Zaproszenia ślubne?

O wszystkim, czyli o niczym...
stokrotka2010
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 15:31

Zaproszenia ślubne?

Post autor: stokrotka2010 »

Gdzie w Jaśle wydrukują w przystępnej cenie zaproszenia na ślub?
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: mario1562 »

hmmm a czy musza byc zaproszenia drukowane w jasle w jakiejs drukarni czy papierniczym skalepie wszytkietakie oklepane?? hmmm moze lepiej byc orginalnym i kupic na allegro??? ja np kupilem zaproszenia na allegro po 1 zl za sztuke http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-sl ... 32001.html bo takie mi sie podobały ale jest tez duzo innych wzorów na allegro w tej samej cenie:)
Awatar użytkownika
StudioJL
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 21 sierpnia 2011, 13:20

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: StudioJL »

Na allegro mnustwo wzorników
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: Drapichrust »

W zaproszenia to jeszcze się nie bawię, ale na kilka wesel robiłem winietki na stoły. Tzn. karteczki z imionami, aby można było usadzić wszystkich gości. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

A ja miałam takie zaproszenia :D

http://allegro.pl/zabawne-zaproszenia-s ... 57004.html

U mojego (teraz już) męża dawaliśmy takie, na których panna młoda była związana, a u mnie odwrotnie, pan młody był związany.
To jest wersja zaproszeń dla odważnych :hyhy: Większość par wybiera eleganckie tradycyjne zaproszenia. My postanowiliśmy w tym momencie troszkę zaszaleć. Miny gości po zobaczeniu zaproszeń-niektóre bezcenne :rotfl:

Do wybierania zaproszeń polecam allegro. Tam jest kopalnia propozycji. Tak dużo, że aż za dużo i ciężko się zdecydować :P
gosica502
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:57

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: gosica502 »

ja też polecam zamawianie na allegro, my w zeszłym roku zamówiliśmy zaproszenia za 1,3zł chyba, bardzo ładnie były, na grubym papierze, starannie wykonane, naprawdę super, byliśmy się w drukarni pytać ale ceny nas powaliły niestety ;/ zaproszenie po 6-7 żłotych przy prawie 100 zaproszeniach to jednak spory wydatek :/ No a w sklpeach to tak jak ktos wyżej napisał, bez szału, wszystko na jedno kopyto a wcale nie tanie...
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: krzyś »

Witam,

ja zamawiałam zaproszenia osobiście w Zręcinie koło Krosna p. Agnieszka - bardzo polecam fachowa obsługa i dużo ciekawych pomysłów. Moje zaproszenie zrobiły furrorę wśród gości..
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: Szeherezada »

W Jaśle to nie wiem, ale na pewno opłaca się zamówić na allegro. Jest mnóstwo ofert w przystępnych cenach:)
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: martunialla »

Można wydrukować w Jaśle np. w biurze Szeran, ale allegro jest tańsze.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Wiadomo największy wybór na allegro.pl
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: angela666 »

mi w zaproszeniach podoba sie tylko jedno gdzie mozna umiescic fajną rymowanke na temat kwiatów które sie dostaje a potem sie wyrzuca do kosza zamiast tego w tym wierszu jest regułka ze sie chce dostac wino lub ksiazki no albo kupon totolotka zamiast tych kwiatów bardzo praktyczne:) fajny pomysł ktos miał
Awatar użytkownika
broch
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 lipca 2006, 22:06
Lokalizacja: 3km od dębu

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: broch »

tu masz gościa który mieszka koło Jasła i sprzedaje na allegro,
więc myślę że można umówić się na odbiór osobisty ;)
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4411135
zniesmaczona
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 listopada 2011, 14:15

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: zniesmaczona »

A ja sama drukowałam, wycinałam, podklejałam - były jedyne w swoim rodzaju i każdy docenił fakt, że zaproszenia były własną inwencją twórczą.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: wścieklica »

Kiedyś widzialem bardzo oryginalne zaproszenia wykonane na arkuszach papieru czerpanego, formatu A4. Papier był "postarzany" nad ogniem i zawoskowany. Każda kartka była zwijana w rulon, wiązana wstążką z lakową pieczęcią. Całość była dodatkowo umieszczana w tubach ze skóry. W zamierzeniu było to nawiązanie do sredniowiecznych przesyłek. Piekielnie drogo, ale jak pięknie!
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Zaproszenia ślubne?

Post autor: tess »

zdecydowanie allegro. W okresie zimowym na dodatek wszystko szybciej idzie, nie ma takiego ruchu, wybór bardzo duży i taniej :)
ODPOWIEDZ