PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Wcale nie chciałem sugerowac że ktoś jest głupi :D także do twojej wypowiedzi dodałbym jeszcze kwestie interpretacji
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 11 sierpnia 2019, 13:56 Mówiąc NAJOGOLNIEJ, można wysłać do gazu- byle konstruktywnie.

To co napisałeś mówi samo za siebie, więc wybacz ale nie podejmę dyskusji, możesz czuć się moralnym zwycięzcą :)
Na co Ty liczysz? Serio?
Napisałem- wnioskując w kontekście Twoich wywodów.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

przemo232 pisze: 11 sierpnia 2019, 14:53 Wcale nie chciałem sugerowac że ktoś jest głupi :D także do twojej wypowiedzi dodałbym jeszcze kwestie interpretacji
To wyjaśnij mi, co konstruktywnego jest w stwierdzeniu "wystarczy myśleć"?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki, na nic nie liczę, po prostu odpuściłem


Widzę że muszę powtórzyć swoją wypowiedź...

Wolność słowa nie polega na szczuciu innych tylko na konstruktywnym wyrażeniu swojego zdania - to jest wyjaśnienie na czym polega wolność słowa, na tym trzeba się skupić, ale każdy przeczyta i tak co będzie chciał ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... A jakie jest stanowisko Donalda Tuska o tej sprawie, bo nigdzie nic nie mogę znaleźć... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 12 sierpnia 2019, 05:45 Mosznicki, na nic nie liczę, po prostu odpuściłem


Widzę że muszę powtórzyć swoją wypowiedź...

Wolność słowa nie polega na szczuciu innych tylko na konstruktywnym wyrażeniu swojego zdania - to jest wyjaśnienie na czym polega wolność słowa, na tym trzeba się skupić, ale każdy przeczyta i tak co będzie chciał ;)
A ja Ci unaoczniłem, ze konstruktywnośc wypowiedzi nie stanowi o wolności słowa.
TenLoginJestZajety
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 sierpnia 2019, 18:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: TenLoginJestZajety »

