PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:
Mosznicki pisze:
człowiek z lasu pisze:W ilu kinach leci hicior z Kaczynskimi? Jaka prasa na świecie pisze o nim dobrze? Prócz odpowiedników naszych „W sieci” czy coś?


Nie dyskutujemy profesji, tylko nazwiska/ postacie. A jeśli idzie o dziedzinę, to łączy ich kinematografia, choć nie reżyseria, o czym nie wspominam. No ale, jakie czytanie, takie rozumienie. Już nie poraz pierwszy, widzimy. Dodam na marginesie, ze „hicior z Kaczynskimi”, nie np. „hicior Kaczyńskich” wskazuje na role wspomnianych.
I pomyśleć, że cała tautologia wynika z faktu, że razem z Dragoness nie potraficie udowodnić, że Wajda jest znanym w świecie reżyserem oraz, że podłość totalnej opozycji nie zna granic.
A Kaczyński wielkim politykiem był... Tak? Oby był zapamiętany tylko z wewnętrznej „rozpuerduchy”. I jesli tak, to tylko w kręgach historyków, politologów. A Wajda? No cóż, dostał tylko Oskara za twórczość...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Kaczyński to nazwisko odmieniane przez opozycjonistów we wszystkich przypadkach i o każdej porze. Zwykli ludzie go popierają lub nie. Opozycjoniści nim oddychają.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:Kaczyński to nazwisko odmieniane przez opozycjonistów we wszystkich przypadkach i o każdej porze. Zwykli ludzie go popierają lub nie. Opozycjoniści nim oddychają.
A zdawało mi się, ze mówimy o opinii publicznej na całym świecie... Nic to- pewnie znów wina Tuska :D
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Mosznicki pisze:
człowiek z lasu pisze:Kaczyński to nazwisko odmieniane przez opozycjonistów we wszystkich przypadkach i o każdej porze. Zwykli ludzie go popierają lub nie. Opozycjoniści nim oddychają.
A zdawało mi się, ze mówimy o opinii publicznej na całym świecie... Nic to- pewnie znów wina Tuska :D
Wiesz, gdzie świat ma Polskę? Oprócz Niemiec i Rosji, które traktują środkowă Europę, jako strefę swoich wpływów, czasem jakiś lewicowy dziennikarz powie coś o polskim rasizmie, czasem fragment Polski załapie się do programu przyrodniczego, czasem zdarzy się, że Arte zaprosi Jandę, Lisa, czyli zwykłych Polakòw, by poużalali się nad upadkiem demokracji. No i jeszcze to zabójstwo ostatnie było odnotowane. Tyle, że nie nazywano tego zabójstwem politycznym, tylko zbrodnią popełnioną przez zdestabilizowanego pobytem w więzieniu człowieka. No i jeszcze o pobiciu senegalskich kibiców w Belgii pisały wszystkie media.
No i w rozgłośniach radiowych typu kultura, inter, czy info mówi się o rocznicach typu 11 listopada. Ostatni marsz był szeroko komentowany, jako imponujący pod względem ilości. Czytam sobie codziennie. Na początku każdy liczy, że za granicą zobaczy w tv jakiś polski film lub usłyszy piosenkę. Niestety Zachód jest zamkniętym klubem. Polska ma bardzo małą siłę przebicia. Jedyny polski film, który jest puszczany to 4 noce z Anną, który to film obejrzałem żałując szczerze,że się nie znieczuliłem przed jego emisjă. Oczywiście Polański jest cenionym reżyserem, cokolwiek by o nim nie mówić. A Kaczyński. Tak. Jesy znany, jako ten, który nie zgadza się z UE, co w Europie zachodniej przestaje byç obelgą ostatnio. Uwierz, że np Francuzi zaczynają na szyję zakładać....... uwaga..... Różańce. Zamachy terrorystyczne i ruch żółtych kamizelek bardzo wiele zmienia w lewicowej dotychczas Europie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:https://youtu.be/awUwuNezYvs
Specjalnie dla Pani Dragoness. Tak się bawi Polska "tolerancyjna". Może Pani teraz zrozumie w co grają i do czego dążą chorzy z nienawiści psychopaci.
Czy ja dobrze przeczytałam, że scena została wykreślona?
Nazwisko Wajdy nie jest znane w świecie za zasługi dla kinematografii.
Oskara za całokształt twórczości dostał jakiś inny Wajda? Z Kaczyńskich po kądzieli?
No tak. Wyjątkowo, by uczcić śmierć Adamowicza nie zorganizowano kwesty na zabójstwo Kaczyńskiego. Czy można być bardziej podłym?
Reżyserów zna się raczej z filmów, niż całokształtu. No dalej Pani Dragoness. To w ilu kanałach tv na świecie puszczają dziś, jutro, wczoraj, w miesiącu filmy Wajdy?
W TVPiS dla ludzi mało inteligentnych, jak to określił wyznawców pan Piotrowicz, faktycznie nie puszczają. Nie moja też wina, że we Francji masz tylko cztery programy polskie.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Ech ludzie,dalibyście sobie spokój - przecież to wojenka polityków o wasze głowy i głosy,czemu wy to tak na poważnie bierzecie ? Dziel i rządź a realnie taka Zającowa i Łukaciejewska (czy inny babsztyl z PO) kumplowały się i nie wiem,czy się nie kumplują dalej.

