PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 3 marca 2020, 10:48
dragoness pisze: 2 marca 2020, 22:59
wibar pisze: 2 marca 2020, 19:38
Czy stwierdzenie że tam mieszka Komorowski jest obsesją???Jest pani bardzo zafiksowana.Jeśli pani stwierdzi że np.jakiś polityk mieszka w miejscowości X czy Y to też miałbym uważać że ma pani obsesję na jego punkcie?? Dziecinne zachowanie.
Nie mam pojęcia, gdzie mieszka jakikolwiek polityk. Guzik mnie to obchodzi. Pana najwyraźniej tak.
A co jest złego w tym że ktoś jest ciekawy skąd pochodzi jakiś polityk, aktor czy piosenkarz?
Wskocz na pudla! :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A co jest złego w tym że ktoś jest ciekawy skąd pochodzi jakiś polityk, aktor czy piosenkarz?To że panią guzik to obchodzi nie znaczy że wszyscy z automatu nie mają prawa się tym interesować.Nienawiść lemingom przeżarła miejsca,w których normalni ludzie mają mózg. :mur:
Jak ktoś nie ma własnego życia, interesuje się cudzym.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 3 marca 2020, 14:15
A co jest złego w tym że ktoś jest ciekawy skąd pochodzi jakiś polityk, aktor czy piosenkarz?To że panią guzik to obchodzi nie znaczy że wszyscy z automatu nie mają prawa się tym interesować.Nienawiść lemingom przeżarła miejsca,w których normalni ludzie mają mózg. :mur:
Jak ktoś nie ma własnego życia, interesuje się cudzym.
Pani na tym forum za bardzo interesowała się życiem innych.Również należy współczuć braku życia własnego.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 3 marca 2020, 12:42
wibar pisze: 3 marca 2020, 10:43
Jozin.1 pisze: 3 marca 2020, 09:29 Psychofan :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki pisze: 3 marca 2020, 00:12 Cichy wielbiciel Komorowskiego :hyhy:
Robactwo powyłaziło z szamba :rotfl:
Jjjjaaa, ale nam powiedział... Aż nam, niewastnikom, w pięty poszło! :rotfl: :rotfl: :rotfl: A myślał nad tym ze 24 godziny :hurra:
Wam lewakom i lemingom został tylko bezsilny skowyt,bo w maju przegracie kolejne wybory,a także następne parlamentarne.Coraz większa agresja słowna różnych mosznickich i jozinów tylko utwierdza w tym przekonaniu.Ale musicie się z tym pogodzić że wasze środowiska polityczne są już na śmietniku, czyli tam gdzie jest ich miejsce.Brawo PiS! :rotfl: :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nawet jeśli, to nikt nie jest wieczny. Przetrwałam Gomułkę, Gierka, Kanię, Jaruzelskiego, przetrwałam osiem lat z Tuskiem, to i teraz dam radę.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Leszczu, my na wasz szczamy ciepłym i zimnym, patrząc na to jak sami się wykańczacie :)))
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 3 marca 2020, 14:40
Mosznicki pisze: 3 marca 2020, 12:42
wibar pisze: 3 marca 2020, 10:43 Robactwo powyłaziło z szamba :rotfl:
Jjjjaaa, ale nam powiedział... Aż nam, niewastnikom, w pięty poszło! :rotfl: :rotfl: :rotfl: A myślał nad tym ze 24 godziny :hurra:
Wam lewakom i lemingom został tylko bezsilny skowyt,bo w maju przegracie kolejne wybory,a także następne parlamentarne.Coraz większa agresja słowna różnych mosznickich i jozinów tylko utwierdza w tym przekonaniu.Ale musicie się z tym pogodzić że wasze środowiska polityczne są już na śmietniku, czyli tam gdzie jest ich miejsce.Brawo PiS! :rotfl: :super:
Podoba się Francja i krótszy tydzień pracy? Podoba się 100% płacy na chorobowym? To wiecie, towarzysze, co robić ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Co chwile wywala...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

A ja podam taki temat do rozmyśleń (zaznaczam przy tym, że nie jestem fanem partii rządzącej):
Co jeśli PiS ma racje i wszystko co robią jest najlepsze na tą chwilę? Tzn, PKB rośnie, płace rosną i za 10 lat rzeczywiście POLSKA będzie zieloną wyspą, tylko istnieją różne frakcje które chcą to zatuszować.

Oczywiście proszę patrzeć na to przez palce bo to jest tylko czysto hipotetyczna teza :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 3 marca 2020, 19:38 A ja podam taki temat do rozmyśleń (zaznaczam przy tym, że nie jestem fanem partii rządzącej):
Co jeśli PiS ma racje i wszystko co robią jest najlepsze na tą chwilę? Tzn, PKB rośnie, płace rosną i za 10 lat rzeczywiście POLSKA będzie zieloną wyspą, tylko istnieją różne frakcje które chcą to zatuszować.

Oczywiście proszę patrzeć na to przez palce bo to jest tylko czysto hipotetyczna teza :D
Zielona już byliśmy - wina Tuska :D

...praworządności brak, ceny rosną... Bagatela ;)

Jesteś w stanie zrobić podobny eksperyment, ale z pomysłami Zandberga?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

a kto to ,ten zandberg czy jak mu tam, towarzyszu Moszna.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

pokaż mi kraj,gdzie ceny maleją a nie rosną !
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 3 marca 2020, 20:07
przemo232 pisze: 3 marca 2020, 19:38 A ja podam taki temat do rozmyśleń (zaznaczam przy tym, że nie jestem fanem partii rządzącej):
Co jeśli PiS ma racje i wszystko co robią jest najlepsze na tą chwilę? Tzn, PKB rośnie, płace rosną i za 10 lat rzeczywiście POLSKA będzie zieloną wyspą, tylko istnieją różne frakcje które chcą to zatuszować.

Oczywiście proszę patrzeć na to przez palce bo to jest tylko czysto hipotetyczna teza :D
Zielona już byliśmy - wina Tuska :D

...praworządności brak, ceny rosną... Bagatela ;)

Jesteś w stanie zrobić podobny eksperyment, ale z pomysłami Zandberga?
Jestem, może być i Zandberg, może być Konfederacja, Max Kolonko, ktokolwiek :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Ale mowa była o Zandbergu.


@asterka, na tej samej zasadzie, co w Polsce obecnie? Kuri czekajo ;)
ODPOWIEDZ