PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ot i wszystko jasne. Zwłaszcza ostatni akapit http://wiadomosci.wp.pl/kat,143754,titl ... omosc.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Za chińskiego boga nie rozumiem, o co chodzi. Skoro bowiem Donald Tusk jest najbardziej boskim kandydatem mającym poparcie aż 27 państw na 28, a w najbardziej demokratycznej instytucji w historii świata, jaką jest Unia Europejska, decyzję podejmuje większość, to po prostu tak zwyczajnie te 27 państw przegłosuje to jedno. I problem pracy dla Donalda na najbliższe 2,5 roku zostanie rozwiązany... Skąd zatem to aj waj, zwłaszcza wśród ludzi, którym do PiS-u dalej niż na Księżyc? Skąd nagle to przejmowanie się tym kontrkandydatem, którego - jak czytam - popiera tylko Polska? W podstawówce mnie uczono, że 27 to jednak więcej niż jeden...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Nie no. Nic. Tylko czasem mnie kusi, zeby zobaczyc jak piekla sie milosnicy Tuska., gdy sie cos dobrego o Polsce powie. Taka Klontva chyba.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

A co się dziwisz? Skoro kiedyś ich idol ogłosił, że "polskość to nienormalność" to muszą się tego trzymać...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

W świetle cytowanego artykułu pewnie, że muszą. A dla mnie taki sam "idol" Tusk, jak Kaczyński; na glinianych nogach.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jak smiesz cytować Lisweeka?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Osobiście bardzo mi się podobają korwiniści protestujący przeciwko liberalizacji prawa pozwalającego na własnej działce bez pozwolenia wyciąć drzewo! Bo liberalizm liberalizmem ale zawszeć to lepiej, gdy urzędnik decyzję podejmie za obywatela. Cóż... korwinizm rzeczywiście niejedno ma imię...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Charlie_P »

Ludzie, którzy sypią tekstami typu "pisowski obciągacz" , czy "mały kaczor", albo "Bronek pantoflarz", to ludzie, których warto po prostu ignorować. Do tego typu stwierdzeń, posuwają się ludzie nie mający argumentów. Jedyne co potrafią to wklejać linki do stron, które wyświetlą im się na facebooku - poprzez udostępnienie, przez poprzednio polubione przez nich strony i profile. To ludzie nie mający własnego zdania, a jeśli jakieś swoje zdanie opublikują, to nie potrafią go uargumentować. Dlatego naprawdę nie warto z takimi ludźmi podejmować jakkolwiek rozumianej polemiki :) Można mieć różne poglądy, nienawidzić PiS, kochać PO, albo odwrotnie. Ale wyzywanie kogoś wulgaryzmami, bo popiera tą partię, albo inną jest trochę nie na miejscu, tym bardziej, jeśli nie ma się żadnych argumentów a jedynie "bo nie". Jest sekcja osób, które krytykują wszystko i o wszystkim, lecz nie przedstawiają swojego zdania, poglądu - to ludzie, dla których naprawdę szkoda tracić czasu :)
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Idź sobie do galerii pozaczepiać chłopców w rurkach... :hyhy:
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Taaak... Osobiście bardzo mi się podobają korwiniści protestujący przeciwko liberalizacji prawa pozwalającego na własnej działce bez pozwolenia wyciąć drzewo! Bo liberalizm liberalizmem ale zawszeć to lepiej, gdy urzędnik decyzję podejmie za obywatela. Cóż... korwinizm rzeczywiście niejedno ma imię...
Ten skowyt pisowskich ekskrementów też mnie mocno bawi..... ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Przykre dla Polski na arenie miedzynarodowej, że nikt nie popiera kandydata polskiego rządu, oprócz niego samego. Nawet Czechy, Słowacja, czy Łotwa. Węgry też tego nie zrobią, choć z Polską w takiej przyjaźni. O czym to świadczy?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze:Przykre dla Polski na arenie miedzynarodowej, że nikt nie popiera kandydata polskiego rządu, oprócz niego samego. Nawet Czechy, Słowacja, czy Łotwa. Węgry też tego nie zrobią, choć z Polską w takiej przyjaźni. O czym to świadczy?
Jak to nikt ? Polska na pewno go poprze !!!! Orban już podobno skumał kim jest Kaczyński i kiśnie...
fafa
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 lutego 2017, 10:53

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: fafa »

Wystawiliśmy dobrego kandydata, a ONI go nie chcą.
Myślę , że się Polski boją.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

fafa pisze:Wystawiliśmy dobrego kandydata, a ONI go nie chcą.
Myślę , że się Polski boją.
Możesz sprecyzować, kim są ONI?
ODPOWIEDZ