zdjecia naszych tatuazy:)

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: dmichnal »

Hej:)
Postanowilem zaczac taki temat, choc nie wiem czy bedzie cieszyl sie zainteresowaniem:)
Dla mnie tatuaz to fajna rzecz, podoba mi sie takie ozdabianie ciala :ok:
Nie jest to wcale moda czy chec zaszpanowania, ( chociaz pewnie niektorzy po to je robia :mur: ).
Wazna role odgrywa sumbolika.
Wstaw zdjecie swojej dziarki i napisz co dla Ciebie symbolizuje :]
Ja tez wstawie jak znajde czas, pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: PERSPEKTYWA... »

Moje przedramię, :zawstydzony: 1-wsze widniał tam napis gotykiem, który zrobiłem będąc smarkaczem :| a teraz szczerze mówiąc go żałuję, :zalamany: dlatego chciałem go zamaskować :wstyd: czymś innym, czymś bardziej solidnym :hyhy: i pokryłem skórę dwoma motywami demonicznymi nakładając je na siebie :oczami: ... hmm, plecy zrobiłem również ładne parę lat temu choć tego typu tatuaż ( Tribal pomieszany z postacią ) nic dla mnie nie znaczy, po prostu mi się podobał... ogólnie tatuaż jest bardzo wciągający i chęć na zrobienie kolejnego jest zawsze, no ale niestety siła wyższa... kobieta :rotfl: jest innego zdania ... :rozpacz:
Załączniki
Przedramię ... :)
Przedramię ... :)
Przedramię :)
Przedramię :)
przedramie2.JPG (32.99 KiB) Przejrzano 10374 razy
Moja szczęśliwa posiadaczka " łopatka " :)
Moja szczęśliwa posiadaczka " łopatka " :)
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: CZ_1910 »

Ciekawy temat, dawać swoje zdjęcia z tatoo ;)
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: dmichnal »

PERSPEKTYWA... pisze:ogólnie tatuaż jest bardzo wciągający i chęć na zrobienie kolejnego jest zawsze, no ale niestety siła wyższa... kobieta :rotfl: jest innego zdania ... :rozpacz:

hehe:)
moja kobieta alurat jest za wiec korzystam :super:
Co to za napis byl jesli mozna wiedziec?
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: PERSPEKTYWA... »

A.G.G.R.O BERLIN - istna głupota ktora nie zna granic w wieku 18 lat :wstyd: wstyd się przyznawać ... :D
Mianowicie - http://www.youtube.com/watch?v=3YpfrlazPvQ :):):)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: oth »

Ten na plecach ciekawy, a napisy faktycznie odpadają.
Ja szukam jakieś oryginalnego skorpiona, jeszcze nie znalazłem.
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: dmichnal »

Napisy sie nudza mozna tak powiedziec;/
Albo czesto jesli robi ktos imie ukochanej a potem sie rozstaje i trzeba zakryc...

PERSPEKTYWA... pisze:A.G.G.R.O BERLIN - istna głupota ktora nie zna granic w wieku 18 lat :wstyd: wstyd się przyznawać ... :D
Mianowicie - http://www.youtube.com/watch?v=3YpfrlazPvQ :):):)


haha niezle :D

Do PERSPEKTYWA...
A kto Cie dziargal?
mozesz mi na PW odpisac
Awatar użytkownika
PERSPEKTYWA...
Guru
Guru
Posty: 137
Rejestracja: 26 listopada 2009, 08:38

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: PERSPEKTYWA... »

oth pisze:Ten na plecach ciekawy, a napisy faktycznie odpadają.
Ja szukam jakieś oryginalnego skorpiona, jeszcze nie znalazłem.
Zleć komuś szkic, projekt ... :P komuś kto ma talent w rysowaniu i to uwielbia robić, na pewno się coś znajdzie :hyhy:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: oth »

Wiem tylko najpierw musiałbym sprecyzować czego dokładnie oczekuje, a sam nie wiem do końca, już przeglądałem katalogi i w salonach i w necie. Najbliżej tego co bym chciał jest to (ale kilka zmian bym chciał). To byłoby na górną cześć ramienia-barku.

