Dekoracja na tort

O wszystkim, czyli o niczym...
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Dekoracja na tort

Post autor: emilia »

Czy ktoś ma pomysł na fajne udekorowanie / nie wulgarne/ tortu na 30 urodziny dla kobiety?
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Dekoracja na tort

Post autor: jjaa18+ »

poszukaj na necie ja mam znajoma zobacz na jej profil na fb albo nk lub na stronke www.ciastkarnia-perelka.pl
castillo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 lipca 2010, 21:50

Re: Dekoracja na tort

Post autor: castillo »

emilia pisze:Czy ktoś ma pomysł na fajne udekorowanie / nie wulgarne/ tortu na 30 urodziny dla kobiety?

Z czego ma być dekoracja? Masa cukrowa, krem, lukier? Jedynym ograniczem jest nasza wyobraźnia. No i zależy co lubi koleżanka, czy ma jakieś hobby, coś ją szczególnie interesuje itp.
emilia
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 1 stycznia 2012, 21:29

Re: Dekoracja na tort

Post autor: emilia »

Myślałam o czymś z kremu we własnym wykonaniu, więc nie za trudne. Takie wesołe, fajne, ale nie wulgarne.
castillo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 lipca 2010, 21:50

Re: Dekoracja na tort

Post autor: castillo »

emilia pisze:Myślałam o czymś z kremu we własnym wykonaniu, więc nie za trudne. Takie wesołe, fajne, ale nie wulgarne.
to może kwiaty z kremu maślanego? wychodzą ładnie, masę można zabarwić owocami sezonowymi, potrzebna będzie tylka odpowiednia.
Ayranna
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 15:00

Re: Dekoracja na tort

Post autor: Ayranna »

Ja wyszukałam kiedyś fajny sposób na dekorację tortu . Jest dziecinnie prosty. Potrzebny jest do tego zerwany kwiat,np.bratek lub róża i maczamy go w białku jajka,następnie obtaczamy w cukrze pudrze i czekamy aż wyschnie.Powinien wyjść nam z tego cukrowy kwiatek,polecam,szybki sposób na dekorację i można zrobić cukrowy kwiatek z każdego kwiatka.Aha wracając jeszcze do tortów ślubnych,moja ciocia miała 4 piętrowy tort i nad pierwszą warstwą była taka mała fontanna,prześlicznie to wyglądało:)
ODPOWIEDZ