PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
pani_magister
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 16 lipca 2019, 22:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: pani_magister »

dragoness pisze: 21 lipca 2019, 07:57 Kolebką chrześcijaństwa była Palestyna, proszę pana/i.
A ja myslalem, ze Palestyna to kolebka judaizmu... nie mam do pani magister o to pretensji, w koncu ateista nie musi znac korzeni chrzescijanstwa.
Awatar użytkownika
pani_magister
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 16 lipca 2019, 22:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: pani_magister »

Mosznicki pisze: 21 lipca 2019, 01:12 Moze gdyby nie homofobia i gdyby pare istotnych spraw zostało w końcu załatwionych, gdyby nie było przemocy wobec LGBT, to może nie byłoby tematu w mediach?
Czy tylko heteroseksualiści pracują w pocie czoła? Te kategorie się chyba nie wykluczają, prawda?
Mniej niezdrowej ironii, więcej namysłu.
Widzialem te marsze rownosci i wcale nie byly takie pokojowe - raczej prowokowaly swoja obrzydliwoscia i obrazaly sztandary wiary.
Awatar użytkownika
pani_magister
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 16 lipca 2019, 22:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: pani_magister »

Dragoness, jak zwykle brak agumentow zastepujesz obrazaiem ludzi i robieniem z nich idiotow... nauka w zawodowkach tak na ciebie dziala ? To jest maximum tego co mozesz wycisnac z tego twojego mozdzka ?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 21 lipca 2019, 06:53
Mosznicki pisze: 20 lipca 2019, 23:08
przemo232 pisze: 20 lipca 2019, 23:01 Istotne to jest drogi panie kto ile zarabia i jak się mu pracuje, tak, żeby mógł spokojnie zadbać o żonę, dzieci a nie rozmowy o kościele, kto z kim śpi, kto na kim, czy o klubach dla zboczeńców. Dziękuje, dobranoc
To ile zarabiasz? Dawaj!
Ty najwyraźniej śpisz z żona. Po co ta manifestacja orientacji seksualnej???
Uważasz, ze dbanie o dzieci to tylko potrzeby materialne?
Nie Twój interes ile zarabiam

Pedały mogą sobie robić parady to i mi nikt nie zabroni manifestowac mojej orientacji.

Tak, przykro mi ale w dzisiejszych czasach wszystko zależy od pieniądza
Skoro piszesz, ze to istotne...

To zrob sobie paradę i tam się obnos. Zawalcz o prawa herero :D a na codzień nie błyskaj obrączka czy gadka o żonie, bo mnie to nie obchodzi z kim sypiasz. Czaisz teraz?

Tolerancja ostatecznie nie zalezy od pieniądza.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

pani_magister pisze: 21 lipca 2019, 07:52
Mosznicki pisze: 20 lipca 2019, 21:50 Ratusz nie stworzył stref wolnych od hetero. Nie wystąpił przeciwko nikomu. Uznał jedynie istnienie i prawo do bezpieczeństwa w sferze publicznej osób TAKŻE nieheteroseksualnych (pobicia i inna agresja nie zdarza się z powodu orientacji heteroseksualnej-może ktoś znajdzie jakiś przykład?). Wy natomiast wykluczacie. Ale to się nie uda. Nawet prawicowa i bezideowa zbieranina jaka jest PO rozpaczliwie nagle jest gotowa do wprowadzenia zmian prawnych.
Mosznicki, gadka, że każda miłość powinna móc zostać uwieczniona na papierze to bzdura. Są przypadki miłości do psów, czy nawet kur. Miłość prawdziwa jest między kobietą i mężczyzną, natury nie da się oszukać. Kobieta daje Ci dziecko, a dziecko może być wychowane na istotę inteligentną tylko, jeśli posiada ojca i matkę. Nie będę tu wspominał o kwestii charakterów, sposobie wychowania, bo te czynniki i tysiące innych mają wpływ na dziecko, ale pary homoseksualne mają zazwyczaj destrukcyjny wpływ na potomka, bo nie rozwijają u niego pewnego instynktu, który dopełnia jego naturalność.

