Chiński market

O wszystkim, czyli o niczym...
yogi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 08:08

Re: Chiński market

Post autor: yogi »

nikt nie wie??? czyżby nikt z szanownych Jaślan tam nie był :D a ponoć były tłumy :hurra: Chińczyk górą :D ale tak serio pytam o te godzinki... ?
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Chiński market

Post autor: natali »

też nie wiem ale pewno standard 9-17
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: Chiński market

Post autor: gosiak19 »

od 9 tak, ale do 19 ;)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Chiński market

Post autor: jędza »

Ale o co chodzi?
gdzie ten market?
Co tam dają?
robobosss
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:05

Re: Chiński market

Post autor: robobosss »

mila pisze:
Szeherezada pisze:Słyszałam jak jakaś kobieta dzisiaj mówiła, że kupiła synowi w chińskim markecie w Gorlicach dres i po praniu skurczył się i był dobry dla 4 lata młodszej siostry.
BUAHAHAHA :P
Buahahahahahahah :D
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Chiński market

Post autor: mila »

robobosss pisze:
mila pisze:
Szeherezada pisze:Słyszałam jak jakaś kobieta dzisiaj mówiła, że kupiła synowi w chińskim markecie w Gorlicach dres i po praniu skurczył się i był dobry dla 4 lata młodszej siostry.
BUAHAHAHA :P
Buahahahahahahah :D
Ok, przemyslalam i zwracam honor MARKETOWI CHINSKIEMU- w sumie to chyba jednak plus- kupujesz jeden a dwojka dziec i to w roznym wieku ponosi i to prawie JEDNOCZESNIE:) hahaa niczym CZARY MARY GOKA:)
robobosss
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:05

Re: Chiński market

Post autor: robobosss »

BUAHAHAHA :P
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Chiński market

Post autor: szybki5151 »

Strasznie tam śmierdzi , ale za to ochrona pierwsza klasa ( 1,5 metrowe kicajce ) :rotfl: :rotfl:
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Chiński market

Post autor: natali »

muszę się tam wybrać :) zob te kicajce, ale co tam można kupić ???
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: Chiński market

Post autor: lilijka »

fakt, śmierdzi strasznie, cudów też nie ma, ale można trafić na coś przyzwoicie wyglądającego w niskiej cenie :)
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Chiński market

Post autor: mchloek »

No i ciekawośc wygrała.Byłam i zobaczyłam. Jak nazwa wskazuje sklep bardzo chiński. Nie czułam wcześniej wspomnianego smrodu, ale może mój węch się pogorszył :padam: . Sklep jest bardzo duży i co z tym idzie jest ogromna ilość towaru. Są rzeczy bardzo słabej jakości, ale są też rzeczy jakości całkiem OK. Mam obycie jeśli chodzi o ubrania różnych marek i cześć z chińskiego marketu mają podobną jakość lub nawet lepszą jak ubrania z niektórych sieciówek. :hyhy: Hmm...w sumie co się dziwić wszystko jest na dzień dzisiejszy szyte w Chinach. :P Co mi się podoba to, to, że kupując tam produkt 'made in China' płacę 12PLN a nie jak np. w H&M czy Reserved 112PLN. Dzięki temu nie zdziwię się i nie pożałuje jak ta rzeczy się skurczą czy rozciągnią po dwóch praniach.
Rzeczy do tego sklepu(informacja od osoby sprzedającej na rynku) są brane z hurtowni mieszczącej się w W-wie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że znam ludzi którzy sprzedają te same paski, torebki itd. z tej właśnie hurtowni na rynku w Jaśle, Krośnie, Sanoku... i ludzie kupują za większe pieniądze no, ale to rynek a nie 'chiński supermarket'. Tak więc wszystko zależy od podejścia, jeśli czujesz się zbyt 'dumny' by tam iśc twoja sprawa, ale nie śmiej się z tych którzy tam kupują. Bo otwierając swoją szafę 90% ciuchów masz z Chin. :hurra:
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Chiński market

Post autor: sebastiano19 »

a ja słyszałem, że jak się tam kupi za co najmniej 49 zł to dają płytkę do nauki języka chińskiego :rotfl:

i ( koleżanka mówiła ), że jak przyjdziesz drugi raz na zakupy i powiesz dzień dobry po chińsku to od razu podkoszulek gratis do zakupów dają!! :D i to nie taki...yyy... z tych co jak go wykładali na półkę to się nitki sypały podobno trochę lepszy :krzeslem:
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Chiński market

Post autor: szybki5151 »

mchloek pisze:No i ciekawośc wygrała.Byłam i zobaczyłam. Jak nazwa wskazuje sklep bardzo chiński. Nie czułam wcześniej wspomnianego smrodu, ale może mój węch się pogorszył
śmierdzi jakaś chemią aż drażni w gardle :suchy: , ale kilka ciekawych i śmiesznie tanich rzeczy tam widziałem , które opłacało by się kupić .
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Chiński market

Post autor: mila »

sebastiano19 pisze:a ja słyszałem, że jak się tam kupi za co najmniej 49 zł to dają płytkę do nauki języka chińskiego :rotfl:

i ( koleżanka mówiła ), że jak przyjdziesz drugi raz na zakupy i powiesz dzień dobry po chińsku to od razu podkoszulek gratis do zakupów dają!! :D i to nie taki...yyy... z tych co jak go wykładali na półkę to się nitki sypały podobno trochę lepszy :krzeslem:
Nie kpij, bo jeszcze Jaselko i PODjaselko uwierzy:) i chinolom utargi podniesie! poza tym gdyby zatrudnili Polakow to ok, a tak nijak taki sklep OBCY nie poprawia zycia tutejszym, pamietajmy- DOBRE, BO POLSKIE i juz:)
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Chiński market

Post autor: sebastiano19 »

http://www.chinskiemarkety.zafriko.pl/ <<<======== kliknij :cenzura:
:cenzura:

zachęcam do lektury TYCH, którzy popierają te pseudo markety z odzieżą...i nakręcają im sprzedaż !!! :cenzura:
ODPOWIEDZ