A co do Adamowicza pisałem w wątku WOŚPowskim - okoliczności tak się zbiegły,że sporo wskazuje na przedwyborczą prowokację.Grubszego niż zwykle kalibru ale jednak.
Mosznicki pisze:A zdawało mi się, ze mówimy o opinii publicznej na całym świecie...
Jak na lewaka powinieneś chyba wiedzieć Mosz(e-)nicki,że Polska jest dla reszty cywilizowanego świata zadupiem gdzie psy tyłkami szczekają :rotfl:
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2019, 19:04 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
Mosznicki pisze:
człowiek z lasu pisze:W ilu kinach leci hicior z Kaczynskimi? Jaka prasa na świecie pisze o nim dobrze? Prócz odpowiedników naszych „W sieci” czy coś?


Nie dyskutujemy profesji, tylko nazwiska/ postacie. A jeśli idzie o dziedzinę, to łączy ich kinematografia, choć nie reżyseria, o czym nie wspominam. No ale, jakie czytanie, takie rozumienie. Już nie poraz pierwszy, widzimy. Dodam na marginesie, ze „hicior z Kaczynskimi”, nie np. „hicior Kaczyńskich” wskazuje na role wspomnianych.
I pomyśleć, że cała tautologia wynika z faktu, że razem z Dragoness nie potraficie udowodnić, że Wajda jest znanym w świecie reżyserem oraz, że podłość totalnej opozycji nie zna granic.
W sumie fatalny mialam nastrój dziś, ale po przeczytaniu tych idiotycznych wpisów zrozumiałam, że jest coś, co niszczy mózg bardziej niż glejak https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 82577.html
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/a ... ta/s18fk7p
http://viva.pl/ludzie/newsy/andrzej-waj ... -24110-r3/
Co do drugiej kwestii; PiSu się nie nienawidzi. Jemu się współczuje. Zero kreatywności, tylko powtorka z PRLu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

PiSu się nie nienawidzi. Jemu się współczuje.
Panie Boże! Chroń mnie przed współczuciem ze strony Totalnej opozycji! Wolę już tę zwyczajną nienawiść...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

