Studio tatuażu w Jaśle ?

O wszystkim, czyli o niczym...
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: wieśniak »

dirtyang3el pisze:studio tatuazu w jasle nie wypali:) tutaj kazdy juz ma sprwdzonych ludzi i watpie ze ktos pojdzie do salonu placaczalozmy 300 zl jak moze zrobic przez polowe u kogos innego
Odświeżę temat. A co gdy Ci "znani" będą pracować dla mnie ?? Zarobią drugie tyle legalnie :ok:
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: grzybel »

wieśniak pisze:
dirtyang3el pisze:studio tatuazu w jasle nie wypali:) tutaj kazdy juz ma sprwdzonych ludzi i watpie ze ktos pojdzie do salonu placaczalozmy 300 zl jak moze zrobic przez polowe u kogos innego
Odświeżę temat. A co gdy Ci "znani" będą pracować dla mnie ?? Zarobią drugie tyle legalnie :ok:
Gdy nie wywindujesz cen na ponad 200% "domowej" lub nie będą takie jak w salonach w Krakowie i rzeczywiście zatrudnisz kogoś kto już jest znany i dobry, myślę, że ma rację bytu. Tylko najpierw nie ma co liczyć na: "Zarobią drugie tyle legalnie " bo musiałbyś ty niewiele zarobić jako szef. Na początku liczy się dojście do jak największej liczby klienteli i budowanie marki, potem można liczyć na lepszą kasę. i klienta nawet z Krakowa ;D
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Jozin »

wieśniak pisze:
dirtyang3el pisze:studio tatuazu w jasle nie wypali:) tutaj kazdy juz ma sprwdzonych ludzi i watpie ze ktos pojdzie do salonu placaczalozmy 300 zl jak moze zrobic przez polowe u kogos innego
Odświeżę temat. A co gdy Ci "znani" będą pracować dla mnie ?? Zarobią drugie tyle legalnie :ok:
Nie liczyłbym na to,że Adam czy Gawron będą chcieli dla kogokolwiek pracować :)
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: nev »

Raczej wątpię. Bo po co mieliby pracować dla/na kogoś zarabiając raczej nie więcej niż dotychczas... A wątpię tez żeby narzekali na brak zainteresowania :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: wieśniak »

nev pisze:Raczej wątpię. Bo po co mieliby pracować dla/na kogoś zarabiając raczej nie więcej niż dotychczas... A wątpię tez żeby narzekali na brak zainteresowania :)
Racja ,ale się starzeją jak każdy ,a z domówki emeryturki nie bedzie hihi :hyhy: Myślę ,że każdy z nich ma swoja cenę . Ztego co mi wiadomo to kilku dobrych "dziergaczy" już usiekło z Jasła i okolic do UK i tam zarabiają w ten sam sposób ale więcej.Jestem pewien ,że z dobrą ekipą 2-3 dziargaczy interes by wypalił :hyhy:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: ananasek »

Było już jedno studio i nie wypaliło. Jasło to za małe miasto. Jak ktoś chce sobie zrobic tatuaż to pójdzie do Adama, a ktoś bardziej rozgarnięty pojedzie do studia tatuażu do Rzeszowa, czy Krakowa.
The Nun

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: The Nun »

wieśniak pisze:
nev pisze:Raczej wątpię. Bo po co mieliby pracować dla/na kogoś zarabiając raczej nie więcej niż dotychczas... A wątpię tez żeby narzekali na brak zainteresowania :)
Racja ,ale się starzeją jak każdy ,a z domówki emeryturki nie bedzie hihi :hyhy: Myślę ,że każdy z nich ma swoja cenę . Ztego co mi wiadomo to kilku dobrych "dziergaczy" już usiekło z Jasła i okolic do UK i tam zarabiają w ten sam sposób ale więcej.Jestem pewien ,że z dobrą ekipą 2-3 dziargaczy interes by wypalił :hyhy:
nie wypaliłby, bo każdy woli iść prywatnie i zapłacić mniej, aniżeli płacić dwa razy tyle za legalność i oddawać połowę Tobie jako właścicielowi studia, obudź się człowieku, to nie Karabiny tylko Jasło...
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: grzybel »

