PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

To co Pani - nauczycielom chce w Boga wierzyć zabronić ? Całkiem dobra deklaracja.To w duchu jakiej wiary mają wychowywać ? Masońsko-socjalistycznej,judaizmu a może islamu ? Chrześcijaństwo,a wiec i rzymski katolicyzm, jest całkiem dobrą wiarą, i powinno się w jej duchu wychowywać przyszłe pokolenia.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gryz pisze:To co Pani - nauczycielom chce w Boga wierzyć zabronić ? Całkiem dobra deklaracja.To w duchu jakiej wiary mają wychowywać ? Masońsko-socjalistycznej,judaizmu a może islamu ? Chrześcijaństwo,a wiec i rzymski katolicyzm, jest całkiem dobrą wiarą, i powinno się w jej duchu wychowywać przyszłe pokolenia.
Niech sobie każdy wierzy w co chce, prywatnie, i innych w to nie wciąga. Kto mówi o zabranianiu?
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

dragoness pisze:Niech sobie każdy wierzy w co chce, prywatnie, i innych w to nie wciąga
Widocznie Pani niewierząca i wierzy Pani w tą masońska propagandę o "świeckości".Katolik musi nawracać,przecież tu chodzi o ratowanie dusz ludzkich przed piekłem, albo mękami czyśćcowymi ! Jak można akceptować oddawanie młodych dusz na zatracenie ! W coś wierzyć trzeba, i nawracać trzeba też ! Jaki byłby świat bez Boga !
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gryz pisze:
dragoness pisze:Niech sobie każdy wierzy w co chce, prywatnie, i innych w to nie wciąga
Widocznie Pani niewierząca i wierzy Pani w tą masońska propagandę o "świeckości".Katolik musi nawracać,przecież tu chodzi o ratowanie dusz ludzkich przed piekłem, albo mękami czyśćcowymi ! Jak można akceptować oddawanie młodych dusz na zatracenie ! W coś wierzyć trzeba, i nawracać trzeba też ! Jaki byłby świat bez Boga !
Pan tak na poważnie? :szok: Może jeszcze ogniem i mieczem mam nawracać? Od powietrza, głodu, ognia wojny i fanatyków wszelakich zachowaj nas Panie :kwasny:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze:
Bawi mnie do łez, że taki właśnie gość gra wam na nosie i wysadził w kosmos Kurowską. Wiem, to boli i jeszcze długo będzie bolało.... :rotfl: Prostacko czy nie, walił skutecznie w PiS i wywalił Maryję na boczny tor.... :hyhy:
Mnie to niestety nie bawi, tylko przeraża... To ja już bym chyba wolała w składzie Rady p. Wiesia Jajko, choć to też karkołomne, ale przynajmniej gość jest szczery, uczciwy i pracowity. Natomiast argument "walenia" w kogokolwiek i wybierania na tej podstawie do grona decydentów, a potem zdziwienie, że pacan jeden z drugim nie ogarnia materiałów na sesję, to już jest zbrodnicza głupota. Z przerażeniem czekam na listopad, i na przyszły rok, zwłaszcza w świetle takich rewelacji http://janusz.neon24.pl/post/111318,dek ... i-polskich
Lud (tak jak Jozin) lubią takich krzykaczy. Lud za to nie lubi uczciwych. Dzisiaj zdecydowanie panuje moda na cwaniaczków.
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

Tak.Na poważnie.Jak można niepoważnie traktować kwestię wiary ? Tutaj trzeba być bezkompromisowym,albo szatan albo Bóg.Trzeba dać świadectwo prawdzie,albo ponosi się konsekwencje na tym, lub na tamtym świecie.

Kaczyński w końcu podpisał traktat Lizboński otwierając drzwi na oścież zachodniemu zepsuciu i co się z nim stało ? Bóg doświadczył za grzech zaakceptowania cywilizacji śmierci wbrew sumieniu !
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gryz pisze:Tak.Na poważnie.Jak można niepoważnie traktować kwestię wiary ? Tutaj trzeba być bezkompromisowym,albo szatan albo Bóg.Trzeba dać świadectwo prawdzie,albo ponosi się konsekwencje na tym, lub na tamtym świecie.

Kaczyński w końcu podpisał traktat Lizboński otwierając drzwi na oścież zachodniemu zepsuciu i co się z nim stało ? Bóg doświadczył za grzech zaakceptowania cywilizacji śmierci wbrew sumieniu !
A ja tam wolę "nawracać" przykładem, niż pustymi gestami. Uczniowie nie są głupi, hipokryzję wyczują na kilometr. Nota bene, dekalog jest ze Starego Testamentu, więc z chrześcijaństwem, a już z rzymskim katolicyzmem ma bardzo niewiele wspólnego. Zwłaszcza z tą wersją dla "maluczkich".
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Nie było nic lepszego dla PiS gdyby jednak powołano tą komisję. Antoni zaorał "dziennikarkę" niesamowicie.
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/ ... 4/15928056
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

Tak,PiS wyszedłby na partię która naprawdę walczy z UBkami, a nie trzyma ich w swych szeregach. :( Tak, jakby nie było tak,że Macierewicz jest tam ostatnim sprawiedliwym,który próbuje pogonić komuszą hołotę.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3957
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

juve_fan pisze:Nie było nic lepszego dla PiS gdyby jednak powołano tą komisję. Antoni zaorał "dziennikarkę" niesamowicie.
http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/ ... 4/15928056
dzięki za linka, szukałem tego ale nie znalazłem
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

Obrazek
Zgadzam się z tym Panem !
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

A kogo to k....a obchodzi z kim taki anonim jak ty się zgadza?
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

Na przykład tych, którzy zgadzają się z tym Panem też ?
Obrazek

Po co tyle agresji ? Nie emocjonuj się tak Pan,bo to zawałem grozi, albo jeszcze jaka żyłka pęknie i co ? A jak to obsesja na punkcie "k...", to słyszałem,że w Jaśle jest jeszcze ten przybytek z panienkami lekkich obyczajów,więc zamiast go reklamować, idź sobie Pan tam rozładować emocje ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Owszem, w Jaśle przybytek jest ale by z usług jego pracownic korzystać trzeba mieć kasę, więc nie sądzę, by takich gołodupców jak ty zielony87 (sorry, miało byc gryz) stać było... Innymi słowy mówiąc: w kwestii panienek lekkich obyczajów należysz pan po prostu do teoretyków. Dokładniej mówiąc; teoretyków-onanistów.
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gryz »

Kolejny paranoik.Ej,a może to ten cały juve_fan, i Sun Tzu to jedna i ta sama osoba ? Podobno złodziej krzyczy zwykle najgłośniej "łapać złodzieja",więc stosując tą zasadę to by pasowało.Pan Jozin też narzekał,że robią z niego kogoś kim nie jest.

Nie znam tego zielonego czy jak mu tam,przeglądałem niektóre wpisy i nie trawię gościa,jakiś kolejny bezbożnik,a to,że w kilku rzeczach się z nim zgadzam o niczym nie świadczy.

A panienek mi nie potrzeba,wystarczy żona.Wiem,że rok po ślubie wydaje się za krótkim okresem, by ciągło do złego, ale nie wyobrażam sobie zdradzać żony... Ja jestem porządny katolik,nie to co PiSowcy: http://www.wprost.pl/ar/108419/Maria-Ka ... -pomyslem/ , http://www.fakt.pl/polityka/kaczynska-o ... 66173.html
ODPOWIEDZ