PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Czyżby pisi debil nie zrozumiał tak prostego pytania ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 27 października 2020, 11:46 Po tych protestach, które się odbyły już chyba każdy wie dlaczego niektórzy nauczyciele tak bardzo chcieli wprowadzenia zdalnego nauczania.
Ksssysiu, słonko, w moim wolnym czasie mogę robić co chcę. To chyba ty do wieczorówki chodziłeś. Co do symboli, to najwyraźniej głodnemu chleb na myśli :rotfl: Stalin i Lenin jest dumny ze swojego pożytecznego idioty.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

Pożyteczni idioci to chodzą na te protesty, najpierw Kijowski, a teraz jakaś Lampartowa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 27 października 2020, 19:01 Pożyteczni idioci to chodzą na te protesty, najpierw Kijowski, a teraz jakaś Lampartowa.
Myśl sobie, co chcesz, masz prawo. Jeszcze.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

dragoness pisze: 27 października 2020, 20:41
krzysztof1 pisze: 27 października 2020, 19:01 Pożyteczni idioci to chodzą na te protesty, najpierw Kijowski, a teraz jakaś Lampartowa.
Myśl sobie, co chcesz, masz prawo. Jeszcze.
Myśl, to chyba za dużo powiedziane.....
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

https://www.youtube.com/watch?v=RJFpNxPr81M - oświadczenie Kaczyńskiego

Podsumowanie oświadczenia:

Obrazek

Nie popieram aborcjonistek i wywrotowców z lewicy,ale jak widać ci idioci idą dokładnie ścieżką zaplanowaną przez Kaczyńskiego który chce wywołać... no właśnie - co ? Wojnę domową ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Aborcjonistek? I znowu zwątpiłam w pana inteligencję.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 27 października 2020, 21:18 Aborcjonistek? I znowu zwątpiłam w pana inteligencję.
Znów uległ czarowi teorii spiskowej.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Aborcjonistek? I znowu zwątpiłam w pana inteligencję.
Dragoness daruj sobie te przestarzałe psychologiczne sztuczki których lata temu nauczyłaś się na pedagogice,twoje zdanie o mojej inteligencji mnie za bardzo nie obchodzi. Nie jestem twoim uczniakiem ani nie bawię się w odpisywanie tutaj dla podbechtania ego.

Nie urodziłem się wczoraj ani nie spadłem z księżyca; spora część tych co tam protestują (w tym podejrzewam i Pani) jest w gruncie rzeczy za "aborcją na życzenie". W skrócie nazywa się to w formie żeńskiej "aborcjonistka" no. Moim zdaniem dotychczasowe rozwiązanie było dobre,chroniło nas przed wojną ideologiczną mogącą przerodzić się w wojnę domową - a teraz tak opozycja krzycząca "to jest wojna" jak i kaczyński ze swoim orędziem rozpalają pożar i leją do niego benzynę.
uległ czarowi teorii spiskowej
"Teorie spiskowe" coraz bardziej wyglądają jak prawda w tym roku, a głupota podkładania się lewicy i reszty oPOzycji to zaczyna być dla mnie wręcz podejrzana - zwłaszcza że przecież w ważnych sprawach to głosują tak samo. No trzeba było być kompletnym debilem albo mieć jakiś układ z PiS żeby tak pięknie wdepnąć w skali krajowej (na szczęście w Jaśle brak incydentów) w atakowanie kościołów. Wynik oczywisty był jak dodawanie 2+2.

Na zdrowy rozum,to jak ktoś wini za ten wyrok pisowskiego TK kler to powinien nie protestować przed kościołem tylko przed plebanią. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 27 października 2020, 21:45 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 27 października 2020, 21:33
Aborcjonistek? I znowu zwątpiłam w pana inteligencję.
Dragoness daruj sobie te przestarzałe psychologiczne sztuczki których lata temu nauczyłaś się na pedagogice,twoje zdanie o mojej inteligencji mnie za bardzo nie obchodzi. Nie jestem twoim uczniakiem ani nie bawię się w odpisywanie tutaj dla podbechtania ego.

uległ czarowi teorii spiskowej

"Teorie spiskowe" coraz bardziej wyglądają jak prawda w tym roku, a głupota podkładania się lewicy i reszty oPOzycji to zaczyna być dla mnie wręcz podejrzana - zwłaszcza że przecież w ważnych sprawach to głosują tak samo. No trzeba było być kompletnym debilem albo mieć jakiś układ z PiS żeby tak pięknie wdepnąć w skali krajowej (na szczęście w Jaśle brak incydentów) w atakowanie kościołów.

