PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 22:33 Jesteś śmieszny, w brzozę uwierzyłby tylko idiota. Podobnie jak w sztuczną mgłę.
nie do mnie odpowiedź
ale "sztuczna mgła" jest już od dawna stosowana w technice wojskowej
czy była wtedy to nie wiem, ale zjawisko sztucznej mgły jest "normalne"

edit:
po tylu latach..
Ił-76 – Zadymka Tumana
https://www.salon24.pl/u/logiconly/2321 ... mka-tumana

edit2:
jak się zapytam kto to mówił o tej sztucznej mgle, to też się pewnie nie dowiem ;)
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2019, 23:12 przez grzeh, łącznie zmieniany 2 razy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jesteś śmieszny, w brzozę uwierzyłby tylko idiota. Podobnie jak w sztuczną mgłę.
Hmm... To dużo was idiotów jest w w "brzozę" wierzących! A sztuczna mgłę wytwarzano w czasach II wojny światowej dla maskowania obiektów. Ale, skąd, k...a, tłumoki z Totalnej Opozycji o takich faktach miałyby wiedzieć???

p.s.

A poza tym, ponieważ nie masz kompletnie w tej sprawie nic do powiedzenia, to po prostu zamilcz! Albo sobie otwórz nowy wątek: dragoness - myśli i przemyślenia... I tam się produkuj!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 19:58 Spokojnie, bo ci żyłka pęknie, ok? Zrobię co zechcę. Szkoda mi załogi, która musi wykonywać polecenia idiotów, bo inaczej może stracić pracę.
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... fakty.html
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 10063.html
http://wyborcza.pl/1,76842,9337581,__Tc ... dziej.html
To kogo tym razem raczyła Pani nazwać idiotą? Z kontekstu wynika, że...... aż boje sie pomysleć, że tak nazwała Pani kogos tragicznie zmarłego i jeszcze w dodatku ..... Odważy się Pani wyartykułować nazwiska tych, Pani bardzo skromnym zdaniem, idiotów? Nie wiem czy zauważyła Pani, że w świecie kulturalnych ludzi, czyli moherów na przykład, do rozmówcy zwracamy się przez "P".
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Dobrze. Niech będzie. Panów idiotów.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 17 czerwca 2019, 23:10
Jesteś śmieszny, w brzozę uwierzyłby tylko idiota. Podobnie jak w sztuczną mgłę.
Hmm... To dużo was idiotów jest w w "brzozę" wierzących! A sztuczna mgłę wytwarzano w czasach II wojny światowej dla maskowania obiektów. Ale, skąd, k...a, tłumoki z Totalnej Opozycji o takich faktach miałyby wiedzieć???

p.s.

A poza tym, ponieważ nie masz kompletnie w tej sprawie nic do powiedzenia, to po prostu zamilcz! Albo sobie otwórz nowy wątek: dragoness - myśli i przemyślenia... I tam się produkuj!
Kolejnemu rośnie ciśnienie... oj, niedobrze. Przykro mi, że zniszczyłam wasz kult prezydenta. Porządnego człowieka, jednakże mającego swoje słabości. A jeszcze bardziej szkoda mi jego żony, to była prawdziwa dama o wielkim sercu. Szkoda, że musieli tak głupio zginąć.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 23:29 Kolejnemu rośnie ciśnienie... oj, niedobrze. Przykro mi, że zniszczyłam wasz kult prezydenta. Porządnego człowieka, jednakże mającego swoje słabości. A jeszcze bardziej szkoda mi jego żony, to była prawdziwa dama o wielkim sercu. Szkoda, że musieli tak głupio zginąć.
aż sobie to skopiuje i mam nadzieje że admin tego nie wyedytuje
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 23:26 Dobrze. Niech będzie. Panów idiotów.
Odwaga totalnej opozycji POKO loko wzrusza mnie, jak skok do wody dwóch zakochanych nagich facetów, trzymających się za rączki, w kultowym juz filmie romantycznym, jak wyznanie kocham mamę słynnego juz Roberta lwie serce, jak pogoń za bolszewikami w czasie parady tęczowych aktywistow, jak zachód słońca nad siedzibą Gazety Wyborczej, jak
wyznanie jem banany w ustach aktywistek czarnych parasolek. Jest Pani moją fanką.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze: 17 czerwca 2019, 23:36
dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 23:26 Dobrze. Niech będzie. Panów idiotów.
Odwaga totalnej opozycji POKO loko wzrusza mnie, jak skok do wody dwóch zakochanych nagich facetów, trzymających się za rączki, w kultowym juz filmie romantycznym, jak wyznanie kocham mamę słynnego juz Roberta lwie serce, jak pogoń za bolszewikami w czasie parady tęczowych aktywistow, jak zachód słońca nad siedzibą Gazety Wyborczej, jak
wyznanie jem banany w ustach aktywistek czarnych parasolek. Jest Pani moją fanką.
Widać że upał mocno zaszkodził. Zalecam konsultacje lekarskie.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 23:49
człowiek z lasu pisze: 17 czerwca 2019, 23:36
dragoness pisze: 17 czerwca 2019, 23:26 Dobrze. Niech będzie. Panów idiotów.
Odwaga totalnej opozycji POKO loko wzrusza mnie, jak skok do wody dwóch zakochanych nagich facetów, trzymających się za rączki, w kultowym juz filmie romantycznym, jak wyznanie kocham mamę słynnego juz Roberta lwie serce, jak pogoń za bolszewikami w czasie parady tęczowych aktywistow, jak zachód słońca nad siedzibą Gazety Wyborczej, jak
wyznanie jem banany w ustach aktywistek czarnych parasolek. Jest Pani moją fanką.
Widać że upał mocno zaszkodził. Zalecam konsultacje lekarskie.
Osiągnęła Pani poziom gimnazjum w ciętej ripoście. Dlatego właśnie pytałem, któż to według Pani opinii jest idiotą, ale prawdopodobnie odpowiedź otrzymam pocztą kwiatową. Rispekt!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jeżeli nie potrafi się pan domyślić, osiągnął pan poziom zreformowanej przez p. Zalewską podstawówki. Jeżeli zamierza pan zgłosić znieważenie głowy państwa, ułatwię to panu. Uważam ś.p. Kaczyńskiego za upartego idiotę, pomimo jego niewątpliwych zalet. Żałuję szczerze, że to nie jego żona była prezydentem. Może wszyscy by żyli.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

