeden z drugim w ich mateczniku pięknie by Cię za to dojechali. Nie bluźnij więc i weź się ogarnij.
Ja rozumiem, że poza groźbami i absurdalnymi oskarżeniami czy bredniami nie umiesz dyskutować więc może najlepiej tego nie robić w ogóle? Prymitywne zachowania muzułmanów zostawmy muzułmanom, dla ciebie "prawdziwego" katolika będzie to trudne ale spróbuj, może się uda :]
Szczuka swoją wypowiedzią o tej dziewczynie z Radia Maryja sprezentowała Polsatowi karę w wysokości 100 czy 300tys. złotych.
Palikot był ciągany po sądach za tzw. obrazę ducha świętego ( jak to absurdalnie brzmi :rotfl: ) i za wiele innych wypowiedzi na temat przestępczej organizacji kościelnej. W większości przypadków został uniewinniony bo zarzuty były tak absurdalne, że nawet w polskim katolandzie je wyśmiewano i nie traktowano poważnie.
O Najsztubie nie słyszałem by krytykował katolików bo nie czytam jego tekstów.
Artystka, która przyczepiła penisa do krzyża została skazana, nie wiem jaką sumę musiała zapłacić ale kara była.
Ty sam groziłeś mi sądem za nazywanie wierzących naiwniakami, za określenie trupa papieża "ścierwem" czy nazywanie kościelnych terrorystów organizacją przestępczą itd jednak komuś zabrakło jaj by ośmieszyć się przed sądem i złożyć donos do prokuratury :super: I ty śmiesz mówić cokolwiek o wolności słowa? Hah? :oczami:
Mamy XXI wiek i za bluźnierstwa nie ścina się głów w cywilizowanym świecie. Prymitywne cywilizacje takie jak muzułmańskie to robią ale oni mentalnie są kilkaset lat za Zachodem. Widzę, że taka mentalność jest tobie bliska? Może powinieneś pomyśleć o przeprowadzce w miejsce gdzie mógłbyś ścinać łby niewiernych? W Egipcie ostatnio chrześcijanie masakrują się z muzułmanami, więc może wakacje pod piramidami? :]
Żenująca już się staje argumentacja tęgich katolickich yntelygentów, którzy za główne argumenty mają "ciesz się, że w Polsce nie jest jak w Pakistanie!", oj mam za to dziękować? Ktoś musi się tutaj ogarnąć i to nie jestem ja. A do Pakistanu nam niewiele brakuje, wystarczy spojrzeć na polską politykę i polskie prawo religijne.

A swoje podejście wobec Kk i katolików nie prezentuje tylko w internecie. Każdy kto mnie zna prywatnie lub mnie przynajmniej kojarzy wie jaką "miłością" pałam do prymitywnych zabobonów i organizacji przestępczych reprezentujących te zabobony. Nie ukrywam swoich poglądów bo się nie boję :]
juve-fan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 18:56

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: juve-fan »

antykieckowy pisze: A swoje podejście wobec Kk i katolików nie prezentuje tylko w internecie. Każdy kto mnie zna prywatnie lub mnie przynajmniej kojarzy wie jaką "miłością" pałam do prymitywnych zabobonów i organizacji przestępczych reprezentujących te zabobony. Nie ukrywam swoich poglądów bo się nie boję :]
Nie rozumiem Cię w ogóle najpierw piszesz, że w Polsce nic złego o katolikach powiedzieć nie wolno, a potem z dumą twierdzisz, że swoich poglądów nie ukrywasz i masz się z tym dobrze. To jak to w końcu jest? Skoro ty wielka tuba antykościelna żyjesz sobie swobodnie, głosisz swoje brednie bez żadnych konsekwencji to jak możliwe, że w tym państwie katolicy są pod jakąś szczególną ochroną?

antykieckowy pisze: Palikot był ciągany po sądach za tzw. obrazę ducha świętego ( jak to absurdalnie brzmi :rotfl: ) i za wiele innych wypowiedzi na temat przestępczej organizacji kościelnej. W większości przypadków został uniewinniony bo zarzuty były tak absurdalne, że nawet w polskim katolandzie je wyśmiewano i nie traktowano poważnie.
Jak to możliwe, że w państwie kościelnym i ciemnogrodzie został uniewinniony? Nie rozumiem tego, przecież sam twierdzisz, że nic złego o religii katolickiej w Polsce mówić nie wolno?

A imieniem twym na wieki będzie... paradoks.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Wolność słowa w Tuskolandii

Post autor: antykieckowy »

juve-fan pisze:Nie rozumiem Cię w ogóle najpierw piszesz, że w Polsce nic złego o katolikach powiedzieć nie wolno, a potem z dumą twierdzisz, że swoich poglądów nie ukrywasz i masz się z tym dobrze. To jak to w końcu jest?
To, że nie wolno złego słowa o katolikach powiedzieć nie oznacza w ogóle, że ktoś będzie ukrywał swoje poglądy na ich temat. Nawet w Pakistanie, do którego się upodobniamy, ludzie mimo radykalnych kar za bluźnierstwa odważają się krytykować islam i radykalne środowiska muzułmańskie. Nie każdy jest konformistą, nie oceniaj innych według własnej miary.
juve-fan pisze:Skoro ty wielka tuba antykościelna żyjesz sobie swobodnie, głosisz swoje brednie bez żadnych konsekwencji to jak możliwe, że w tym państwie katolicy są pod jakąś szczególną ochroną?

Absurdalna ustawa o ochronie uczuć religijnych... Słyszał kiedy o czymś takim? Przecież sam mi tym groziłeś (pomijam fakt, że kompletnie nie miałeś pojęcia o czym ta ustawa mówi).

juve-fan pisze:
antykieckowy pisze: Palikot był ciągany po sądach za tzw. obrazę ducha świętego ( jak to absurdalnie brzmi :rotfl: ) i za wiele innych wypowiedzi na temat przestępczej organizacji kościelnej. W większości przypadków został uniewinniony bo zarzuty były tak absurdalne, że nawet w polskim katolandzie je wyśmiewano i nie traktowano poważnie.
Jak to możliwe, że w państwie kościelnym i ciemnogrodzie został uniewinniony? Nie rozumiem tego, przecież sam twierdzisz, że nic złego o religii katolickiej w Polsce mówić nie wolno?

A imieniem twym na wieki będzie... paradoks.
Czytanie i rozumienie całego tekstu czasem może być trudną umiejętnością ale ja z natury uczynny człowiek, pomogę.
antykieckowy pisze: W większości przypadków został uniewinniony bo zarzuty były tak absurdalne, że nawet w polskim katolandzie je wyśmiewano i nie traktowano poważnie.
juve-fan pisze:A imieniem twym na wieki będzie... paradoks.
Z własną hipokryzją można sobie poradzić, wystarczy chcieć. Spróbuj :super:
ODPOWIEDZ