biżuteria do ślubu?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: avicularia »

A ja to bym najchętniej kupiła sobie jakąs piękną, oryginalną, bransoletkę :hyhy: Widziałam taką ładną w kształcie wijacego się węża, moze ktoś ma na zbyciu ? :cool: A jeśli chodzi o diademy i kozaczki koronkowe ( o których wspomniały przedmówczynie)to w obu przypadkach kicz i cepelia :P ( wiem wiem, każdy ma swój gust ...a raczej brak gustu)
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: Jaślaneczka »

W ogóle ciężko w Jaśle spotkać jakiś fajny komplet biżuterii. Czy w ogóle można w ogłoszeniach na jaslo4u znaleźć biżuterię do sprzedania?
Awatar użytkownika
roza
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 16 października 2011, 09:28

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: roza »

avicularia pisze:A ja to bym najchętniej kupiła sobie jakąs piękną, oryginalną, bransoletkę :hyhy: Widziałam taką ładną w kształcie wijacego się węża, moze ktoś ma na zbyciu ? :cool: A jeśli chodzi o diademy i kozaczki koronkowe ( o których wspomniały przedmówczynie)to w obu przypadkach kicz i cepelia :P ( wiem wiem, każdy ma swój gust ...a raczej brak gustu)
z tym gustem jest tak,że to działa w dwie strony twoja wężowa bransoletka może być dla kokoś totalnym bez gustem i wiochą...Każdy z nas ma swój gust jakby wszyscy mieli taki sam to świat byłby nudny-ludzie by wyglądali tak samo te same buty,ubrania ludzie by nosili te same fryzury-jak klony.Także nie nam oceniać bez guście u innych bo każdemu z nas się coś innego podoba
pozdrawiam
roza
Jadźka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 20:40

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: Jadźka »

Jeśłi już mowa o oryginalnej biżuterii to co powiecie na wykonaną tradycyjną techniką koronki frywolitkowej wzbogaconej koralikami i kamieniami? Np coś takiego http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=14454 Mnie osobiście bardzo się ona podoba i myślę że fajnie wyglądałaby do jakiejś prostej sukni
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: Mysia84 »

Ja mam do sprzedania diadem w stylu korony :P
Zyjintensywnie
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 czerwca 2013, 11:48

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: Zyjintensywnie »

A może ręcznie robione przez rodzimych artystów dodatki ? http://www.zyjintensywnie.pl/ladne-rzeczy/
kejzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 sierpnia 2013, 21:20

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: kejzi »

Każdemu podoba się co innego;) W sklepach z dodatkami - nie salonach ślubnych - tam faktycznie ceny wysokie, ale takich co to wszystko w nich jest, biżuteria, kosmetyki. Na targach? Też są takie stoiska. Biżuterię możesz popatrzeć na wyprzedażach w większych salonach, czasami się opłaca, w Kruku można znaleźć fajne cacka po przecenie, albo w jakiś mniejszych salonach jubilerskich ;)
avaua
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2014, 09:09

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: avaua »

Ja postawiłam na prostą, koronkową sukienkę i oryginalną, ręcznie robioną biżuterię z Galerii Artystycznej KuferArt:) I to był strzał w dziesiątkę:) Wszystko wyglądało naprawdę świetnie i przede wszystkim nie wyglądałam jak co druga panna młoda, więc polecam takie rozwiązanie:)
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: agnetta »

ładny ten diadem z poprzedniej strony, bardzo delikatny. Jestem pewna, że we włosach będzie wyglądał skromnie, acz ozdobnie, a nie kiczowato.
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: ekonomista »

Myślę, że diademy to już przeszłość i to bardzo kiczowata. Fajna jest bardzo delikatna biżuteria. Dobrze wyglądają zestawy kolczyki+bransoletka, albo małe kolczyki+wisiorek. Nie ma sensu się obwieszać jak choinka:)

Jedna z zasad Coco Chanel: „przed wyjściem spójrz jeszcze raz w lustro i ściągnij jeden dodatek” ;))
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: CYNGIEL »

Srebro srebrem ale ja tam wolę diamenty. ;)
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: gumis138 »

hej... mam do sprzedania raz założony komplet slubno-wieczorowy wykonany z całości ze srebra p.925 i kamyczków swarovskiego.Pięknie sie prezentuje. Zapakowane w eleganckie pudełko. Zainteresowane zapraszam na priv
Załączniki
29241805.jpg
29241805.jpg (108.61 KiB) Przejrzano 3671 razy
29241796.jpg
JanuszF
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwietnia 2015, 18:24

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: JanuszF »

Można kupić, ale po co?
fallen
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 lutego 2015, 14:34

Re: biżuteria do ślubu?

Post autor: fallen »

Srebro najlepiej się komponuje :)
ODPOWIEDZ