Człowiek normalny, to człowiek będący już na wiginięciu.

Teraz przecież takie modne jest bycie 'innym', alternatywnym. Coraz mniej jest ludzi honorowych, walczących za sprawę, a nie za pieniądz. Tak jak nie ma kobiet kobiecych (kreowanie się na 'sukę', ubieranie się jak mężczyźni, brak charakterystycznej kiedyś dla kobiet wrażliwości) i mężczyzn (wpływ mody, który propaguję zniewieścienie) szarmancki facet to przeszłość niestety. Wszystkie te wspolczesne wzorce wedruja do nas z zepsutej Europy, ktora kiedys byla kolebka chrzescijanstwa.
H2O

Nie chcesz związku homo- nie wiąż się z facetem. Żyj i pozwól żyć. Niech ludzie nie będą zakładnikami Twoich osobistych przekonań na temat ICH życia i uczuć. To skandal. Polska wolna od ciemnoty!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

pani_magister pisze: 21 lipca 2019, 08:08
Mosznicki pisze: 21 lipca 2019, 00:06 Nie kłamcie i nie manipulujcie.

Zreszta powinno to Was cieszyć. Strefy „tylko dla LGBT”- czyli getta. Tylko ze nikt nie wymyślił takich stref. Bo homoseksualność to nie palenie.

IKEA, i nie tylko, już dawno „promuje” LGBT. I nie potrzebuje do tego różowych atrybutów.
Wlasnie IKEA juz dawno promuje czytaj PROPAGANDA LGBT i dyskryminuje odmiencow. Czlowiek chodzi do pracy i nie intersuje go kto z kim spi i za to doswiadcza dyskriminacji w miejscu pracy. W USA dyskryminacja w miejscu pracy, to powazne uchybienie, za ktore korporacje wyplacaja milionowe odszkodowania. Pracodawca nie ma prawa dyskryminowac pracownika za odmienne poglady religijne itp.
Gdy nawołują do przemocy ma prawo to ukrócić. Nie usprawiedliwiajcie faceta, bo słusznie wyleciał. W żadnym korpo roboty nie znajdzie, bo wszedzie jest podobna polityka wzajemnego poszanowania.
Już pisałem ze nie można terroryzować innych zasłaniając się wolnością wyznania.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

pani_magister pisze: 21 lipca 2019, 08:21
Mosznicki pisze: 21 lipca 2019, 01:12 Moze gdyby nie homofobia i gdyby pare istotnych spraw zostało w końcu załatwionych, gdyby nie było przemocy wobec LGBT, to może nie byłoby tematu w mediach?
Czy tylko heteroseksualiści pracują w pocie czoła? Te kategorie się chyba nie wykluczają, prawda?
Mniej niezdrowej ironii, więcej namysłu.
Widzialem te marsze rownosci i wcale nie byly takie pokojowe - raczej prowokowaly swoja obrzydliwoscia i obrazaly sztandary wiary.
I co, wylupiles sobie oko jak każe Biblia? Przecież czytasz dosłownie. :ok:

Mnie prowokują niedzielne kazania nienawiści, ale nie opluwam i nie rzucam. Wy tak robicie -i to jest właśnie agresja. Wiec nie odwracaj Alika ogonem. Niech spoczywa w pokoju.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

pani_magister pisze: 21 lipca 2019, 08:30 Dragoness, jak zwykle brak agumentow zastepujesz obrazaiem ludzi i robieniem z nich idiotow... nauka w zawodowkach tak na ciebie dziala ? To jest maximum tego co mozesz wycisnac z tego twojego mozdzka ?
Jak zwykle odwracanie Fiony ogonem.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 21 lipca 2019, 09:52
przemo232 pisze: 21 lipca 2019, 06:53
Mosznicki pisze: 20 lipca 2019, 23:08
To ile zarabiasz? Dawaj!
Ty najwyraźniej śpisz z żona. Po co ta manifestacja orientacji seksualnej???
Uważasz, ze dbanie o dzieci to tylko potrzeby materialne?
Nie Twój interes ile zarabiam

Pedały mogą sobie robić parady to i mi nikt nie zabroni manifestowac mojej orientacji.