Na zdrowy rozum,to jak ktoś wini za ten wyrok pisowskiego TK kler to powinien nie protestować przed kościołem tylko przed plebanią. :rotfl:
Żebyś choć sam wymyślił kolejny odcinek pt. „Teoria spiskowa”... Ale Ty tylko robisz kopiuj-wklej. A co z tym Beijrutem? Jednak spisek? Czy Twoja kolejna porażka?

A w czyj „spisek” wdeptują ludzie protestujący w tej sprawie w różnych częściach świata w różnych momentach historii? I co takiego miałoby być przykrywane obecnie w Polsce, co maluczkim objawiłby wyłącznie samozwańczy analityk dziejów?

„I can’t believe I still have to protest this shit”... Niestety wciąż aktualne.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

I co takiego miałoby być przykrywane obecnie w Polsce, czego maluczkim nie objawiłaby samozwańczy analityk świata?
Przecież ludzie ci komentują poza forum pod artykułami,to na cholerę mam to opisywać ? Możliwe,że to przymusowe "szczepienia na koronawirusa" ,ale nawet jak nie ma tam spisku to nie jest lepiej - po prostu Kaczor chce zwalić wtedy winę za koronawirus na opozycję i wziąć kraj za mordę.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 27 października 2020, 21:49
I co takiego miałoby być przykrywane obecnie w Polsce, czego maluczkim nie objawiłaby samozwańczy analityk świata?
Przecież ludzie ci komentują poza forum pod artykułami,to na cholerę mam to opisywać ? Możliwe,że to przymusowe "szczepienia na koronawirusa" ,ale nawet jak nie ma tam spisku to nie jest lepiej - po prostu Kaczor chce zwalić wtedy winę za koronawirus na opozycję i wziąć kraj za mordę.
A Ty to łykasz- jak zawsze. Bardzo oryginalne;-)

A myślałeś, ze w jakich niby okolicznościach, jak nie masowych szczepień- czyli de facto przymusowych - miałyby one mieć w obecnej sytuacji sens??? Mamy pandemię, do cholery! Wszyscy czekają na szczepionkę, ale potem jeszcze wypadałoby z niej skorzystać.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Mamy pandemię, do cholery! Wszyscy czekają na szczepionkę, ale potem jeszcze wypadałoby z niej skorzystać.
Wygląda na to,że owszem pandemię - ale strachu. Nakręcaną w celu odbierania nam praw obywatelskich i demokracji.

A na "szczepionkę" to ja nie czekam:
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-2 ... 358191232a
wcześniej:
https://www.o2.pl/informacje/zaszczepil ... 548280320a
Jak chcesz - bierz moją porcję i spadaj na drzewo.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 27 października 2020, 23:10
Mamy pandemię, do cholery! Wszyscy czekają na szczepionkę, ale potem jeszcze wypadałoby z niej skorzystać.
Wygląda na to,że owszem pandemię - ale strachu. Nakręcaną w celu odbierania nam praw obywatelskich i demokracji.

A na "szczepionkę" to ja nie czekam:
https://www.o2.pl/informacje/nie-zyje-2 ... 358191232a
wcześniej:
https://www.o2.pl/informacje/zaszczepil ... 548280320a
Jak chcesz - bierz moją porcję i spadaj na drzewo.
Wciąż spiski...

Myślisz, że podadzą Ci coś, czego nie dopuszcza ostatecznie do użytku? Zresztą nie obawiaj się- Ty już jesteś chory.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Dragoness daruj sobie te przestarzałe psychologiczne sztuczki których lata temu nauczyłaś się na pedagogice,twoje zdanie o mojej inteligencji mnie za bardzo nie obchodzi. Nie jestem twoim uczniakiem ani nie bawię się w odpisywanie tutaj dla podbechtania ego.

Nie urodziłem się wczoraj ani nie spadłem z księżyca; spora część tych co tam protestują (w tym podejrzewam i Pani) jest w gruncie rzeczy za "aborcją na życzenie".
Jak pan mało wie. A już o mnie, to nic, ale wyrokować łatwo. Skoro nie obchodzi moje zdanie, to czemu pan nie zignoruje, tylko próbuje obrażać?
ODPOWIEDZ