Ruch Poparcia Palikota

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dragoness »

piterS pisze:caly ten temat i rozwoj dyskusji obraca sie w oparach absurdu, jedynie kler moze miec satysfakcje ze zbiera owoce swojej wielosetletniej szamanskiej dzialalnosci i dopuki cala ludzkosc nie spadnie z oblokow na ziemie i nie otrzezwieje to konserwatyzm z religja w tle bedzie dlugo gora!
Satysfakcję to będą mieć niekompetentne "parytety" i inne egzemplarze, wybrane na kolejną kadencję przez osobników, którym zamydlono oczy pierdołami w rodzaju uwolnienia zioła, opodatkowania kleru, pancernej brzozy, czy zamachu w Smoleńsku, a ktorzy nie mają pojęcia o programach politycznych partii, na które głosują. I o to w tym wszystkim chodzi. O utrzymanie się przy rodzimym korycie, a docelowo przejście do większego, europejskiego.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: juve_fan »

piterS pisze:caly ten temat i rozwoj dyskusji obraca sie w oparach absurdu, jedynie kler moze miec satysfakcje ze zbiera owoce swojej wielosetletniej szamanskiej dzialalnosci i dopuki cala ludzkosc nie spadnie z oblokow na ziemie i nie otrzezwieje to konserwatyzm z religja w tle bedzie dlugo gora!
Cieszę się, że takie zdanie mają w większości osoby, nie potrafiące poprawnie pisać po polsku.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: grzybel »

antykieckowy pisze:Taka "prowokacja" jest potrzebna w Polsce właśnie po to by ludzie nie traktowali transseksualizmu jako dewiacji tylko chorobę. Dzięki temu problem napiętnowania transseksualistów staje się głośniejszy przez co więcej ludzi ma okazję do zrozumienia tego problemu.

Przyznajmy też szczerze, że 99% marszałków i wice po prostu się nie nadają/nie nadawali do piastowania tego stanowiska więc to czy Grodzka zostanie jednym z nich nie zrobi większej różnicy dla funkcjonowania sejmu a może przyczynić się do polepszenia sytuacji osób trans.
Zgadzam się.
Nie podoba mi się tylko manipulacja, ludźmi i oczernianie Kościoła czy też PiS-u. Tak jakby tylko oni odpowiadali za tę nie akceptacje problemu.

Dyskusję o in vitro proponuję przenieść do: Rozmowy damsko - męskie -> metoda in vitro. I tam moja odpowiedź
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: piotrek »

jeśli odetną czarnulków od koryta to jestem za nimi!
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: juve_fan »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18429
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:jeśli odetną czarnulków od koryta to jestem za nimi!
Nadchodzi czas farbowania na blond :rotfl: A ile dokładasz do tego "koryta" jeśli można wiedzieć? Bo jak jesteś na garnuszku mamusi, to raczej nie powinieneś mieć nic do powiedzenia. A ja na przykład chciałabym odciąć od wspomnianego koryta hołotę, zajmująca się ziołem, i partnerstwem, zamiast 28% bezrobociem wśród młodych ludzi.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: wieśniak »

dragoness pisze:
piotrek pisze:jeśli odetną czarnulków od koryta to jestem za nimi!
Nadchodzi czas farbowania na blond :rotfl: A ile dokładasz do tego "koryta" jeśli można wiedzieć? Bo jak jesteś na garnuszku mamusi, to raczej nie powinieneś mieć nic do powiedzenia. A ja na przykład chciałabym odciąć od wspomnianego koryta hołotę, zajmująca się ziołem, i partnerstwem, zamiast 28% bezrobociem wśród młodych ludzi.
I kogo masz na ich miejsca ?Inną hołotę :hyhy: ,bo nigdy wszystkim nie dogodzisz .
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dax »

wieśniak pisze: I kogo masz na ich miejsca ?Inną hołotę :hyhy: ,bo nigdy wszystkim nie dogodzisz .

