jasielscy weterynarze

O wszystkim, czyli o niczym...
gekeru28
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 12:43

jasielscy weterynarze

Post autor: gekeru28 »

Cześć! Chciałam Was zapytać do jakiego weterynarza chodzicie ze swoimi zwierzątkami? Od kilku miesięcy mam psa i chodzę do Wiśniewicza. Czy on jest dobrym lekarzem?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Pemek94 »

Ja mogę polecić Gabinet Weterynaryjny "Pirania" :) http://www.pirania-vet.pl/ Lekarz sprawdził się zarówno u psa jak i u mniejszych zwierzątek typu chomik itd. :)
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: ewciak »

Pemek94 pisze:Ja mogę polecić Gabinet Weterynaryjny "Pirania" :) http://www.pirania-vet.pl/ Lekarz sprawdził się zarówno u psa jak i u mniejszych zwierzątek typu chomik itd. :)
ja również polecam ten gabinet bo juz wielokrotnie byłam tam z moją kotką i psem ;)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Laura Diaz »

Ja od dlższego już czasu też chodzę do Piranii i nie narzekam, naprawdę profesjonalna obsługa. Wcześniej chodziłam do pani i pana P....., ale bardziej mi to z ich strony wyglądało na pogoń za pieniędzmi, niż na chęć pomocy mojemu psu :looka:
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 5 listopada 2010, 18:32

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: amma5 »

Ja też chodziłam do pana Wiśniewicza, ale teraz chodzę do pana Potępy i jestem bardzo zadowolona. Ale na ten temat było już sporo pisane na forum, więc zamiast pytać po raz kolejny o to samo można trochę poszukać i poczytać. Chyba, że komuś zależy na nowym wątku w tym temacie, bo nieodpowiadają mu opinie o nim samym przedstawione wcześniej lub może ktoś usilnie chce się reklamować :hyhy: . Ale czy wierzyć w te wszystkie opinie to już inna rzecz. Co ciekawe zauważyłam, że jak rozmawiam z innymi właścicielami osobiście, to nie zawsze ich opowieści pokrywają się z tym co czytam na forum. O tak modnej tu Piranii słyszałam już wiele niepochlebnych zdań np. mój znajomy był bardzo zachwycony gdy tam poszedł na początku, a teraz nie chce nawet o nich słyszeć. Ja wychodzę z założenia, że na forach niestety przynajmniej połowę piszą osoby, o których się zbiera te opinie, więc należy brać to pod uwagę.
Awatar użytkownika
firebow
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 września 2011, 22:03

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: firebow »

potrzebuje taniego i dobrego weterynarza... czy tam w Piranii drogo jest?
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: houseMd »

amma5 pisze:np. mój znajomy był bardzo zachwycony gdy tam poszedł na początku, a teraz nie chce nawet o nich słyszeć. Ja wychodzę z założenia, że na forach niestety przynajmniej połowę piszą osoby, o których się zbiera te opinie, więc należy brać to pod uwagę.
a co takiego zlego o tej pirani mozesz pwoiedziec? bo skoro Twj znajomy nie chce o niej slyszec to dobrze bylo by wiedziec dlaczego??
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Flowerekk »

Też jestem ciekawa... Ja do Piranii nie mam zastrzeżeń, zarówno jeśli chodzi o doraźną opiekę, jak i w przypadku pozostawienia u nich zwierzątka na okres wyjazdów. Nasza kotka wymagała bardzo długiego i skomplikowanego leczenia, więc nie raz bywaliśmy w gabinecie i zdecydowanie mogę go polecić.
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: cytrynowakredka »

Moja ciocia miała chorego kota i chodziła do pana Niedzielskiego, ja jak miałam problemy z moim pieskiem, to też byłam u niego i jestem zadowolona. Miły pan, widać, że ma wiedzę i że się zna na swoim fachu.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Anek »