W TVPiS dla ludzi mało inteligentnych, jak to określił wyznawców pan Piotrowicz, faktycznie nie puszczają. Nie moja też wina, że we Francji masz tylko cztery programy polskie.[/quote]
To mówi Pani, že jest znany w świecie, bo puszczają go w polskich kanałach niepisowskich. Ciekawe. Co do kondolencji. Normalne, że śmierć laureata honorowego Oskara jest odnotowywana przez agencje.
Przy Pani talentach lingwisttcznych wystarczyło wstukać w kilku językach kilka słów w wyszukiwarkę, by ośmieszyć niewiedzę tzkiego pisiora jak ja.
A najlepsze na koniec. Jedyne kanały, które puszczajă w Polsce filmy Wajdy wg wyszukiwarki to PISowska Tvp kultura, historia, regionalna oraz stopklatka. Dobre. Co?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze:Ech ludzie,dalibyście sobie spokój - przecież to wojenka polityków o wasze głowy i głosy,czemu wy to tak na poważnie bierzecie ? Dziel i rządź a realnie taka Zającowa i Łukaciejewska (czy inny babsztyl z PO) kumplowały się i nie wiem,czy się nie kumplują dalej.

A co do Adamowicza pisałem w wątku WOŚPowskim - okoliczności tak się zbiegły,że sporo wskazuje na przedwyborczą prowokację.Grubszego niż zwykle kalibru ale jednak.
Mosznicki pisze:A zdawało mi się, ze mówimy o opinii publicznej na całym świecie...
Jak na lewaka powinieneś chyba wiedzieć Mosz(e-)nicki,że Polska jest dla reszty cywilizowanego świata zadupiem gdzie psy tyłkami szczekają :rotfl:
I tylko lewakow na świecie interesuje. Bo przeciez nie Trumpa. Ani chyba nawet Kaczyńskiego tak naprawdę, dla którego jego wyznawcy to pożyteczni idioci.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Pod względem geopolitycznym Polska jest ważna.Ważniejsza niż niektórym się zdaje,jedna z ważniejszych szachownic na których rozgrywają swój pojedynek wszystkie ważniejsze wywiady z okolicy a może i ze świata.
(Trumpa może Polska nie interesuje - on nawet za bardzo nie kojarzy gdzie jesteśmy w Europie - ale dyrektorów CIA/NSA interesuje jak najbardziej,a ich chińskie,rosyjskie, niemieckie i izraelskie odpowiedniki też są bardzo zainteresowane... I nie tylko oni/one)

Ale "opinie publiczne" nie interesują się tak Polską.A tacy jak ty narzekający "jaka ta Polska zaściankowa itd itp" powinni to chyba zauważać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
PiSu się nie nienawidzi. Jemu się współczuje.
Panie Boże! Chroń mnie przed współczuciem ze strony Totalnej opozycji! Wolę już tę zwyczajną nienawiść...
Widzę że twoja obietnica zniknięcia z forum tyle warta, co te wyborcze. Nieodmiennie współczuję, choć wbrew twojej obsesji mam tyle wspólnego z "totalną opozycją", co ty z baletem.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: JaślaninOn »

Krótko i na temat o szopce ostatnich dni
https://dzienniknarodowy.pl/polski-misj ... bVPqGdnvEs
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

JaślaninOn pisze:Krótko i na temat o szopce ostatnich dni
https://dzienniknarodowy.pl/polski-misj ... bVPqGdnvEs
Wymiociny.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: Widzę że twoja obietnica zniknięcia z forum tyle warta, co te wyborcze. Nieodmiennie współczuję, choć wbrew twojej obsesji mam tyle wspólnego z "totalną opozycją", co ty z baletem.
Taaak... Od 19 listopada, czyli od dnia w którym napisałem, że robię sobie roczną przerwę od "dyskusji" na tutejszym forum, pani magister dragoness - nic nie mająca wspólnego z "Totalną Opozycją" - zdążyła zamieścić tylko 90 linków do materiałów atakujących PiS! Jest pani magister największą spamerką tutejszego forum albo, jak pani magister woli, największym pudłem rezonansowym pracującym dla Totalnej Opozycji (mam nadzieję, że przynajmniej pani magister za to płacą...). Pani magister doszła już do takiego poziomu swego - powszechnie znanego - obiektywizmu, że nawet nie czekała aż ktoś coś napisze, tylko zamieszczała swe linki jeden pod drugim, byle szybciej, byle coś nie umknęło :rotfl:
ODPOWIEDZ