Obrazek
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Jagoda Fioletowa »

oth pisze:Wiem tylko najpierw musiałbym sprecyzować czego dokładnie oczekuje, a sam nie wiem do końca, już przeglądałem katalogi i w salonach i w necie. Najbliżej tego co bym chciał jest to (ale kilka zmian bym chciał). To byłoby na górną cześć ramienia-barku.

Obrazek
Oth Nie wiem ile masz lat, ale moja rada jest taka... Zastanów się sto razy, zanim zrobisz sobie tatuaż (tym bardziej, jeśli jest to pierwszy)... Jeżeli Twoje wyobrażenia o tatuażu zmieniają się systematycznie to poczekaj jakiś czas, aż będziesz pewny swego... Wiele osób robi sobie tatuaż "na poczekaniu, pod wpływem emocji". Przekaz wybranego przez Ciebie znaku znaczy wiele, ale czy to będzie aktualne przez całe Twoje życie?? Bo tatuaż będzie widniał na Twojej skórze aż do śmierci... Pamiętaj o tym :]
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: oth »

Wiadomo że na całe życie, pewnie dlatego już 10 lat się zabieram do tego. W końcu zrobię, a na pewno przed trzydziestką :]
Wiem że przekaz się nudzi lub zmienia, właśnie dlatego wybiorę coś bez większej treści, po prostu coś genialnego estetycznie/wizualnie. A skorpion ma ukryte znaczenie? Poza oczywsitymi skojarzeniami?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: kasiuńcia »

I ja się przyznam, że wiele lat "siedzi we mnie" chęć zrobienia tatuażu. Sama nie wiem czym jest to spowodowane, bo nie lubię zbytnich ekstrawagancji, ale wydaje mi się, że dobry tatuaż to jakiś taki swój indywidualny manifest, wyrażenie siebie.
Początkowo byłam za młoda, później charakter pracy nie pozwalał mi na coś takiego. A i tak ciągle myślę o czymś małym, w mało widocznym miejscu.
Jeśli ktoś ma tatuaż w nietypowym, ciekawym miejscu na ciele-szczególnie kobieta-śmiało, dodawajcie zdjęcia. Może się w końcu zdecyduje ;)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Jagoda Fioletowa »

oth pisze:Wiadomo że na całe życie, pewnie dlatego już 10 lat się zabieram do tego. W końcu zrobię, a na pewno przed trzydziestką :]
Wiem że przekaz się nudzi lub zmienia, właśnie dlatego wybiorę coś bez większej treści, po prostu coś genialnego estetycznie/wizualnie. A skorpion ma ukryte znaczenie? Poza oczywsitymi skojarzeniami?

Nooo... Skorpion poza oczywistym znakiem zodiaku, jest inteligentną "bestią". W "dawnych" czasach osiągał spore wielkości ;) Był ceniony w Egipcie i później wśród innych zwierząt potrafił dostosować się do zmiennego otoczenia, dlatego możemy spotkać go na pustyni, a także w śniegu :] Radzę poznać symbolikę swojego tatuażu ;) Poza tym myślałam, że DKS znaczy coś szczególnego dla Ciebie, ale chyba się pomyliłam... ;)

kasiuńcia pisze:I ja się przyznam, że wiele lat "siedzi we mnie" chęć zrobienia tatuażu. Sama nie wiem czym jest to spowodowane, bo nie lubię zbytnich ekstrawagancji, ale wydaje mi się, że dobry tatuaż to jakiś taki swój indywidualny manifest, wyrażenie siebie.
Początkowo byłam za młoda, później charakter pracy nie pozwalał mi na coś takiego. A i tak ciągle myślę o czymś małym, w mało widocznym miejscu.
Jeśli ktoś ma tatuaż w nietypowym, ciekawym miejscu na ciele-szczególnie kobieta-śmiało, dodawajcie zdjęcia. Może się w końcu zdecyduje ;)

Dobrze Cię rozumiem :] A tak dla odwagi, chcę Ci powiedzieć, że moja koleżanka ma tatuaż na pośladku :) Jest to nieduży motyl (czarno-biały). Nigdy bym jej o to nie podejrzewała, ale gdy zobaczyłam to dzieło, cieszyłam się w duchu, że się zdecydowała :) Jeśli wyrażasz jakiś przekaz swoim tatuażem to tak jakbyś trochę o sobie opowiedziała światu, ale na tyle mało, żeby mieli się czego domyślać :) resztę chowasz dla siebie...
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: oth »