masz jakieś dowody że w Smoleńsku były naciski na pilotów to je przedstaw!
masz jakieś dowody że postanowili lądować to je przedstaw!
jeśli nie to PRZESTAŃ kłamać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Weź, daj spokój już. Zachowujesz się jak dziecko. Protasiuk był drugim pilotem w locie do Gruzji. Jeśli wysokość 100 metrów to nie lądowanie, to nie wiem co nim jest. Twoje krzyki nie zmienią tego, co się stało. Szkoda załogi.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Ja tam sie nie znam, bo samolotem wprawdzie paręnaście razy leciałem ale nie mając zaufania do pilota zawsze go opuszczałem odpowiednio wcześniej, ale z tego co mi wiadomo to zejście do wysokości 100 metrów nie jest lądowaniem tylko podejściem do lądowania. Taka drobna różnica jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym albo demokracją i demokracją socjalistyczną. Jak się chce być traktowaną poważnie, to warto jednak pani magister znać całą sekwencję składającą się na to, co pani tak słodko określa mianem "ladowanie". W omawianej zresztą sprawie, na wysokości 100 metrów pilot TU154M podjął decyzję o odejściu i rozpoczął stosowną procedurę. Z tym tylko, że samolot nie odleciał tylko spadł... Wypadałoby pani magister, chcąc dyskutować akurat o tej sprawie, zdobyć nieco więcej wiedzy, bo kompromituje się pani magister totalnie...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 18 czerwca 2019, 11:43 Hmm... Ja tam sie nie znam, bo samolotem wprawdzie paręnaście razy leciałem ale nie mając zaufania do pilota zawsze go opuszczałem odpowiednio wcześniej, ale z tego co mi wiadomo to zejście do wysokości 100 metrów nie jest lądowaniem tylko podejściem do lądowania. Taka drobna różnica jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym albo demokracją i demokracją socjalistyczną. Jak się chce być traktowaną poważnie, to warto jednak pani magister znać całą sekwencję składającą się na to, co pani tak słodko określa mianem "ladowanie". W omawianej zresztą sprawie, na wysokości 100 metrów pilot TU154M podjął decyzję o odejściu i rozpoczął stosowną procedurę. Z tym tylko, że samolot nie odleciał tylko spadł... Wypadałoby pani magister, chcąc dyskutować akurat o tej sprawie, zdobyć nieco więcej wiedzy, bo kompromituje się pani magister totalnie...
czyli raport Millera mówi prawdę? https://www.wprost.pl/kraj/255435/Piloc ... iskow.html Proszę tam zwrócić uwagę na coś, co się nazywa wysokościomierz baryczny i jaka była według niego wysokość samolotu.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 18 czerwca 2019, 11:08 Weź, daj spokój już. Zachowujesz się jak dziecko. Protasiuk był drugim pilotem w locie do Gruzji. Jeśli wysokość 100 metrów to nie lądowanie, to nie wiem co nim jest. Twoje krzyki nie zmienią tego, co się stało. Szkoda załogi.
chciałem merytorycznie rozmawiać ale odmówiłaś i zaczęłaś bezpodstawnie oczerniać nieżyjące osoby.
Niestety akurat w tej sprawie nie potrafię się powstrzymać, szczególnie dlatego że do tej pory
tyle kłamliwych oskarżeń zostało naprodukowane że po prostu aż dziw bierze ze nadal je powtarzasz
a nie potrafisz zwyczajnie sprawdzić i zweryfikować.
Jeśli wysokość 100 metrów to nie lądowanie, to nie wiem co nim jest.
ja wiem że Ty nie wiesz, i dlatego jednym z pytań do Ciebie było:
jak zachowali się piloci - a Oni na wysokości decyzyjnej podjęli komendę "Odchodzimy"

zresztą tak ja zapowiadali,
można tylko zapytać dlaczego wcześniej na ten temat tak kłamano.

Tu-154 nie lądował! Pilot wydał komendę "odchodzimy"!
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... dzimy.html
Decyzja dowódcy: "Odchodzimy" - 22 sekundy przed uderzeniem w ziemię
http://wyborcza.pl/1,75398,8951482,Decy ... eniem.html

czasami zadaję sobie pytanie jakim trzeba być człowiekiem że pomimo tylu już udowodnionych kłamstw
nadal wierzy się w wersje którą wspierają osoby i media które okazały się wogóle niewiarygodne
ODPOWIEDZ