Suknia ślubna

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Suknia ślubna

Post autor: nikita »

Ja kupowałam suknię w salonie Afrodyty w Krośnie. Choć suknia spełniała moje oczekiwania to nie jestem do końca zadowolona z obsługi i etapu "od dnia zamówienia sukni do dnia jej odbioru". Suknię zamawiałam 7 miesięcy przed ślubem, pierwszą przymiarkę miałam 2 miesiące przed ślubem (pierwsza przymiarka to "przymiarka białego płótna" nie mającego zbyt wiele wspólnego z suknią właściwą), druga przymiarka miała miejsce niecałe 2 tygodnie przed ślubem, podczas której mierzyłam już suknię, ale wymagała jeszcze skrócenia, doszycia koronki i zmniejszenia tu i ówdzie. Dodam, że druga przymiarka miała być dużo wcześniej, ale oczywiście były opóźnienia ze strony salonu. Kosztowało mnie to dużo nerwów, a panie nie widziały w tym żadnego problemu.. Przyszłym pannom młodym radzę, żeby nie podawały przy podpisywaniu umowy faktycznej daty ślubu, tylko np. tydzień wcześniej, żeby mieć psychiczny spokój i świadomość, że suknia jest gotowa.
Stanka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 czerwca 2016, 23:50

Re: Suknia ślubna

Post autor: Stanka »

to był mój pierwszy salon który odwiedziłam jednak się nie zdecydowałam. Generalnie u mnie było tak, że za suknią pojechałam aż do Warszawy do salonu Jennifer Vaiano. Wiem, że od nas to kawałek ale przecież suknia to najważniejsza rzecz a tam maja piękne a do tego tanie suknie. Ceny ok 2000 tys. a wybór ogromny. Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej zapraszam na pw chętnie udzielę innych informacji i tym salonie :)
Bucza89
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 sierpnia 2016, 11:13

Re: Suknia ślubna

Post autor: Bucza89 »

Piękne suknie ślubne można znaleźć u projektantów w sklepach internetowych. Tylko trzeba szukać. Nie ma nic za darmo niestety.
ODPOWIEDZ