PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 14:58 Niech pani niesie tez chęć odpowiadania na posty, bo jak na razie to rzuciła pani tezę bez uzasadnienia wprowadzając ludzi (prawdopodobnie) w błąd.

I nie musi być do końca świata, wystarczy chwila :)
Nie dziwi pana, że prawica nie pieje na temat tożsamości tego oblecha? Został wylegitymowany, jego personalia sa znane. Szmata wisząca na barierce to nie flaga LGBT. Mnie to wystarczy. Podrabianych "robotników", rzucających kamieniami w milicję w trakcie manifestacji za komuny, też widziałam.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Dobrze, ale to nadal tylko i wyłącznie pani domysły.
Pani wystarczy że prawica o tym nie mówi, mi nie.
Dowód poproszę. D. O. W. Ó. D.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 4 sierpnia 2020, 15:03
przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 14:58 Niech pani niesie tez chęć odpowiadania na posty, bo jak na razie to rzuciła pani tezę bez uzasadnienia wprowadzając ludzi (prawdopodobnie) w błąd.

I nie musi być do końca świata, wystarczy chwila :)
Nie dziwi pana, że prawica nie pieje na temat tożsamości tego oblecha? Został wylegitymowany, jego personalia sa znane. Szmata wisząca na barierce to nie flaga LGBT. Mnie to wystarczy. Podrabianych "robotników", rzucających kamieniami w milicję w trakcie manifestacji za komuny, też widziałam.
Należało tym faszystom pokazać nawet gołe pośladki- bo na faszyzm należy się wypiąć! Tym bardziej, kiedy krzyczą „j[...]ać gejów”... Więc o co im nagle chodzi??? Kto tu kogo sprowokował? :hyhy:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Następny forumowy geniusz. Kto jest faszystą? Kto krzyczał? Gdzie informacje na ten temat? Nie ma? To morda w kubeł :cisza:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 15:47 Dobrze, ale to nadal tylko i wyłącznie pani domysły.
Pani wystarczy że prawica o tym nie mówi, mi nie.
Dowód poproszę. D. O. W. Ó. D.
To ja poproszę dowód zamachu na Tupolewa :rotfl: :rotfl: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,261 ... dR8BHhkF3o A oblecha za zakłócanie porządku publicznego jakoś nie :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 4 sierpnia 2020, 17:46
przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 15:47 Dobrze, ale to nadal tylko i wyłącznie pani domysły.
Pani wystarczy że prawica o tym nie mówi, mi nie.
Dowód poproszę. D. O. W. Ó. D.
To ja poproszę dowód zamachu na Tupolewa :rotfl: :rotfl: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,261 ... dR8BHhkF3o A oblecha za zakłócanie porządku publicznego jakoś nie :hyhy:
Prawica przeprowadza nagonkę na dwóch aktywistów LGBT+ jako rzekomo odpowiedzialnych za to zdarzenie. Chłopaki otrzymują groźby pobicia i śmierci, „łowczy” pytają o ich adres zamieszkania... Zdaniem jednego z nich (ofiar nagonki), fejki pojawily się w jakims szerzej nieznanym portalu z rosyjskimi powiązaniami, a potem dołączyły farmy trolli i szczujący polityk Konfederacji.


Dlaczego Kinga Duda teraz milczy?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 sierpnia 2020, 17:46
przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 15:47 Dobrze, ale to nadal tylko i wyłącznie pani domysły.
Pani wystarczy że prawica o tym nie mówi, mi nie.
Dowód poproszę. D. O. W. Ó. D.
To ja poproszę dowód zamachu na Tupolewa :rotfl: :rotfl: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,261 ... dR8BHhkF3o A oblecha za zakłócanie porządku publicznego jakoś nie :hyhy:
Ale Pani struga idiotkę, ja nie mogę :rotfl:

Różnica między nami polega na tym, że nigdy się na temat Smoleńska nie wypowiadałem, natomiast pani wysunęła tezę, której nie potrafi udowodnić :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nic nie muszę udowadniać. Nie jestem policjantem, Macierewiczem, czy innym pisowskim geniuszem. Wyciągam logiczne wnioski na podstawie życiowego doświadczenia. Mają dane, nie upubliczniają. Mogli zatrzymać, nie zrobili tego. Historia prowokacji jest długa, przykładem całkiem świeżym, podpalenie budki strażniczej podczas Marszu Niepodleglości, czy policjanci w kominiarkach udający bandziorów.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Własnie nie kochaniutka, coś się ubzdurało i napisało, proszę to udowodnić. Nie ma dowodu? To dlaczego pani publicznie kłamie, hmm? Przystoi tak poważanej nauczycielce? No chyba nie za bardzo ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 18:31 Własnie nie kochaniutka, coś się ubzdurało i napisało, proszę to udowodnić. Nie ma dowodu? To dlaczego pani publicznie kłamie, hmm? Przystoi tak poważanej nauczycielce? No chyba nie za bardzo ;)
Proszę mi udowodnić kłamstwo. Wtedy przeproszę. Na razie wszystko wskazuje, że mam rację.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 4 sierpnia 2020, 18:37
przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 18:31 Własnie nie kochaniutka, coś się ubzdurało i napisało, proszę to udowodnić. Nie ma dowodu? To dlaczego pani publicznie kłamie, hmm? Przystoi tak poważanej nauczycielce? No chyba nie za bardzo ;)
Proszę mi udowodnić kłamstwo. Wtedy przeproszę. Na razie wszystko wskazuje, że mam rację.
Udowodnić kłamstwo, proszę bardzo :D

Prosiłem panią o źródło, po prostu dowód na poparcie swojej tezy to wkleiła pani jakieś wypociny w ogóle nie związane z tematem, po czym starała się pani mi nie odpowiadać a na koniec pani mnie atakuje.

A dowodu jak nie było tak nie ma...Proszę zauważyć jeszcze, że na początku naszej dyskusji używałem słów typu "prawdopodobnie", bo być może pani teza jest słuszna. Może wcześniej brzydko napisałem i nadal Pani ma rację ale cóż, nie ma dowodu, nie ma racji :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Rozumiem, nie mam dowodu, nie mam racji. Ciekawa logika. Jednak pozostanę przy swojej.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Ma do tego Pani pełne prawo, pozdrawiam serdecznie :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 4 sierpnia 2020, 19:04 Ma do tego Pani pełne prawo, pozdrawiam serdecznie :D
Wzajemnie.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

przemo 232, szkoda z nimi gadać, dwie zakały opanowały to forum smoczyca i józek z szamba .Mają swoje racje jak te szczerby i inne oszołomy ,teraz wymyślili sobie ze zarażą oszołomo-wirusem cały parlament ,oczywiście na niby ,bo nikt z nich nie jest chory i nie bedzie prezydenta .
ODPOWIEDZ