Prawo jazdy kat. "C"

O wszystkim, czyli o niczym...
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Krzysiek92 »

Witam wszystkich;) nie znalazlem takiego tematu wiec zalozylem hah ;)
mam takie pytanie czy ktos z forumowiczów robił juz prawo jazdy na kat C ostatnio i w jakich szkołach polecacie?
Byłem pytac na ul. Kadyiego nie pamietam nazwy tego osrodka ale powiedziano mi 1800 zł. mysle ze taniej juz nigdzie nie bedzie ale jesli by ktos mogł i robil niedawno to ile taki kurs w innych szkołach kosztuje?
dziekuje za odpowiedzi;)
rpd8
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 12 października 2008, 23:33

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: rpd8 »

no powiem ci tak zapłacisz 200 zł mniej a cie nic nie naucza!!
ja dopłaciłem i poszłem do lepszej szkoły i zdałem!!
mam juz pare kat i zawsze za 1 razem
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: mateusz2566 »

a jeszcze jakbyście mogli powiedzieć ile kosztuje teraz takie prawko bo w necie pisze ok 6tys i wydaje mi się że to jest bujda
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Anuskaaa18 »

mateusz2566 pisze:a jeszcze jakbyście mogli powiedzieć ile kosztuje teraz takie prawko bo w necie pisze ok 6tys i wydaje mi się że to jest bujda
Może komuś chodziło o to, ze 6 tysięcy, ale razem z kwalifikacja wstepną, bo skoro robisz prawko na cieżarówke to trzeba się liczyc z tym, że ten kurs także trzeba zaliczyc. Inaczej nie mozna wykonywac transportu drogowego, a przecież chyba o to chodzi. No i jeszcze badania psychotechniczne i inne to pewnie wyjdzie te 6 tysięcy, a może i więcej. Wiem, bo mój facet też to przerabia :)
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: mariush36 »

Badania psychotechniczne - 85 zł
Badania lekarskie - 150 zł

Prawo jazdy kat C - 1800 zł (bezrobotny bądź uczeń - zniżka 100zł)
Prawo jazdy kat E - 1800 zł (bezrobotny bądź uczeń - zniżka 100zł)

Kurs na przewóz rzeczy - ...pojęcia nie mam ale to jest chyba największy "problem"

I jeszcze podobno Kwalifikacja wstępna i Szkolenie okresowe + wymagany wiek 21 lat
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: czarny2962 »

No wlasnie samo prawko to nic tylko kwalifikacja wstepna na torze poslizgowym o ile pamietam jest tylko wroclaw i poznan i troche to kosztuje bez tych papierow mozesz jedynie powietrze wozic
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Krzysiek92 »

noo dobra dzieki za odpowiedzi:p
a too badania sa az 3 razy drozsze niz na osobowke?
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Marcinek »

Calkowity koszt zrobienia prawa jazdy kat C z badaniami, kwalifikacjami, przewoz rzeczy, egzamin. To minimum 4500zł

Sam kurs jest tani - 1800zł plus badania. Kwalifikacje kosztują około 3 tysięcy. Po samym kursie za 1800 i egzaminie możemy jezdzić pustym autem. Jeżeli zatrzyma nas inspekcja lub policja na tym, że wieziemy towar bez kwalifikacji, zostaniemy ukarani kwotą nawet do kilku tysięcy złotych. Także nie warto ryzykować.
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Krzysiek92 »

noo to o tym wiem ze bez kwalifikacji nie ma sie co ruszac ;)
ale te kwalifikacje too juz mozna pozniej robic. narazie to by sie przydal sam papierek ze prawko jest ;)
własnie tak pytam boo namyslam sie czy robic.
A jaka szkołe polecaciee??
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Marcinek »

ja Ci polecam iść na ul kadyego do stowarzyszenia przedsiębiorców, to jest ten budynek, co szkoła RENOMA tylko piętro wyżej, tam często organizują darmowe kursy na prawo jazdy. Ostatnio był na wszystkie możliwe kategorie, robią kurs, kwalifikacje, przewóż rzeczy. Płacisz jedynie za egzamin
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: mariush36 »

czarny2962 pisze:kwalifikacja wstepna na torze poslizgowym o ile pamietam jest tylko wroclaw i poznan
To nie jest prawda, u Nas można wszystko zrobić
Marcinek pisze:ja Ci polecam iść na ul kadyego do stowarzyszenia przedsiębiorców, to jest ten budynek, co szkoła RENOMA tylko piętro wyżej, tam często organizują darmowe kursy na prawo jazdy. Ostatnio był na wszystkie możliwe kategorie, robią kurs, kwalifikacje, przewóż rzeczy. Płacisz jedynie za egzamin
Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: Krzysiek92 »

Marcinek pisze:ja Ci polecam iść na ul kadyego do stowarzyszenia przedsiębiorców, to jest ten budynek, co szkoła RENOMA tylko piętro wyżej, tam często organizują darmowe kursy na prawo jazdy. Ostatnio był na wszystkie możliwe kategorie, robią kurs, kwalifikacje, przewóż rzeczy. Płacisz jedynie za egzamin

ahaa. kolegoo tylko ze to jest pewnie dla osob bezrobotynych i wgl tak?
boo ja jeszcze sie ucze wiec chyba raczej nic z tego by nie bylo;/
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: czarny2962 »

mozna zrobic oczywiscie teorie a praktyke na torze poslizgowym podkarpacie nie posiada bylo mozna zrobic kurs ale na starych zasadach w ktorym nie bylo wymagane jazdy na torze poslizgowym
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: mariush36 »

czarny2962 pisze:mozna zrobic oczywiscie teorie a praktyke na torze poslizgowym podkarpacie nie posiada bylo mozna zrobic kurs ale na starych zasadach w ktorym nie bylo wymagane jazdy na torze poslizgowym
Robiłeś ten kurs, wiesz coś więcej na ten temat?
MarcinCz
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 maja 2011, 10:24

Re: Prawo jazdy kat. "C"

Post autor: MarcinCz »

Płyta poślizgowa jest w Birczy.
ODPOWIEDZ