I do tego jeszcze jak się ma zdolną żonę, to wystarczy zamówić zestaw i ona poprawi mu już tego tribala (wyblakłego z woja)i dorysuje za free. A mąż mój też się zgodził narysować mi szlaczka, ale w razie co, to jakby ktoś mi podał kontakt do tego pana Adama na priv. Będę wdzięczna,
JarArT
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 października 2013, 13:09

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: JarArT »

He,He nie ma to jak post o którym wy wszyscy tzw. "fachowcy od tat2" nie macie nawet blado-zielonego pojęcia :)
Jak czytam o kasie..co za ile....ze jakiś pseudo domowy " tatuator" zrobi to dużo taniej ale w domu ( w łazience,kuchni...nienapisane ) to włosy dęba staja;)
Wytłumacze to wam jedno- bitowym istotom na prostym przykładzie: idąc do sklepu kupujecie buty (nike,adidas,puma) za 300-400zl, pochadzacie w nich 1-2 lata..zależy:) a potem do kosza ! Możecie również kupic buciki na targu lub u chinczyka (termin przydatności ok 1-2 miechy). Natomiast tatuaż robicie sobie raz ale już na cale zycie, wiec wydając 400,500 czy więcej złociszy musicie być pewni ze to dobra inwestycja dlatego należy najpierw znaleźć odpowiedniego artyste któremu potem powiezycie swoje (jakze bezcenne) ciało. Byłem ostatnio w Katowicach na konwencie i wiezcie mi nie niewidzialem żeby tatuaż wykonywal tam jakiś tzw. "domowy tatuator":) Co do sprzetu jakim wykonywany jest tatuaż tez uważam ze żaden domownik nie posiada profesjonalnego sprzetu,jada raczej na chińskich tanich [...]...Przykład chiński zestaw full opcja kosztuje 600-700zl , natomiast sama profesionalna maszynka np. kupiona w cyber tatttoo albo workhous-a kosztuje min 400zl( bez gryfu,okablowania,zasilacza itp.)Na chwile obecna nie ma w Jasle zadnego profesjonalnego artysty to pewne! Pozdrawiam i pamiętajcie..."kto się nie dziara ten fujara "!!! :hurra:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: ananasek »

Czy ktoś robił tatuaż w nowym studiu? może podzieli się spostrzeżeniami?
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: ewelinka21 »

Jozin pisze:
wieśniak pisze:
dirtyang3el pisze:studio tatuazu w jasle nie wypali:) tutaj kazdy juz ma sprwdzonych ludzi i watpie ze ktos pojdzie do salonu placaczalozmy 300 zl jak moze zrobic przez polowe u kogos innego
Odświeżę temat. A co gdy Ci "znani" będą pracować dla mnie ?? Zarobią drugie tyle legalnie :ok:
Nie liczyłbym na to,że Adam czy Gawron będą chcieli dla kogokolwiek pracować :)
nie polecam Adama tylko Gawrona z RYNKU szybko bardzo solidnie i co najlepsze nie ropi sie jak po Adamie, tylko polecam GAWRONA Z RYNKU sterylnie jak w szpitalu byłam robiłam u niego i polecam :D
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: ananasek »

Chyba się nie zrozumieliśmy ... nie szukam jakiegoś pseudotatuatora, tylko profesionalnego studia tatuażu. To w Jaśle raczej takie nie jest, bo nie ma żadnej strony internetowej, gdzie można obejrzeć pracę.
nailsgania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 11 listopada 2014, 20:34

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: nailsgania »

ananasek pisze:Chyba się nie zrozumieliśmy ... nie szukam jakiegoś pseudotatuatora, tylko profesionalnego studia tatuażu. To w Jaśle raczej takie nie jest, bo nie ma żadnej strony internetowej, gdzie można obejrzeć pracę.

w jasle jest profesjonalne studio ;-) maja prace na fb, wystarczy poszukać .
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: makrela88 »

Tez polecam Gawrona, robiłam u niego i jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: ananasek »

nailsgania pisze:
ananasek pisze:Chyba się nie zrozumieliśmy ... nie szukam jakiegoś pseudotatuatora, tylko profesionalnego studia tatuażu. To w Jaśle raczej takie nie jest, bo nie ma żadnej strony internetowej, gdzie można obejrzeć pracę.

w jasle jest profesjonalne studio ;-) maja prace na fb, wystarczy poszukać .
Możesz podesłać mi linka? bo szukam i znaleźć nie mogę.
ODPOWIEDZ