Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: Sun Tzu »

Zauważyłem, że na forum brakuje miejsca w którym każdy, kto dzięki m.in. głosowi Małgorzaty Marcinkiewicz, będzie dłużej pracował, mógłby podziękować pani poseł. Bo chyba jest za co podziękować a nie chciałbym, aby owa decyzja pani poseł została zapomniana!
moskiter

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: moskiter »

Obrazek

Te twarze mówią same za siebie.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: jarkor2013 »

Wróciłem wczoraj z krk i tam na tablicach wiszą plakaty z "podziekowaniami" i ze zdjeciami posłów z okregu krakowskiego którzy to poparli z Gowinem Gibałom i PAnią Grodzką na czele.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: yorker »

jarkor2013 pisze:Wróciłem wczoraj z krk i tam na tablicach wiszą plakaty z "podziekowaniami" i ze zdjeciami posłów z okregu krakowskiego którzy to poparli z Gowinem Gibałom i PAnią Grodzką na czele.
a w Jaśle PiS stać tylko na wpis na forum... wstryd w porównkaniu z Krakowem! :wstyd:

PS
Nazwiska męskie zakończone na "ła" odmieniamy tak jak słowo "skała". Koncówki "om" prawdziwy Polak nie używa. Dla przypomnienia:
1. Mianownik (kto? co?): Gibała
2. Dopełniacz (kogo? czego?): Nie lubię Gibały
3. Celownik (komu? czemu?): Przygladam się Gibale
4. Biernik (kogo? co?): Lubię Gibałę
5. Narzędnik (z kim? z czym?): Rozmawiam z Gibałą
6. Miejscownik (o kim? o czym?): Rozmawiam o Gibale
7. Wołacz: Hej Gibało!

PS 2
Pisowcy zadbajcie o kadry, bo samym doktoratem kolegi Biernackiego swoich braków nie przykryjecie :rotfl:
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: Mieszko_1985 »

dziękuję :cenzura:
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: jarkor2013 »

Dziękuje, za wytłumaczenie, teraz już napewno tego błędu drugi raz nie popełnię. :)

Akcja plakatowania organizowana jest przez SOLIDARNOŚĆ a nie przez Pis.

Nie jestem żadnym pisowcem, napisałem 1 moze 2 posty w tematach politycznych a już mi przywaliłeś metkę partyjną.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: yorker »

A to przepraszam, zdaję sobie sprawę z tego, że nmazwanie kogoś PiSowcem może być obelgą, przepraszam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: dragoness »

yorker pisze:A to przepraszam, zdaję sobie sprawę z tego, że nmazwanie kogoś PiSowcem może być obelgą, przepraszam.
Nie musi, ale ma negatywne konotacje, których mlodzi nie kojarzą. Chodzi o koncówki, ktore tak lubisz, np. ZOMOwiec. I tu nie chodzi o mazywanie kogoś jakoś, tylko o przypisywanie komuś sympatii poltycznych, ktorych prawdopodobnie nie podziela, aby negatywnie nastawić do niego ogół forumowiczów. Zresztą co ja tu bedę gadać; ja też BARDZO dziękuję bezrobotnej p. Marcinkiewicz, ze załatwiła mi pracę do, jak wyliczyłam, 65go roku życia. Faktycznie apostazja jej się przyda, bo zaiste bedzie potępiona, tak, czy siak.
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: domikresko »

dragoness pisze: BARDZO dziękuję bezrobotnej p. Marcinkiewicz, ze załatwiła mi pracę do, jak wyliczyłam, 65go roku życia.
Ta pani to juz nie bezrobotna :szok: tylko zawodowa posłanka! :rotfl: Dla ludzi młodych nie ma pracy a oni starymi ludźmi chcą tyrać. :wsciekly: Wstyd pani MM sama PANI PRACY NIE MIAŁA.Reformatorka się znalazła od siedmiu boleści. :rotfl:
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: sasza »

Przykład przygotowania merytorycznego ludzi Palikota:
http://www.tvn24.pl/0,1721508,0,1,biedr ... omosc.html

,, Naćpana hołota" jak nazwał to Leszek Miller, pewnie nawet nie wie nad czym głosuje.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: wojasxxx »

Nie wiem czy wszyscy którzy tak głośno krzyczą że nie chcą pracować do 67 roku życia mają wogóle jakąś pracę,spotkałem się z takimi co w życiu nie pracowali ale ostro protestują,ja się pytam przeciw czemu?A tak swoją drogą to pierw pomyślcie o tym żeby mieć prace,bo z tym jest problem ...
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: aleczka »

Ruch Palikota to zbieranina ludzi którzy nie mają pojęcia o polityce p.Marcinkiewicz jest doskonałym przykładem tego. Wcześniej można ją było spotkać pod sklepem na piwie z kolegami a teraz wielka pani poseł która robi wszystko pod dyktando swojego guru. Ja w ogóle nie wiem jak taka hołota mogła się dostać do rządzenia naszym krajem.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: johny3050 »

wojasxxx pisze:Nie wiem czy wszyscy którzy tak głośno krzyczą że nie chcą pracować do 67 roku życia mają wogóle jakąś pracę,spotkałem się z takimi co w życiu nie pracowali ale ostro protestują,ja się pytam przeciw czemu?A tak swoją drogą to pierw pomyślcie o tym żeby mieć prace,bo z tym jest problem ...
Aby dostać pracę, to pierwsze trzeba mieć gdzie. Czy do twojego mózgu nie dociera, że wydłużając pracę do 67 roku życia bezrobocie wzrośnie ? Przykładowo: Teraz przechodzi osoba na emeryturę w wieku 65 lat i oddaje miejsce pracy młodszej osobie, jeśli będzie przechodzić w wieku 67 lat to to miejsce młodej kreatywnej osobie będzie zabierać !!! Trzeba tworzyć MIEJSCA PRACY a nie głupie ustawy !!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: obiektywnyObserwator »

Wniosek prosty. Na wolne miejsce, które mogło by powstać po odejściu na emeryturę takiego
65latka, młody będzie musiał poczekać jeszcze dwa lata. Automatycznie wszystkie stanowiska
będą zajęte dla młodych jeszcze przez dwa lata.
Inna sprawa, że jest duże grono emerytów którzy dalej pracują u prywaciarzy, takiemu pracodawcy
bardziej opłaca się zatrudnić dziadka zamiast młodego człowieka. Dziadku i babko, masz
emeryturę to siedź w domu i korzystaj a nie dorabiaj sobie zabierając miejsce młodym bez pracy!
W państwówce pewnie jest to samo,siedzi babcia z dziadkiem bo trzymają miejsca dla swoich
rodzin.
Na oszołomów z Palikota nie głosowałem, więc nie poczuwam się do dziękowania im za cokolwiek.
Ale to jak głosowała p. Małgorzata zapamiętam sobie na długo ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Podziękowania dla Małgorzaty Marcinkiewicz!

Post autor: juve_fan »

Jeszcze i tak nie jesteśmy wystarczająco zeszmaceni, żeby zmądrzeć.
ODPOWIEDZ