CATERING NA WESELE

O wszystkim, czyli o niczym...
mika22
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 lipca 2012, 17:32

CATERING NA WESELE

Post autor: mika22 »

Poszukuję firmy cateringowej godnej polecenia:) (Jasło, Gorlice, Krosno)
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: medvedik »

Polecam firme SZERAN Siedziba maja na ul. Florianskiej
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: Ona :) »

G-catering z Suchodołów :D Bardzo smaczne jedzonko i miła obsługa :)
Polecam także Galicję ze Strzyżowa :)
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: semekkk »

G-Katering z Suchodołu jak już :)
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: grafos »

mi np G-Catering nie przypadl do gustu

Szeran jak najbardziej tak a jesli nie oni to rowniez moge polecic catering Krokiecik jak dobrze pamietam oni sa z Ropicy Polskiej kolo Gorlic ...
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: gosik »

Ja z swojej strony odradzam katering Konkret, byłam na weselu obsługiwanym przez nich i niestety muszę stwierdzić że zupełna porażka. Jedzenie stare, odgrzewane z nieprzyjemnym zapachem a obsługa jeszcze gorsza, na stołach brudno, nie miał kto talerzyków wymieniać a pomiędzy pierwszym a drugim daniem ponad godzinna przerwa. Odradzam!
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: Ona :) »

gosik pisze:Ja z swojej strony odradzam katering Konkret, byłam na weselu obsługiwanym przez nich i niestety muszę stwierdzić że zupełna porażka. Jedzenie stare, odgrzewane z nieprzyjemnym zapachem a obsługa jeszcze gorsza, na stołach brudno, nie miał kto talerzyków wymieniać a pomiędzy pierwszym a drugim daniem ponad godzinna przerwa. Odradzam!
Zgadzam się troszkę z tą opinią ... jedzenie średnie,a doprosić się,żeby posprzątano ze stołu,nawet puste butelki - graniczyło z cudem :( I rzeczywiście ... nie wiem czy za mało osób do obsługi,czy problem tkwi gdzieś indziej ... ale przerwy między daniami dość duże .
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: gosik »

Jeżeli chodzi o ilość osób obsługujących to moim zdaniem jest wystarczająca, gdyby tylko te kelnerki zajmowały się pracą a nie siedzeniem i to w dodatku w miejscu znajdującym się niedaleko stolików gości na sali.
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: KooKoszka »

Jeśli wam się nie podoba coś to czemu nikt z was nie powie kelnerowi/kelnerce.Że takowa sytuacja jest.Zwykle na jednego kelnera przypada 35-40 osób.Więc w ciągu 10 minut nie da rade się dogodzić 40 osobą.Noo sorry a jeśli chcecie mieć podstawionego pod nos kelnera to proszę z młodymi porozmawiać, żeby 1 kelner był tylko dla danego gościa.Bywam na weselu to idę się pobawić i nie zaglądam komuś na ręce.A to że jest bałagan na stolikach to sami ludzie robią.Byłam kelnerkę i wiem jak jest.Ludzie robią sobie sami syf na stołach.A jak siedzą cały czas przy stoliku i bałaganią noo to sorki najlepiej tak.Kelnerzy nie leżą tylko dość się o zapier....Dania gorące zwykle są co 1,5 - 2 godzin.Miedzy czasie jest jedzenie na stole co śmiało można jeść.Braknie, kelnerzy doniosą.Można jeść co chwile.Danie gorące jest to czemu nikt nie siada przy stole i zaczeka aż wydadzą tylko chodzi nie wiadomo gdzie a później narzeka.Talerze są wymieniane jak tylko widać, że brudny.Jako gość jestem często wkurzona jak ktoś mi zabiera spod nosa talerzyk jak jest tylko po sałatce.I często ludzie narzekają, że zabiera im się talerzyk.No tak ale nikomu człowiek nie dogodzi.Butelki tak samo, starsi ludzi jakoś zazwyczaj mają czysto na stole a ludzie 20-40 lat jakoś nie potrafią utrzymać porządku.To od gości zależy jaki jest na stolach a nie od kelnera.Ale najlepiej zwalić na kogoś kto tak zapierdziela od rana do rana.I szanowne panie.Jak korzystacie z toalet w czasie okresu to zachowujcie się jak damy i nie pokazujcie co z siebie wydajecie, bo to strasznie nie miłe oglądać waszą krew.W domu, czy zakładach pracy też tak robicie.Jeśli tak to nie macie za grosz kultury osobistej.
P.S. co do komentarza odnośnie Catering Konkret, wszystko jest robione na świeżym mięsie a nie jak tu ktoś pisze starym.Sanepid jakoś nigdy nie wydał negatywnej opinii więc jak nie wiecie to przemilczcie a nie opowiadacie bzdury.
mika22
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 15 lipca 2012, 17:32

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: mika22 »

czy był ktoś na weselu obsługiwanym przez catering Pyszotka z Lipinek?
bobi0072
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 czerwca 2011, 08:30

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: bobi0072 »

byłam na dwóch weselach znajomych które obsługiwała Pyszotka z lipninek i jestem bardzo zadowolona, zastanawiam się nawet czy wesela syna nie zamówię u nich
nisenira
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 25 czerwca 2012, 00:19

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: nisenira »

a wie ktos o tej pani i panu z tarnowca co obsluguja wesela?
stokrotka246
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 5 lutego 2012, 19:20

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: stokrotka246 »

Miałam okazję dwukrotnie być obsługiwana przez firmę Konkret B&M Catering i jestem pod wrażeniem. Są świetni, jedzonko jak domowe, pięknie podane, placuszki również. Obsługa chodzi jak w zegarku.Z tego co wiem obsługują też w Tarnowcu. Polecam :ok:
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: Wojtq »

Zachęcam do wysłuchania 2 minutowego wykładu na temat przydatnej na forach internetowych opcji http://www.youtube.com/watch?v=avz8AeuuEcs

A wątek proponuję przypiąć do viewtopic.php?f=4&t=9185&p=147252#p147252 bo zakładanie kolejnego w tym samym temacie to bezsens.


Bajzel drodzy moderatorzy!!! Oj BAJZEL się robi na forum!!!
jasło:P
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 21:33

Re: CATERING NA WESELE

Post autor: jasło:P »

POLECAM Catering Biesiada.
Obsługa i jedzenie rewelacja :) :ok:
ODPOWIEDZ