PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nudzicie mnie towarzyszu mosznicki...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

To zabawcie się towarzyszu Sun Tzu może z Napoleonem z sąsiedniego łóżka czy Stalinem z sali obok.....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 13 grudnia 2019, 16:53 Nudzicie mnie towarzyszu mosznicki...
Powtarzasz się. To już... nudne. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
PS Nie odstawiaj leków- już było tak dobrze. :D
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Ostatnia nadzieja w lobotomii.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 13 grudnia 2019, 11:11
dragoness pisze: 13 grudnia 2019, 07:16
Przynajmniej zanieśli tam trochę cywilizacji.
Tak jak Hiszpanie do Meksyku i Niemcy do nas, tak? I w ogóle to srali złotem i szczali perłami.
Jeśli już porównuje pani działania Polaków wobec ludności "skolonizowanej" do zbrodni Niemców na Polakach,to myślę że ma pani jakieś dowody na to i je pani tu przedstawi.Tylko nie jakieś-jak zwykle-wyssane z palca rewelacje.
Proszę uprzejmie Kolonializm po polsku, czyli długi cień pańszczyzny
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Aż dziw bierze i noblowskie oburzenie, że w między XV a XVII wiekiem Polska nie rozwijała sie w kierunku legalizacji małżeństw homoseksualnych tylko normalnie, tak jak inne państwa dbała o swoje interesy. Może z noblowskim przebłyskiem geniuszu odpowiecie na pytanie, czy na ziemiach południowo-wschodnich Rzeczpospolitej istniało jakieś państwo, w czasie gdy zostało ono rzekomo skolonizowane, podbite i wcielone?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Takiego steku bzdur, jakie przeczytałem w tym linkowanym przez panią magister artykule już dawno nie czytałem... Gdyby pani magister udało się choć przez 5 minut pomyśleć, to może by sobie pani zadała pytanie: z czego żył chłop, który przez 7 dni w tygodniu (a nawet dłużej) od świtu do nocy pracował na pańskim polu? Kto w tym czasie uprawiał jego pole? I dlaczego ci chłopi nie poumierali w ciągu tygodnia z głodu?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Jak Kalego uciskają to źle. Jak Kali uciska- dobrze („dba tylko od swoje interesy”). No to nie PiS-ioczcie na naszych wrogów z przeszłości, bo dbali tylko o swoje interesy. Prawicowa schizofrenia.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Aaa. Teraz rozumiem. Zarówno Tobie jak i noblistce chodziło o zajęcie Budziszyna przez Chrobrego i uprzedzające, defensywne i pacyfistyczne uderzenie w 1939 roku. Świata wg lewicy ciąg dalszy. Myślałem, w swojej naiwności, że chodziło Wam o Ukrainę, która jak wiadomo wszystkim, funkcjonowała w historii od czasów Potopu i została podbita przez prawicowych ekstremistów z Polski.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze: 14 grudnia 2019, 12:51 Aaa. Teraz rozumiem. Zarówno Tobie jak i noblistce chodziło o zajęcie Budziszyna przez Chrobrego i uprzedzające, defensywne i pacyfistyczne uderzenie w 1939 roku. Świata wg lewicy ciąg dalszy. Myślałem, w swojej naiwności, że chodziło Wam o Ukrainę, która jak wiadomo wszystkim, funkcjonowała w historii od czasów Potopu i została podbita przez prawicowych ekstremistów z Polski.
Chodziło mi dokładnie o to, co napisałem.

Jesteście anty-Polakami? Przecież Polka ma Nobla! Ach, to nie kalanie własnego gniazda, tylko słuszny gniew i krytyka? To przynajmniej zgodzicie się, ze coś takiego istnieje i ma prawo nie być szufkadkowane jako antypolonizm. Kwestia tylko kiedy. Myśle, ze na przykład pod adresem „smarkatej” pisarki (internet pamięta) niekoniecznie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 14 grudnia 2019, 00:19
wibar pisze: 13 grudnia 2019, 11:11
dragoness pisze: 13 grudnia 2019, 07:16 Tak jak Hiszpanie do Meksyku i Niemcy do nas, tak? I w ogóle to srali złotem i szczali perłami.
Jeśli już porównuje pani działania Polaków wobec ludności "skolonizowanej" do zbrodni Niemców na Polakach,to myślę że ma pani jakieś dowody na to i je pani tu przedstawi.Tylko nie jakieś-jak zwykle-wyssane z palca rewelacje.
Proszę uprzejmie Kolonializm po polsku, czyli długi cień pańszczyzny
Wypociny jakiegoś "wybitnego" historyka typu Gross,który twierdził że Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemcy ?A niektórzy łykają to jak pelikan.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

A co ty z siebie wypociłeś ciekawego ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Wypociny jakiegoś "wybitnego" historyka typu Gross,który twierdził że Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemcy ?A niektórzy łykają to jak pelikan.
Jeżeli fakty panu nie odpowiadają, tym gorzej dla faktów? A ci historycy to, gdyby panu udało się przeczytać artykuł ze zrozumieniem, pisali w XVI-XVIII wieku. Jednym slowem "rzecz w tym, aby machinator od własnej zginął machiny" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Polacy są kryształowi i nikogo nie mordowali. Najwyżej siebie nawzajem. Ale to już kwestia wewnętrzna- czyli zupełnie jak zabicie Jezusa. :D
ODPOWIEDZ