PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:
gara pisze:
Joziiiin pisze:Ech, oczekujecie, że pisowski najemny klakier przyzna się do wtopy..... Przecież nawet jak się im pluje w twarz to będą mówić, że deszcz pada.... Od jakiegoś czasu zastanawia mnie gdzie jest ta granica, po przekroczeniu której ślepo wierzą w te brednie ?
Jednak jest jakieś światełko w tunelu, które zauważyłem w rodzinie gdzie jest, a raczej był element, który do niedawna nazywał siebie twardym pisowskim elektoratem a teraz jest mu wstyd i śpiewa już dużo cieniej.....
A to co mu gadasz przy takich okazjach? Że nie było jak za PO? :)
Nic mu nie "gadam" - sam widzi i słyszy co się dzieje i wyciąga wnioski....

A, klął coś ostatnio jak dostal z banku nowa tabelę opłat... :hyhy:
Ja dostaję nową tabelę opłat dwa razy w roku od kilku lat i jakoś żyję. Jakiś chłop tępy chyba.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Podsumujmy żale kieckowych i Jozinów.

"PLATFORMO WRÓĆ!!!!" :)
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... A mnie pani w podstawówce uczyła, bym nie używał słów, których nie rozumiem. Widać jednak, że niektórzy edukację kontynuowali i pewnie przez to takich słów używają...
No właśnie. Na przykład absolutnie nie rozumiećie słowa "pokora". Wasza arogancja wybija dach.
Taaak... PiS powinien być tak pokorny, że po wygraniu wyborów powinien pozostawić władzę PO i PSL-owi! A wyborcy PiS powinni zbiorowo chodzić pod lokalne siedziby PO i PSL i na kolanach przepraszać za to, że głosowali na niewłaściwe ugrupowanie przez co skomplikowali ogląd świata dla Ciebie i Tobie podobnych!
Już przepraszają i to w kominiarkach... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Obrazek
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

gara pisze:Podsumujmy żale kieckowych i Jozinów.

"PLATFORMO WRÓĆ!!!!" :)
A ty dalej 0-1: Pis zły to PO musi być cacy ?
Podobnie jak Jaki ślubowałeś ubóstwo umysłowe ?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

gara pisze:
Ja dostaję nową tabelę opłat dwa razy w roku od kilku lat i jakoś żyję. Jakiś chłop tępy chyba.
No przecież napisałem, że twardy pisowski elektorat.... :ok:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:
Z tego wszystkiego udało się jej wprowadzić jedynie 500 zł na dziecko, które przyniesie więcej szkód niż pożytku i które musi zostać natychmiast zlikwidowane.
Taaak... Gdy tak wybitny specjalista jak ty dokonuje tak miażdżącej opinii, to zapewne PiS i jego wyborcy powinni posypać sobie głowy popiołem a pani premier Beata Szydło natychmiast podać do dymisji. Bo w końcu sam antykieckowy napisał, że to jest złe! A skoro antykieckowy tak napisał to tak jest! Więc niech dalej antykieckowy żyje w swoim przekonaniu o swojej wielkości. Nie będę przeszkadzał...
Nie oczekiwałem od ciebie niczego poza żałosnym ad personan. Zero argumentów, zero wiedzy na temat popieranej przez siebie partii, zero obeznania w temacie. Tylko plucie żałosnymi wycieczkami personalnymi i struganie idioty. Ot, pisowski elektorat.
gara pisze:Podsumujmy żale kieckowych i Jozinów.

"PLATFORMO WRÓĆ!!!!" :)
Jeżeli Platforma zagwarantowałaby wyłączenie z puli genów naiwny motłoch widzący zero jedynkowo otaczający go świat to pierwszy raz w życiu zrobiłbym wyjątek i zagłosował.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nudzisz mnie...
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: jankow05 »

Gadacie wszyscy o głupotach, niczego to do życia nie wnosi, kłócicie się, obrzucacie błotem... A oni i tak robią swoje...

Obrazek
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:
gara pisze:
Ja dostaję nową tabelę opłat dwa razy w roku od kilku lat i jakoś żyję. Jakiś chłop tępy chyba.
No przecież napisałem, że twardy pisowski elektorat.... :ok:
A POwski jest inny?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Hehehehe, sprawa odwołania dyrektorów stadnin zaczyna przybierać inne oblicze :zawstydzony:

Pisiory - nie czytać bo Lis z Rzepą o tym piszą....

http://polska.newsweek.pl/odwolani-dyre ... 920,1.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... O firmie Polturf Beata Mazur też piszą? O tych 12% z ceny netto ze sprzedaży każdego zgłoszonego i skatalogowanego konia, które ta firma dostawała, dzięki czemu w 2014 roku zarobiła 2,78 mln zł? O opłatach, które firma Polturf pobierała za stoiska zorganizowane w oparciu o infrastrukturę stadniny? O tym, że stadnina i ANR (która jest właścicielem stadniny), płaciły za wstęp na własną imprezę, czyli za wpisowe, bilety, karty VIP oraz stoiska prezentujące ich własne osiągnięcia? Zresztą... Jak można wątpić w obiektywizm "Newsweeka"? W końcu jego redaktorem naczelnym jest wzorzec dziennikarskiej obiektywności czyli sam redaktor Tomasz Lis! Więc jak? Piszą o tym joziiin?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

A Ty ile zarabiasz na pektynie sprzedając ją klientom byłego Pektowinu ? :hyhy:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:Nudzisz mnie...
Kolejny merytoryczny argument. Popatrz misiu jak szybko twoje cwaniactwo i pewność siebie znika gdy napotykasz problem w postaci argumentów opartych na faktach, którym po prostu nie da się zaprzeczyć. Żałość nad żałościami :oczami:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:A Ty ile zarabiasz na pektynie sprzedając ją klientom byłego Pektowinu ? :hyhy:
Sun Tzu zgnoił cię argumentacją, więc to u góry to jedyne na co się stać. Cytuj dalej Lisa to na pewno każdy będzie traktował cie poważnie. Zmadrzej trochę.

Odniesiesz się tępa pało do Polturf i ustawce ze stadninami, na którym państwo straciło 18mln zł w 2 lata? Gdyby to był ktoś z PiSu to zesr.ałbyś się jadem.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Jak na razie to używając twojego rynsztokowego języka to "skleił wary"....., choć mógł użyć argumentu typu "nudzisz mnie'....

Z chamami nie dyskutuję.
Bez odbioru....
ODPOWIEDZ