Tak, przykro mi ale w dzisiejszych czasach wszystko zależy od pieniądza


To zrob sobie paradę i tam się obnos. Zawalcz o prawa herero :D a na codzień nie błyskaj obrączka czy gadka o żonie, bo mnie to nie obchodzi z kim sypiasz. Czaisz teraz?
A Ty czaisz że nie walczę o nic tylko wygłaszam swoje zdanie bo mam do tego prawo? I cieszę się że Cię nie obchodzi moje życie lozkowe :D

A, i jak będę tylko miał ochotę to będę błyskać czym będę tylko chciał i mam gdzieś że obrońca pedałów mi tego zabrania :*
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 21 lipca 2019, 10:17
Mosznicki pisze: 21 lipca 2019, 09:52
przemo232 pisze: 21 lipca 2019, 06:53

Nie Twój interes ile zarabiam

Pedały mogą sobie robić parady to i mi nikt nie zabroni manifestowac mojej orientacji.

Tak, przykro mi ale w dzisiejszych czasach wszystko zależy od pieniądza


To zrob sobie paradę i tam się obnos. Zawalcz o prawa herero :D a na codzień nie błyskaj obrączka czy gadka o żonie, bo mnie to nie obchodzi z kim sypiasz. Czaisz teraz?
A Ty czaisz że nie walczę o nic tylko wygłaszam swoje zdanie bo mam do tego prawo? I cieszę się że Cię nie obchodzi moje życie lozkowe :D

A, i jak będę tylko miał ochotę to będę błyskać czym będę tylko chciał i mam gdzieś że obrońca pedałów mi tego zabrania :*
A jednak nie czaisz.

PS pomysl o dzieciach. Moze wychowujesz homoseksualistow.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Nie, nie wychowuje
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 21 lipca 2019, 10:44 Nie, nie wychowuje
Nie masz dzieci?
Masz? Maja wypisane na czole "jestem hetero"? Albo mialyby powiedziec tatusiowi, wiedzac moze, jaki ma stosunek, gdy w TV zdarzy mu sie akurat zobaczyc jakis material?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Jedna rzecz, możesz mi mówić co tylko chcesz, możesz mnie nawet obrażać, nie obchodzi mnie to, ale moich dzieci wara. Nie wiesz jakie mam relacje z nimi ani nie wiesz co w życiu robią. Nie wiesz o nich nic, więc dobrze Ci radzę nie mów nic o moich dzieciach
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 21 lipca 2019, 10:52 Jedna rzecz, możesz mi mówić co tylko chcesz, możesz mnie nawet obrażać, nie obchodzi mnie to, ale moich dzieci wara. Nie wiesz jakie mam relacje z nimi ani nie wiesz co w życiu robią. Nie wiesz o nich nic, więc dobrze Ci radzę nie mów nic o moich dzieciach
Zwracam tylko uwagwe na fakt, ze moga byc LGBT. To ani nieobrazliwe, ani nie niestosowne. Za to kluczowe w dyskusji. Nie wspominam o relacjach. Wspominam tylko o Twoim stanowisku, ktore objawiles. Nie musze tez nic wiedziec o Twoich dzieciach, by zdawac sobie sprawe z tego, ze zwyczajnie mogly sie urodzic homoseksualne.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Nie mogły się urodzić homoseksualne bo homoseksualizmnie nie jest wrodzony i nie są, trudno żeby były jak dziewczyny rozglodaja się za chłopakami?
ODPOWIEDZ