Ja również nie mam zastrzeżeń do Piranii chodziłam tam z królikiem naprawdę obsługa bardzo dobra każda diagnoza sprawdzana bardzo dokładnie wszelkimi możliwymi metodami i przemyślana. Nie mam zastrzeżeń. Co do ceny według mnie nie jest drogo. Jeszcze mogę polecić gabinet na Asnyka M.M. Potempa (Pan Potempa) nie mylić z gabinetem przy ul. Ujejskiego gdzie jest weterynarzem Pani Potempa.
Aokiga6
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 1 czerwca 2012, 22:05

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Aokiga6 »

a ja mam zastrzezenia, , z piranii odeslali mnie z psem do "specjalisty" do rzeszowa az na zabieg stawu, i wyciecie guzka
nie minelo dwa tygodnie, a szwy POPEKALY , sprawiajac psu duzo bolu ,
co sie okazalo? rany nie byly zszyte wewnetrznie tylko z zewnatrz, a powinny byc i zewnetrznie i wewnetrznie, wiec nie bylo bata zeby nie pekly
oczywiscie ten co mnie tam odeslal zazyczyl sobie 200 zl, za zalozenie 4 szwow, zeby naprawic to co bylo zrobione przez
"specjaliste" ktorego sam mi polecil ,
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: landri101 »

nie oceniaj pracy kogoś przez to co spartolił inny człowiek. Jeźdzę fordem dla mnie jest spoko, polece Ci forda, kupujesz masz pecha i Ci się psuje.. To moja wina, bo Ci poleciłam lewe auto ?
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Maja321 »

Od lat ze swoimi zwierzakami chodzę do dr. Wiśniewicza i nie narzekałam nigdy. Nie zdziera kasy, poradzi zawsze w kłopocie :ok:
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: Anek »

Aokiga6 pisze:a ja mam zastrzezenia, , z piranii odeslali mnie z psem do "specjalisty" do rzeszowa az na zabieg stawu, i wyciecie guzka
nie minelo dwa tygodnie, a szwy POPEKALY , sprawiajac psu duzo bolu ,
co sie okazalo? rany nie byly zszyte wewnetrznie tylko z zewnatrz, a powinny byc i zewnetrznie i wewnetrznie, wiec nie bylo bata zeby nie pekly
oczywiscie ten co mnie tam odeslal zazyczyl sobie 200 zl, za zalozenie 4 szwow, zeby naprawic to co bylo zrobione przez
"specjaliste" ktorego sam mi polecil ,
To co piszesz to jest tak jak z pieczeniem ciasta, Ty dasz mi przepis na super ciasto moja mama je upiecze ale jej nie wyjdzie mimo że poleciła mi go osoba do której można powiedzieć mam zaufanie, ja to będę po mamie naprawiała, To czyja jest wina ?? Wychodzi na to że Twoja bo od Ciebie mam przepis a Tobie się ono udało.
To że on Ci go polecił a zrobił to pewnie dlatego że uważa go za dobrego specjalistę, to wcale nie jest równoznaczne za odpowiedzialność za tamtą osobę i wykonaną przez niego pracę to co ktoś wyżej napisał może miał zły dzień coś mu się nie udało ale to nie oznacza że osobę która poleciła trzeba przekreślić bo jest złym specjalistą bo to nie on operował pieska prawda? Wręcz przeciwnie z Twojego postu wnioskować można, że naprawił błąd po koledze/koleżance mimo tych pieniędzy które wziął chyba też wziął/wzięła byś jakieś pieniądze. Rozumiem Twoją bulwersację, ale jak pisałam on naprawił błąd po kimś owszem on polecił tą osobę ale nie może odpowiadać za nią za jej czyny i błędy może jedynie je naprawić, a przecież nie prowadzi działalności charytatywnej bo wtedy nic by nie zarobił, a to jest jego praca bo przecież nie będzie wymagał od tamtego zwrotów kosztów jakie on poniósł jedynie mógłbyś/mogłabyś uczynić to Ty bo to Tobie wyrządzono krzywdę.
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: jasielscy weterynarze

Post autor: houseMd »

dokladnie tak. Zgadzam sie z przedmowca:)
ODPOWIEDZ