PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Z pisiorów weszli:

-Duecik który poleciał do Izraela i w willi Mossadu dostał opierdziel za ustawę o IPN, po czym PiS tą ustawę skasował na żądanie żyda:
Poręba i Legutko

-Jadzka co się kompletnie wydurniła na jedynej debacie w tvp (nie pamietam nazwiska)

-Rzońca, czyli jasielski ''pracuś'' którego wszyscy tu znają i nie trzeba więcej pisać

-Brudzinski, ten minister-bohater od walki z nienawiścią do Judasza jako antysemityzmem na komendę żydów

-Sariusz-Wolski, czyli wiceszef Platformy świeżo przemalowany w pisowskie kolory

-Waszczykowski skompromitowany jako minister

-komuszki Szydło i Jaki i paru innych....

-Zalewska czyli minister edukacji, dzieki której wspaniałym posunieciom dzieci z roku na rok coraz mądrzejsze, c'nie?

Prawdziwa parada zdradzieckich mord i pospolitych szkodników.

Ludu tubylczy (nie przejdzie mi słowo Polacy), macie wy rozum i godność człowieka? :szok:
Idioci,idioci w tym kraju zdominowali nas pospolici idioci. Ale w sumie... To piszesz,że ta banda idiotów i szkodników PiSowskich których wymieniłeś zamiast wydurniać się w polskiej polityce będzie to robić w Brukseli i nie wróci na jesieni bo w unii lepiej płacą ? :hyhy: ;) Ja tu widzę dużo pozytywnych rzeczy :!: (Przypadkiem,bo przecież nikt nie poszedł głosować na tych ludzi po to,by sp...lali z Polski w cholerę) Może jeszcze reszta wsiądzie do spółki z Tuskiem i Schetyną do drugiego Tupolewa - to by było już spełnienie marzeń. Właściwie to patrząc na takie wyniki żal,że MAOwiecki do europarlamentu nie kandydował wiec niestety zostaje.

(Kopacz nie podałem,bo ona TEŻ podobno do Brukseli)
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Lis wyhodował sobie na portalu ćwierćinteligentów a oni potem się dziwią, że dostają bęcki.

https://natemat.pl/273983,pis-wygrywa-w ... e-poparcie

luc_ponownie pisze: 27 maja 2019, 08:44 Może jeszcze reszta wsiądzie do spółki z Tuskiem i Schetyną do drugiego Tupolewa - to by było już spełnienie marzeń.
Zastanów się człowieku co piszesz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Lis wyhodował sobie na portalu ćwierćinteligentów a oni potem się dziwią, że dostają bęcki.

https://natemat.pl/273983,pis-wygrywa-w ... e-poparcie
Jezu! Takiego bełkotu z ust żadnego "doktora" ostatnio nie czytałem... Kto temu facetowi dał doktorat z socjologii???
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Podobno Chicago zawstydziło podkarpacie- 70 % poparcia dla PiSu
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Łyssy pisze: 27 maja 2019, 07:39 A jednak Czarnecki Rysio umalował pysio....
Hmm... Rysio Czarnecki zdobył mandat, bo PiS będzie miał 27 miejsc...
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: oth »

Obrazek

:wstyd: wstyd mi za ten otępiały lud tubylczy, ale jak widziałem na głosowaniu tych dziadków wychowanych na jednym kanale TV, to już miałem obawy. Najgorsze że te stonki umysłowe nie dożyją skutków tego szamba które nam wybierają w każdych wyborach. :wstyd: :szok: :wstyd:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

A dobrze wam tak antypisiory. :hurra:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

wibar pisze: 27 maja 2019, 13:08 A dobrze wam tak antypisiory. :hurra:
Nic dodać, nic ująć - modelowy przykład filozofii dobrej zmiany :)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: oth »

Obrazek


Żydostwo nie probuje ukryć podniecenia...
Czarny dzień dla Polski. :wstyd:
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Obrońcy pedofilów górą!
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

gara pisze: 27 maja 2019, 09:40
luc_ponownie pisze: 27 maja 2019, 08:44 Może jeszcze reszta wsiądzie do spółki z Tuskiem i Schetyną do drugiego Tupolewa - to by było już spełnienie marzeń.
Zastanów się człowieku co piszesz.
Zastanów się co negujesz... A czekaj... Ty jesteś podobno ten Jasielski szef korwinistów co poszedł do nich prosto z PiS,to wiele wyjaśnia...

Więc skoro nie dociera : Gdyby PO-PiSowa Niemiecko-Żydowska stonka gdzieś poleciała i spadła to bym nie płakał - pod warunkiem,że zabiorą Grzesia i Donalda ze sobą (Bronka i Radka-zdradka najlepiej też).Jeśli chodzi o Smoleńsk to tylko pilotów i dziewczyn,no ewentualnie jeszcze ludzi z BOR mi było szkoda. Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński oddający sporą część naszej suwerenności w ręce uniokratów,co było formą ZDRADY. Obecny PiS od Wiosny i PO (sponsorowanych przez Niemiecki wywiad) różni się tym,że pracuje dla Amerykanów i Żydów - ustawa 447, negowana a jednak wciąż żydzi kombinują z jakimś mieniem i podejrzewam że jednak jest z nią coś na rzeczy.

Oczywiście wiem,że za chwilę forumowi PiSowcy rzucą mi się za to do gardła,ale taka jest prawda i mam tą całą waszą "wielką politykę" PO-PiSową głęboko w d...e. I mam do tego konkretne powody:

1.Przez całe lata jedyne co rządzącym wychodzi to wyrzucanie nas młodych za granicę do pracy u fryców realizując "testament Hansa Franka"
Obrazek
2.Cały ten kraj to jedna wielka prowizorka a armia która ma go bronić to w dużej części połączenie muzeum z grupą rekonstrukcyjną mająca dziury we wszystkich kluczowych systemach obronnych - od obrony przeciwlotniczej czy komunikacji zaczynając.
3.Jaka by opcja nie rządziła - rządzi na szkodę Polski i nie jest to opcja Polska - i tak chyba od 1989 roku.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Człowieku można mieć różne poglądy na świat, ale życzenie komuś śmierci (nawet politykowi) jest przypadkiem nadającym się na leczenie psychiatryczne. Ogarnij się facet i przestań pier.... głupoty. Fakt, że jesteś życiowym nieudacznikiem nie usprawiedliwia bycia zwyrodnialcem.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: oth »

Kiedyś byli Cichociemni, którzy sprzedawczyków zamieniali na kompost.
Dziś możemy marzyć sobie o wypadkach samolotowych, żeby nam knury nie sprzedały Ojczyzny za szekle.
Wolałbym opcję pierwszą..
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Łyssy pisze: 27 maja 2019, 13:20
wibar pisze: 27 maja 2019, 13:08 A dobrze wam tak antypisiory. :hurra:
Nic dodać, nic ująć - modelowy przykład filozofii dobrej zmiany :)
Widzę że jesteś w szoku powyborczym-to minie,za jakieś trzy kadencje.😂
ODPOWIEDZ