Jagoda Fioletowa pisze:
oth pisze:Wiadomo że na całe życie, pewnie dlatego już 10 lat się zabieram do tego. W końcu zrobię, a na pewno przed trzydziestką :]
Wiem że przekaz się nudzi lub zmienia, właśnie dlatego wybiorę coś bez większej treści, po prostu coś genialnego estetycznie/wizualnie. A skorpion ma ukryte znaczenie? Poza oczywsitymi skojarzeniami?

Nooo... Skorpion poza oczywistym znakiem zodiaku, jest inteligentną "bestią". W "dawnych" czasach osiągał spore wielkości ;) Był ceniony w Egipcie i później wśród innych zwierząt potrafił dostosować się do zmiennego otoczenia, dlatego możemy spotkać go na pustyni, a także w śniegu :] Radzę poznać symbolikę swojego tatuażu ;) Poza tym myślałam, że DKS znaczy coś szczególnego dla Ciebie, ale chyba się pomyliłam... ;)
Nie nie, te litery w środku dopiero zauważyłem ostatnio, ja bym je zamienił na coś o co ludzie by mnie nie pytali nonstop jak w przypadku np nieszczęsnych literek chińskich czy arabskich. A co do skorpiona, to faktycznie jest to dośc niezwykłe stworzenie, które wbrew mitom nie popełnia samobójstwa, trochę się jednak ostatnio rozczarowałem wyczytawszy że jedynie co setne ukąszenie kończy się nokautem :/
Ale chyba najpierw zrobie sobie henną i wyczaję czy przypadkiem ludzie nie będą pytali w kółko czy to mój znak zodiaku :] (nie)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Jagoda Fioletowa »

oth pisze:
Jagoda Fioletowa pisze:
oth pisze:Wiadomo że na całe życie, pewnie dlatego już 10 lat się zabieram do tego. W końcu zrobię, a na pewno przed trzydziestką :]
Wiem że przekaz się nudzi lub zmienia, właśnie dlatego wybiorę coś bez większej treści, po prostu coś genialnego estetycznie/wizualnie. A skorpion ma ukryte znaczenie? Poza oczywsitymi skojarzeniami?

Nooo... Skorpion poza oczywistym znakiem zodiaku, jest inteligentną "bestią". W "dawnych" czasach osiągał spore wielkości ;) Był ceniony w Egipcie i później wśród innych zwierząt potrafił dostosować się do zmiennego otoczenia, dlatego możemy spotkać go na pustyni, a także w śniegu :] Radzę poznać symbolikę swojego tatuażu ;) Poza tym myślałam, że DKS znaczy coś szczególnego dla Ciebie, ale chyba się pomyliłam... ;)
Nie nie, te litery w środku dopiero zauważyłem ostatnio, ja bym je zamienił na coś o co ludzie by mnie nie pytali nonstop jak w przypadku np nieszczęsnych literek chińskich czy arabskich. A co do skorpiona, to faktycznie jest to dośc niezwykłe stworzenie, które wbrew mitom nie popełnia samobójstwa, trochę się jednak ostatnio rozczarowałem wyczytawszy że jedynie co setne ukąszenie kończy się nokautem :/
Ale chyba najpierw zrobie sobie henną i wyczaję czy przypadkiem ludzie nie będą pytali w kółko czy to mój znak zodiaku :] (nie)

Powiem Ci Oth, że bardzo dobry pomysł z tą henną :ok: Po pierwsze, i najważniejsze (!), zobaczysz jak sam będziesz się czuł z nowym tatuażem oraz jak inni będą go odbierać. W razie (W) zmienisz na coś innego lub pozostaniesz przy swoim, ewentualnie trochę go zmodyfikujesz :) Życzę Ci trafnego wyboru i obyś nigdy nie żałował swej decyzji, co do prawdziwego tatuażu (nawet będąc starym dziadziem ;) )
ODPOWIEDZ