PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pani magister, proszę się znowu nie kompromitować bardziej niż pani musi! Proszę się, jeżeli nie przekracza to pani zdolności intelektualnych, zapoznać z programem rolniczej "piątki" Kaczyńskiego...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Zapoznałam się, i dlatego cieszę się, że niektórzy nazywają mnie "świętą krową", za "krowę" dostanę 500, za świętość drugie 500.
Kaczyński zapowiedział też wsparcie w wysokości minimum 100 zł od jednego tucznika i 500 zł od jednej krowy. Mają dostać je rolnicy, którzy prowadzą własny chów i mają własne pasze.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/ot ... ar-BBVG0MG Coś pominęłam?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

https://www.google.com/amp/s/natemat.pl ... -doplatach
Już nawet takie media wiedzą, że to nie prezent od Jarosława Kaczyńskiego, tylko od Unii Europejskiej, a Pani kaganek oświaty przygasł i ciemno się zrobiło.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ach ta paskudna Unia, ma dać pieniądze, ale my do jej zaleceń stosować się nie będziemy. Czy o ten artykuł panu chodzi? https://natemat.pl/269107,kaczynski-100 ... 2Y92-iBMYk
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

dragoness pisze: 7 kwietnia 2019, 10:16 Ale na program KROWA+ i ŚWINIA+ pieniążki się znalazły?
te pieniążki są już od dawna ,nie wiecie to nie obsmiewajcie Kaczyńskiego, bo na krowę ,świnię,barana dotacje są już dawno.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

a jak chcą tak dorównać do uni ,to proponuję nauczycielom pracować tyle godzin tygodniowo co w uni. 18 godzin tygodniowo w Polsce ,38 w Belgii itp. dalej
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Pani mogłaby się zastanowić, o co Pani chodzi. Czy o to, že Kaczyński znalazł pieniâdze na krowa plus, a na nauczyciel plus już nie? Czy o to, że Unia jest paskudna lub całkiem fajna, a Kaczyński nie stosuje sie ślepo do wszystkich jej zaleceń? Czy może o to,že Kaczyński i PIS jest be, o czym już wszyscy wiemy, że Pani tak myśli. Przykro mi, ale nie zrozumiałem do końca Pani intencji, a z kobietami rzucajâcymi się na wroga, niezależnie od tego co odpowie na zarzut, unikam kontaktu od kilku lat, bo să też takie,które tego nie robiă, wiec wybór jest prosty. Albo jesteś saperem albo sapere aude. To są poważne życiowe dylematy.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

krowa czy nauczyciel to to samo.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze: 7 kwietnia 2019, 13:48 Pani mogłaby się zastanowić, o co Pani chodzi. Czy o to, že Kaczyński znalazł pieniâdze na krowa plus, a na nauczyciel plus już nie? Czy o to, że Unia jest paskudna lub całkiem fajna, a Kaczyński nie stosuje sie ślepo do wszystkich jej zaleceń? Czy może o to,že Kaczyński i PIS jest be, o czym już wszyscy wiemy, że Pani tak myśli. Przykro mi, ale nie zrozumiałem do końca Pani intencji, a z kobietami rzucajâcymi się na wroga, niezależnie od tego co odpowie na zarzut, unikam kontaktu od kilku lat, bo să też takie,które tego nie robiă, wiec wybór jest prosty. Albo jesteś saperem albo sapere aude. To są poważne życiowe dylematy.
Nie, to niech PiS się zastanowi o co im chodzi, bo nie można od początku kadencji narzekać na UE, posuwając się nawet do nazywania jej flagi szmatą, a jednocześnie chcieć otrzymywać od niej profity. Unia to samo zło, ale koryto w postaci europosłowania chętnie przytulą.Ostatni akapit jest dla mnie niezrozumiały, bo prawdopodobnie dotyczy jakiejś traumy z przeszłości.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 7 kwietnia 2019, 10:16 Ale na program KROWA+ i ŚWINIA+ pieniążki się znalazły?
Odniosłem się do tego Pani wpisu i wyjaśniłem, že sie Pani myli w swoim rozumowaniu, na co Pani przeszła na sąsiednią barykadę pod nazwą Kaczyński jest Unii niewierny, co jest dla mnie niezrozumiałe, bo jak mawiają starożytni Galowie: skończ jedno zanim drugie napoczniesz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pan Kaczyński zahaczony, skad weźmie pieniadze, odniosł się do funduszy z Unii, co wynika z podlinkowanego przez pana tekstu. Tej samej Unii, ktora według niego niszczy Polskę.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Niech Pani posłucha, co ludzie mówią w Europie na temat Unii. Zna Pani języki. Czyli źle, že Kaczyński przekaże rolnikom pieniądze z naszych podatków po to, by krowy, świnie i ludzie mieli lepsze życie?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Mój sąsiad wyszedł na spacer z psem a wrócił z krową. Ten to ma łeb do interesów....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pan nie rozumie. Czyli pieniądze z Unii doimy, ale do postanowień n.p. Komisji Europejskiej się nie stosujemy?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 7 kwietnia 2019, 14:22 Pan nie rozumie. Czyli pieniądze z Unii doimy, ale do postanowień n.p. Komisji Europejskiej się nie stosujemy?
Nie no. Jakžebym śmiał. Postanowienia Unii nie podlegają krytyce, kontestacji, nie wzbudzają konsternacji, są prawdami objawionymi. Na przykład producenci silników diesla bankrutują, zwalniają ludzi ponieważ współczesny człowiek Unii poruszał sie bedzie elektryczną hulajnogą. W świecie, co prawda się z tego śmiejâ, bo prawa fizyki ulegają zagięciu tylko w Unii, ale kto by się ośmielił podważyć. 27 do 1. Pod tym sztandarem jak nie wygramy, to przynajmniej inni sie z nas pošmieją.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/strajk- ... em/e00vkpp
A tak mówi, oderwany od życia człowiek, który krów nie pasał, ale prowadzi nauczycieli do krainy belfer plus. Ciekaw jestem, czy nauczyciele, ludzie mądrzy, wykształceni jak nikt inny, już zrozumieli co ich czeka w tej krainie, czy nadal myślą, že walczą z systemem o sprawiedliwość.
Swoją drogą, to bardzo miłe, że nie walczyliście z rządem PO Psl. Wtedy było dobrze i nikt nie zasmucał rządzących strajkiem.
ODPOWIEDZ