Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

O wszystkim, czyli o niczym...
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: warez »

Ale to jest osłabiające stoisz w kolejce do dystrybutora, kupujesz paliwo, następnie musisz odstać w kolejnej kolejce ponieważ na siłę wciskają jakieś kretyńskie hot-dogi lub namawiają na kawę. Nie rozumiem czemu w ten sposób odstraszają klienta. powinno być inne stanowisko do tychże hot-dogów. Przecież na paliwie mają złoty interes a dodatkowo jeszcze żebrzą, na hot-dogach...
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: lukk »

te hot dogi nie sa zenujace tylko całkiem smaczne ;)
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: PrO. »

no własnie nie wiem co ty od nich chcesz są bardzo dobre :)
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: Mastah »

Wydaje mi się, że pracownik nie ma za bardzo ochoty ludziom wciskać te hot dogi czy kawę, ale takie ma polecenie odgórne i co ma poradzić na to? Ja jeśli nie mam ochoty to grzecznie podziękuje i tyle w temacie. A co do smaku hot dogów to dla mnie z sosem czosnkowym wymiata i nie mogę złego słowa powiedzieć, ale każdy ma swoje wyszukane podniebienie :D
portnej
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: portnej »

dla mnie hot-dogi też są extra.

A co do tego że obsługa pyta kazdego o to czy tamto, to napewno jest odgórna dyspozycja.

Kumpel motocyklista raz mi opowiadał jak gdzieś wczesnym rankiem zajechał na stacje ( oczywiście motorkiem ), i stojac już przy kasie ekspedientka zadaje mu pytanie: " polecam zapach do samochodu...". Kumpel jej mówi że dziękuje ale jest motocyklem, a ta do niego " ...to może płyn do spryskiwaczy..." :)

Widać ze regułki już mówione automatycznie...
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: rabiosa91 »

Te hot - dogi są świetne !!! :) tyle w temacie :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: wiolka666 »

niewiem jak na orlenia ale raz kupiłam na grosarze ( nie w jaśle) na małej stacji i były ochydne
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: Żużel »

Dobre nie dobre. Ale wkurzający jest fakt gdy ktoś zablokuje dystrybutor i pójdzie zapłacić bo nie może kawałek odjechać. Zanim zeżre tego hot-doga, wypije kawę... szlag trafia momentami
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: baflo »

bywały lepsze jak bułka byłą bardziej dopieczona, ale ogólnie zjadliwe są :super:
Noissy
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 10:14

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: Noissy »

Ludzie.. tu nie chodzi o smak owych hot dogów, ale o fakt, że niejednokrotnie generują spore kolejki. Też uważam, że powinno być dla nich wydzielone osobne stanowisko, bo naprawdę nieraz trzeba się sporo naczekać na zapłacenie za benzynę (czy nawet na jej zatankowanie, kiedy ktoś jest wystarczająco mądry, by ją nalać, ale zbyt głupi, by odjechać od dystrybutora na czas płacenia). Poza tym uważam sprzedawców na orlenie za podręcznikowy przykład gburów.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: kociamberek »

jak się szuka problemów życiowych to i do hod doga można się przyczepic :cwaniak:
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: Wojtq »

O ile ktoś tego hot-doga kupi i nie tamuje przy tym ruchu przy dystrybutorze paliw to jest ok. Ale najbardziej mnie irytuje sytuacja gdy jest czynna jedna kasa, mi się spieszy a przede mną GRUUUUBE BABSKO sobie wycieczkę ze swoją familiją zrobiło na Orlen na chrzanione hot-dogi. I stoi locha z 4 dzieciaków i mężem i zamawia 6 hot-dogów. No myślałem że mnie tam wtedy popierniczy na miejscu...Z resztą nie tylko mnie bo kolejka za mną stała dość pokaźna i różne ch...e i k....y leciały z powodu tych hot-dogów ;p
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: krzekorz »

ale walsnie o to chodzi aby hot dogi byly przy kasie poneiwaz gosciu ktory zatankowal przychodzi do kasy i poczuje oraz zobaczy takiego hot doga to az mu slinka zacieknie i kupuje przy okazji. Oczywista gra na czlowieku :D Ktos za nim sie denerwuej a sam przyjdzie i zamowi hehe xD

Ja najbardziej lubie z parowka z serem i do tego ketchup i musztarda:D na energo palu "teraz bliskiej" tez kiedys zmaowilem i takze mi smakowaly a byly nawet o te parenascie albo paredziesiat groszy tansze niz na orlenie ;p Ciekawe jak jest teraz:P

Ogolnie lubie te hot dogi ale nie lubie stac w kolejce jak ktos zamaiwa i zamiast sie usunac aby nastepni placiili to ten soit przed ta kasa i czeka.
Awatar użytkownika
kwas
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 28 marca 2012, 00:21

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: kwas »

E tam, bardzo dobre są bo mój kajtek jak jadł to mlaskał ;)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Żenujące Hot-Dogi na Orlenie - co sądzicie?

Post autor: wieśniak »

kwas pisze:E tam, bardzo dobre są bo mój kajtek jak jadł to mlaskał ;)
Mlaskał ale czy przeżył :zdegustowany: ogólnie żarcie szybkie i dobre ,ale nachalne i zanim zdążą zapytać wczesniej mówie hot-dog - nie, płyny - nie, kawa -nie , oni mają z głowy i ja nie muszę odpowiadać po każdym pytaniu :super:
Zablokowany