wakacje nad morzem

O wszystkim, czyli o niczym...
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

wakacje nad morzem

Post autor: herbata87 »

Witam wszystkich, chciałam zasiągnąć informacji i zapytać was gdzie najchętniej jezdzicie nad morze? do jakich miejscowości co polecacie może jakies prozpzycje miejsc, pesjonatow itp dodam, że planuje wakację z małym dzieckiem. Proszę o opinie:)
merry
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2012, 18:05

Re: wakacje nad morzem

Post autor: merry »

Hel WILLA ZŁOTA naprawde polecam :)
greta194
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 23 lipca 2010, 15:24

Re: wakacje nad morzem

Post autor: greta194 »

A ja polecam Pogorzelice SANDRA SPA jesli z dzieckiem. My bylismy na ostatnich wakacjach i było super. Ba zła pogode wypasne baseny dla maluchow mini zoo i juz nie pamietam. Nie zrazaj sie opiniami bo w wiekszosci to nie prawda. My bylismy na turnusie 10-dniowym i ta cena dosc przystepna
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: wakacje nad morzem

Post autor: dziewczyna »

Hel:)
fiołek20
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 11:16

Re: wakacje nad morzem

Post autor: fiołek20 »

Niech da Ktoś również znać, gdzie najlepiej się wybrać we dwoje ;) (bez dziecka :P)
aga m
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2012, 21:00

Re: wakacje nad morzem

Post autor: aga m »

Bardzo gorąco polecam Łebę.Dużo atrakcji i dla dzieci i dla dorosłych, a przede wszystkim plaża-duża,piasek bez kamyczków( jak np.jest w Ustce).
Awatar użytkownika
jurex
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 20:56

Re: wakacje nad morzem

Post autor: jurex »

nad całym naszym wybrzeżem jest pięknie ( osobiście polecam Kołobrzeg ) dużo ludzi , piękne miejsca i hotele. :ok:
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: wakacje nad morzem

Post autor: Mieszko_1985 »

we dwoje polecam Jastrzębią Górę. dużo restauracji i smażalni, jedna bardzo konkretna dyskoteka (ara) i kilka mniejszych. plaża czysta, w stronę wschodnią węższa, a w zachodnią szersza. unikatowe jak na polskie wybrzeże klify, co daje super widoki z góry. dużo miejsc do spacerowania, nie tylko nad wodą. w okolicy malownicza latarnia morska (Rozewie). blisko do Władysławowa i bardzo dobre połączenia z Trójmiastem i Półwyspem Helskim
PEDROBCN
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 17 marca 2012, 08:31

Re: wakacje nad morzem

Post autor: PEDROBCN »

Super miejsce własnie Pogorzelica.Dużo lasu były poligon wojskowy ,plaża ok szeroka i czysta a teren po poligonie jest otwarty jak i las i plaża i co naj spokój i nie tak dużo ludzi.Blisko Kołobrzeg. :ok:
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: wakacje nad morzem

Post autor: herbata87 »

hmm super dzieki :) a może jakiś konkretny pensjonat?
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: wakacje nad morzem

Post autor: Major Kożuch »

Ja polecam Mrzeżyno kontakt na priv super domki i 200 m od morza.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: wakacje nad morzem

Post autor: wojasxxx »

Bez dzieci to polecam Jastarnie,morze i zatoka pare metrów od siebie,super.
PEDROBCN
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 17 marca 2012, 08:31

Re: wakacje nad morzem

Post autor: PEDROBCN »

Mrzeżyno też ok i też blisko Pogorzelicy około 10km super plaże i mało zniszczone bo od 12 lat część która należała do wojska i była zamknięta teraz jest otwarta no i mało Niemców i Skandynawów to i ceny nie takie jak w kurortach :ok:
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: wakacje nad morzem

Post autor: Diego Forlan »

Problemów z noclegiem nie ma w dużych czy niekoniecznie dużych ale popularnych miejscowościach typu Kołobrzeg czy Władysławowo. Zawsze tam w ciemno jechaliśmy i na dworcu naganiacze czy też właściciele mieszkań. Zawsze idzie się potargować. W kołobrzegu udało się za 25 złotych od osoby w tym roku. Wiadomo że coś za coś bo mieszkanie z właścicielami ale co to znaczy skoro cały dzień się spędza na promenadzie czy plaży; był dostęp do kuchni więc sie gotowało i smażyło .
Awatar użytkownika
1sysko1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:38

Re: wakacje nad morzem

Post autor: 1sysko1 »

Jeśli mogę coś polecić to proponuję Puck. Idealne na odpoczynek od zgiełku panującego np. w oddalonym nieopodal Władysławowie i innych „kurortach”. Zakwaterowanie gorąco polecam w jeszcze spokojniejszej części Pucka nowo powstałych domów jednorodzinnych w większości do wynajęcia pokoje oś. Połczyno ja kwaterowałem w domu „u Weroniki” przemiła gospodyni przesyłam link http://pokojeweronika.spanie.pl/
PS. a co do dziecka to znakomita woda zatoki, przede wszystkim bezpieczna bo można śmiało wejść 100-150m w głąb zatoki woda sięga ledwie kolan. :super:
ODPOWIEDZ