Studio tatuażu w Jaśle ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Finnvid
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 października 2012, 22:04

Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Finnvid »

Hejka wszystkim. Mam do was takie pytanko, mianowicie co sądzicie na temat powstania studia tattoo w Jaśle? Jakie jest waszym zdaniem zapotrzebowanie na chęć pokolorowania skóry? Jak wiadomo w dużych miastach zjawisko to staje się niesamowicie powszechne i coraz bardziej akceptowalne wręcz pożądane. Daleko nam co prawda do UK ale chyba nie jest tak źle :) Napiszcie prosze w temacie co o tym sądzicie i jakie są wasze pomysły na tattoo. Pozdro, licze na odzew :)
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Nana »

Witam:) moim zdaniem to fajny pomysl ale takie cos jest drogie i jesli wyjedzie sie z cenami za wysokimi na Jasło o niestety interes nie wypali:)
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: obiektywnyObserwator »

Nie wypali bo Jasło nie jest dużym miastem i nawet jak ktoś będzie chciał sobie coś takiego zrobić
to pojedzie do większego miasta. Ewentualnie skontaktuje się z ludźmi, których polecają na forum.
Był taki salon gdzieś w okolicach tego banku z żubrem przy parku, no i go nie ma już.
Swoim pytaniem już sugerujesz odpowiedź. A mnie się wcale tak nie wydaje. Nie sądzę aby zjawisko
to było, tu cytat: niesamowicie powszechne i coraz bardziej akceptowalne wręcz pożądane.
Daleko nam co prawda do UK ale chyba nie jest tak źle " Osobiście w ogóle nie lubie tatuaży i nie
rozumiem czemu ludzie je sobie robią, ale to ich sprawa. Jak bywałem za granicą to zawsze zaskakiwało
mnie to, że tak dużo ludzi robi je sobie i to na każdym kawałku ciała. I widzę, że ta głupia moda do Polski
powoli wkracza. Krąży gdzieś po necie obrazek doskonale obrazujący związek pomiędzy miejscem wyboru
tatuażu na ciele a tego kim się ktoś zajmuje. No i faktycznie mając tautaż na szyi, twarzy i innych
eksponowanych miejscach na pewno prezesem czy dyrektorem nikt nie zostanie :D
Moja opinie już znasz, a pomysłu na tatoo nie mam bo ich nie lubię.
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: copACABana »

salon w jaśle to totalny nie wypał a po 2 w salonie by troche się płaciło za zrobienie tatuażu, a u normalnej osoby która się tym zajmuje to można nawet zaoszczedzić połowe hajsu którego by się w salonie wydało.Co szybko w Jaśle powstaje tak szybko pada.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: dyna »

W Jasle studio mysle ze nie wypali raz ze koszty zaj... wysokie a 2 mamy swoich artystow ktozy robia po rozsadnych cenach. To tyle
Finnvid
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 października 2012, 22:04

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Finnvid »

...czyli wygląda na to że ktokolwiek chętny do wyjścia z domowych warunków i przejście na profesjonelny gabinet jest skazany na niepowodzenie :( Ciekawe jest to że bardzo często poruszany jest temat pieniążka (co nie dziwi mnie specjalnie), w większości studii tattoo niepisaną stawką jest 150zł za godzine, wiadomo cene ustala się od "dzieła", wg was jak powinien wyglądać jasielski cennik ?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Jozin »

a po co studio jak i bez tego w Jaśle bez problemu można wykonać profesjonalną dziarkę za nieduże pieniądze :) Sprawdziłem to na sobie......
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: dyna »

:ok:
Finnvid
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 października 2012, 22:04

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Finnvid »

... poza oczywistymi faktami powstania czegoś takiego jak studio (większy profesjonalizm, zatrudnienie, ubezpieczenie itp) ktokolwiek pomyslał że jest coś takiego jak konwencje tattoo gdzie promują się młodzi tatuażyści, jesli jest ktoś utalentowany to przecież nie zareklamuje się że robi w bloku ;] ... tak na marginesie kilka drobnych miast dzięki młodym zdoilnym ludziom zaistaniało na arenie tattoo, a jak wiadomo klient z daleka to zarobek również dla hosteli barów i pubów ... chyba że się mylę i niewarto promować Jasła ?!
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: copACABana »

ty dalej nie kumasz. nie rozumiesz tego że powstanie salonu tatuażowego nie ma sensu ponieważ mało kto zapłaci cene za dziare w salonie która wg salonu kosztuje 200 zł a robiac u kogoś zapłacisz 50 zł i sa to osoby akurat które znaja sie na rzeczy bo sam sie ostatnimi czasy dziargałem. jakby to było wieksze miasto tak jak kraków to mozna by było myslec ale to jest Jasło wiec czego tu sie spodziewać ??
Finnvid
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 października 2012, 22:04

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Finnvid »

W Krakowie jak na ironie jest studio na studiu także szarpią sie czasem o klientele :P w samym rynku masz ponad 10 studii. co do cyt:" wg salonu kosztuje 200 zł a robiac u kogoś zapłacisz 50 zł" mam nadzieje że to ironia bo za 50zł to sterylności domu nie zapewnisz, ciekawe ile blokowi dziergatorzy biorą za np portet i jakie są efekty :)
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: obiektywnyObserwator »

Tylko, że w Krakowie masz ponad siedemset tysięcy mieszkańców. Studentów jest powyżej dwustu tysięcy.
To naprawde ma tam kto do tych studii chodzić. Że nie wspomnę ilu turystów lub angoli robi sobie jakiś
rysunek po pijaku. Więc to, że w rynku jest ich ponad dziesięć jest zasadne i zrozumiałe.
Finnvid
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 października 2012, 22:04

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: Finnvid »

No ok rzeczy oczywiste już wiem, jednak interesuje mnie dalej sprawa z tym cenniekiem. poniżej tatuaż znajomej robiony w Sanoku wielkość mniej więcej jak opakowanie z CD, robiony ok 4 h, bardzo intensywne kolory itp.
Ile wg was powienin byc wart w przykładowym jasielskim studiu ?
Załączniki
Alucard z anime Hellsing
Alucard z anime Hellsing
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: dyna »

Mysle ze w studiu ok 500/600 w domowych warunkach 100/150
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Studio tatuażu w Jaśle ?

Post autor: paulo06 »

studio tatuazu w jasle nie wypali:) tutaj kazdy juz ma sprwdzonych ludzi i watpie ze ktos pojdzie do salonu placaczalozmy 300 zl jak moze zrobic przez polowe u kogos innego
ODPOWIEDZ