Puki w Pl nie odejdą od władzy osoby urodzone przed 1970 nic się nie zmieni.
W pierwszej kolejności konieczne jest rozwiązanie z kościołem aby datki na kościoły były płacone dobrowolnie przez "wierzących" a nie z naszych podatków.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 13 sierpnia 2019, 11:19 No i mamy sprawiedliwość. https://natemat.pl/281545,byly-radny-pi ... t9yE2suAis
Po pierwsze wyrok nie jest prawomocny, a więc na pewno będzie apelacja, a to odwlecze w czasie ewentualne wykonanie kary bo jak działają nasze sądy bronione przez totalną opozycję to wszyscy wiedzą. Po drugie jak piszą na portalu Lisa, jej dramat miał trwać 12 lat więc nie było jej tak źle skoro pozwalała na takie traktowanie przez 12 lat, niektóre lubią dostawać łomot bo przecież łobuz kocha najbardziej. Po trzecie gdyby koleś nie był byłym radnym z PIS to Lis by nawet zdania na ten temat nie napisał. Po czwarte Lis jakoś nie grilluje tematu radnego platformy damskiego boksera z Brzegu, ciekawe dlaczego w tym temacie milczy? :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 13 sierpnia 2019, 12:02
dragoness pisze: 13 sierpnia 2019, 11:19 No i mamy sprawiedliwość. https://natemat.pl/281545,byly-radny-pi ... t9yE2suAis
Po pierwsze wyrok nie jest prawomocny, a więc na pewno będzie apelacja, a to odwlecze w czasie ewentualne wykonanie kary bo jak działają nasze sądy bronione przez totalną opozycję to wszyscy wiedzą. Po drugie jak piszą na portalu Lisa, jej dramat miał trwać 12 lat więc nie było jej tak źle skoro pozwalała na takie traktowanie przez 12 lat, niektóre lubią dostawać łomot bo przecież łobuz kocha najbardziej. Po trzecie gdyby koleś nie był byłym radnym z PIS to Lis by nawet zdania na ten temat nie napisał. Po czwarte Lis jakoś nie grilluje tematu radnego platformy damskiego boksera z Brzegu, ciekawe dlaczego w tym temacie milczy? :hyhy: :hyhy:
Współczuję żonie, dziewczynie, czy co tam posiadasz. A może ona lubi facetów z takimi poglądami i akceptuje plaskacza od czasu do czasu, bo jak twierdziła ex-teściowa mojej córki "kobieta musi dźwigać krzyż". Co do radnego z Brzegu na jego temat rozpisują się rządowe media.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 13 sierpnia 2019, 12:57
krzysztof1 pisze: 13 sierpnia 2019, 12:02
dragoness pisze: 13 sierpnia 2019, 11:19 No i mamy sprawiedliwość. https://natemat.pl/281545,byly-radny-pi ... t9yE2suAis
Po pierwsze wyrok nie jest prawomocny, a więc na pewno będzie apelacja, a to odwlecze w czasie ewentualne wykonanie kary bo jak działają nasze sądy bronione przez totalną opozycję to wszyscy wiedzą. Po drugie jak piszą na portalu Lisa, jej dramat miał trwać 12 lat więc nie było jej tak źle skoro pozwalała na takie traktowanie przez 12 lat, niektóre lubią dostawać łomot bo przecież łobuz kocha najbardziej. Po trzecie gdyby koleś nie był byłym radnym z PIS to Lis by nawet zdania na ten temat nie napisał. Po czwarte Lis jakoś nie grilluje tematu radnego platformy damskiego boksera z Brzegu, ciekawe dlaczego w tym temacie milczy? :hyhy: :hyhy:
Współczuję żonie, dziewczynie, czy co tam posiadasz. A może ona lubi facetów z takimi poglądami i akceptuje plaskacza od czasu do czasu, bo jak twierdziła ex-teściowa mojej córki "kobieta musi dźwigać krzyż". Co do radnego z Brzegu na jego temat rozpisują się rządowe media.
Dragoness a ty byś siedziała z facetem, który przez 12 lat by cię bił czy kopnęłabyś go zaraz na początku? Jeżeli ktoś przez 12 lat daje sobą pomiatać to albo to musi lubić albo jest chyba stuknięty bo innego rozwiązania nie widzę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Wiadomo, my prawicowy ciemnogród, co to swe kobiety regularnie tłucze kablem od żelazka. A zwłaszcza końcówką tego kabla. Ale, żeby ludzie postępu i lewicy???

https://wpolityce.pl/polityka/459153-wy ... jstwa-zony
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 13 sierpnia 2019, 23:14 Hmm... Wiadomo, my prawicowy ciemnogród, co to swe kobiety regularnie tłucze kablem od żelazka. A zwłaszcza końcówką tego kabla. Ale, żeby ludzie postępu i lewicy???

https://wpolityce.pl/polityka/459153-wy ... jstwa-zony
Wiem. Czytałam to już we wszystkich niezależnych mediach. W zależnych też. Co do tłuczenia, wasze heheszki świadczą o was.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Rozumiem, że jak dotację z ministerstwa kultury dostawała bliska sercu pani magister, Krytyka Polityczna najbardziej znana z tego, że w 2011 roku zaprosiła bojówkarzy z niemieckiej Anify, by lewaccy bandyci mogli atakować uczestników Marszu Niepodległości, to wtedy pani magister to nie przeszkadzało? Jeżeli napiszę, że jest pani magister największą hipokrytką tutejszego forum to będzie to obraźliwe czy tylko zwykłe stwierdzenie faktu?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 sierpnia 2019, 09:51 Hmm... Rozumiem, że jak dotację z ministerstwa kultury dostawała bliska sercu pani magister, Krytyka Polityczna najbardziej znana z tego, że w 2011 roku zaprosiła bojówkarzy z niemieckiej Anify, by lewaccy bandyci mogli atakować uczestników Marszu Niepodległości, to wtedy pani magister to nie przeszkadzało? Jeżeli napiszę, że jest pani magister największą hipokrytką tutejszego forum to będzie to obraźliwe czy tylko zwykłe stwierdzenie faktu?
Zanim pan samorządowiec-związkowiec zrobi z siebie jeszcze większego idiotę, proszę odszukać, co na ten temat pisałam.
A o wykaz lotów lepiej się nie upominać https://oko.press/beata-szydlo-latala-r ... wRc0MOolHI
ODPOWIEDZ