Po co inną hołotę, może wszyscy obywatele powinni się tym zająć. Tutaj szczegóły: http://db.org.pl/
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: grzybel »

A nóż, a może ....przyjemnie jest patrzeć np. na Szwajcarię.
Ciekawi mnie deklaracja o neutralności wobec niektórych zagadnień. Nie da się o wszystko pytać naród w referendum. Będą przecież musieli opowiedzieć się za lub przeciw jakimś ustawom w sejmie.(nie??)

U nich na fejsiku jest informacja: "18 stycznia wpłynął do Sejmu RP projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej"
Czytaliście? Bo na dobrą sprawę to co dla nas nie jest sytuacją kryzysową, dla UE może być.
link do projektu: http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/ ... e/1066.pdf
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

Pierwszy (chyba) poseł Ruchu Palikota, który przyznał oficjalnie, że do polityki poszedł dla pieniędzy i stanowisk. Podobno mają ją wyrzucić z klubu, i dobrze bo "feminizm" jaki ona reprezentuje jest pośmiewiskiem.

(http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 05119.html
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: yorker »

Pomijajac jej "feminizm", pomijając "nagrodę", warto się zastanowić co na tym zamieszaniu zyskuje Palikot? Tydzień w mediach?
Zarobił jak Zabłocki na mydle... :rotfl:

http://wyborcza.pl/1,75968,13367910,Bun ... borcza#Cuk
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

yorker pisze:Pomijajac jej "feminizm", pomijając "nagrodę", warto się zastanowić co na tym zamieszaniu zyskuje Palikot? Tydzień w mediach?
Zarobił jak Zabłocki na mydle... :rotfl:

http://wyborcza.pl/1,75968,13367910,Bun ... borcza#Cuk
Według mnie zarobił wiele bo wrócił na chwilę do Palikota przed wyborami, który jest przeciwko układom, stanowiskom dla koryta itd. Decyzja ws. Nowickiej to jedna z bardzo nie wielu rzeczy, która mnie pozytywnie zaskoczyła od bardzo dawna.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: yorker »

antykieckowy pisze:
yorker pisze:Pomijajac jej "feminizm", pomijając "nagrodę", warto się zastanowić co na tym zamieszaniu zyskuje Palikot? Tydzień w mediach?
Zarobił jak Zabłocki na mydle... :rotfl:

http://wyborcza.pl/1,75968,13367910,Bun ... borcza#Cuk
Według mnie zarobił wiele bo wrócił na chwilę do Palikota przed wyborami, który jest przeciwko układom, stanowiskom dla koryta itd. Decyzja ws. Nowickiej to jedna z bardzo nie wielu rzeczy, która mnie pozytywnie zaskoczyła od bardzo dawna.
Kto wrócił na chwilę do Palikota?? :rotfl:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

yorker pisze:
antykieckowy pisze:
yorker pisze:Pomijajac jej "feminizm", pomijając "nagrodę", warto się zastanowić co na tym zamieszaniu zyskuje Palikot? Tydzień w mediach?
Zarobił jak Zabłocki na mydle... :rotfl:

http://wyborcza.pl/1,75968,13367910,Bun ... borcza#Cuk
Według mnie zarobił wiele bo wrócił na chwilę do Palikota przed wyborami, który jest przeciwko układom, stanowiskom dla koryta itd. Decyzja ws. Nowickiej to jedna z bardzo nie wielu rzeczy, która mnie pozytywnie zaskoczyła od bardzo dawna.
Kto wrócił na chwilę do Palikota?? :rotfl:
Palikot wrócił do Palikota sprzed wyborów. Chodziło mi o postawę. Tak przynajmniej wynika z tej wymiany zdań.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: yorker »

Wyszło szydło z worka: http://www.rp.pl/artykul/16,979134-Wand ... 1481237582
cynizm się wylał... :P
ODPOWIEDZ