PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 maja 2020, 20:44
Taki sam, ale to było trochę "niewlaściwe". Czeka się na oficjalne potwierdzenie, nie na telewizyjne "njusy".
Hmm... Trochę niewłaściwe??? K...a, pani tak serio? To może idźmy dalej: wprawdzie zgwałcił ale przecież przeprosił! A i ofiara jakąś tam przyjemność mogła odczuwać... Albo: zamordował, ale przecież żałował... I jeszcze tak się zmęczył, bo 23 razy młotkiem uderzył... No, naprawdę jestem w szoku!
Naprawdę zalecam wzięcie czegoś na uspokojenie. Ciska się pan i pieni nawet wtedy, gdy się z panem zgadzam.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Proszę wybaczyć ale jestem po prostu w lekkim szoku, że sytuację w której Bronisław Komorowski przejął obowiązki Prezydenta RP na podstawie doniesień telewizyjnych kwituje pani określeniem w rodzaju "trochę niewłaściwie". Bo wie pani, albo Bronek złamał Konstytucję albo jej nie złamał. Tertium non datur. I ze zdumienia wyjść nie mogę, że wszyscy "miłośnicy" Konstytucji jakoś głośno o tym fakcie nie przypominali. Bo nie przypominam sobie, by np. Andrzej Rzepliński czy Małgorzata Gersdorf lub inni luminarze polskiego prawa jak Zoll czy Strzembosz o tym głośno mówili. I protestowali. Więc, jak to jest pani dragoness? Swoim wolno więcej?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 3 maja 2020, 21:30 Proszę wybaczyć ale jestem po prostu w lekkim szoku, że sytuację w której Bronisław Komorowski przejął obowiązki Prezydenta RP na podstawie doniesień telewizyjnych kwituje pani określeniem w rodzaju "trochę niewłaściwie". Bo wie pani, albo Bronek złamał Konstytucję albo jej nie złamał. Tertium non datur. I ze zdumienia wyjść nie mogę, że wszyscy "miłośnicy" Konstytucji jakoś głośno o tym fakcie nie przypominali. Bo nie przypominam sobie, by np. Andrzej Rzepliński czy Małgorzata Gersdorf lub inni luminarze polskiego prawa jak Zoll czy Strzembosz o tym głośno mówili. I protestowali. Więc, jak to jest pani dragoness? Swoim wolno więcej?
Uważaj, bo jeszcze pomyśle, ze „delikty” przeszkadzaja Wam SAME W SOBIE, a strażnikiem Konstytucji jest Andrzej Duda :rotfl:

Hmm... Nikt się nie czepiał? Może nie było powodu? ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jak taka konstytucjonalistka jak ty tak twierdzi...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Ja tak tylko w odniesieniu do tych nazwisk...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 maja 2020, 21:30 Proszę wybaczyć ale jestem po prostu w lekkim szoku, że sytuację w której Bronisław Komorowski przejął obowiązki Prezydenta RP na podstawie doniesień telewizyjnych kwituje pani określeniem w rodzaju "trochę niewłaściwie". Bo wie pani, albo Bronek złamał Konstytucję albo jej nie złamał. Tertium non datur. I ze zdumienia wyjść nie mogę, że wszyscy "miłośnicy" Konstytucji jakoś głośno o tym fakcie nie przypominali. Bo nie przypominam sobie, by np. Andrzej Rzepliński czy Małgorzata Gersdorf lub inni luminarze polskiego prawa jak Zoll czy Strzembosz o tym głośno mówili. I protestowali. Więc, jak to jest pani dragoness? Swoim wolno więcej?
Nie chce mi sie w sieci grzebać, bo znowu bym panu udowodniła, że jednak byłam przeciw. W sumie to przecież jedynie uprzedzanie faktów, podobnie jak przygotowywanie wyborów bez ustawy, prawda?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... W sumie ma pani rację. Tylko skoro kiedyś naszym "miłośnikom" Konstytucji jej łamanie nie przeszkadzało, to skąd teraz taki wielki rwetes? Bo co wolno nam, to nie wolno wam? Cały ten spór o Konstytucję i jej przestrzeganie przypomina dialog dwóch szulerów: Ty oszukujesz, ja oszukuję. Wygrywa lepszy! :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nie ze nie przeszkadzało. Przeszkadzało. Ale tu nie ma symetrii. W morzu bezprawia PiS zwyczajnie giną przewinienia PO („PiS wyrywa drzewo z korzeniami”). Obecni robią coś bez precedensu. Przy okazji przyznajesz, ze PiS łamie prawo. I jest w tym lepszy. Znacznie lepszy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Przeszkadzało wam, że Bronek Komorowski objął obowiązki prezydenta na podstawie doniesień stacji telewizyjnych? Nie zauważyłem protestów w wykonaniu członków i sympatyków Platformy! Przeszkadzalo wam, że TK zalegalizował przejęcie przez państwo srodków z OFE a prezes tego Trybunału, zanim wydał wyrok, wcześniej zapytał ówczesnego premiera Donalda Tuska, jaki bedzie miało to wpływ na budżet? Nie zauważyłem protestów członków i sympatyków Platformy! Przeszkadzało wam, że wasi polityczni idole wybrali "na zapas" sędziów Trybunału Konstytucyjnego? Nie zauważyłem protestów członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej! Wszystko zaczęło wam przeszkadzać dopiero wtedy, gdy PiS postanowił robić to samo, co wy wcześniej i jeszcze w dodatku okazało się, że robi to sprawniej... I wtedy dopiero zaczęliście drzeć buzie pod niebiosa a teksty w rodzaju "PiS po raz 137 złamał Konstytucję" stały się zwyczajnie nudne... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nie rozśmieszaj mnie.

https://tvn24.pl/polska/wybor-dwoch-sed ... 60-3319871

Chciałbym widzieć PiS bijące się w piersi. A TVP relacjonującą obiektywnie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jak na 5-latkę to całkiem sprawnie posługujesz się klawiaturą komputera... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Znów manipulacja? Nie powiedzieli tego, co powiedzieli? Stacja okazała się stronnicza? A może tym samym automatycznie propisowska? I może jeszcze była jakaś „reforma” wymiaru sprawiedliwości w wykonaniu PO (czy kogokolwiek innego), która wyprowadziłaby ludzi na ulice??? :hurra: :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 4 maja 2020, 12:10 Hmm... Jak na 5-latkę to całkiem sprawnie posługujesz się klawiaturą komputera... :rotfl:
Zabolało, co?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

I to mocno skoro padł taki "kontrargument".....buhahahahaha
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zabolało, co?
Hmm... Nie zrozumiała pani! Miałem na myśli dyskusję z kimś, kto urodził się w momencie, gdy PiS objął władzę, więc niczego nie pamięta (jak to świeżo urodzony), co się działo w Polsce za rządów koalicji Platformy Obywatelskiej i PSL-u... :rotfl:
ODPOWIEDZ