PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

"szczekaczy" powinno być panie magistrze.....
szybka reakcja hehehe :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

@ Jozin
Tu nie o lans chodzi, bo żadnych korzyści prywatnych z tego by nie bylo, jedynie takie, że i groby posprzątane i dowód na to, że głupia polityka nie może być powodem podziałów. Przecież gdybyśmy rozmawiali o dOOpie Maryni (bez podtekstów) to wcale byśmy nie wiedzieli, jaką opcję polityczną popieramy. I tylko to się liczy. I liczę na to, że na marginesie wylądują WSZYSTKIE OSZOŁOMY, niezależnie od tego z jakiej są partii. Że na śmietnik trafią wszyscy przypadkowi posłowie i senatorowie, jeśli nie wykażą się kompetencją. I że na forum będzie można podyskutować bez inwektyw i zlośliwości, bo już mnie zaczyna to męczyć i trudno mi się samej od złośliwości powstrzymywać, a jako przynależący do elity intelektualnej nieomylny pedagog muszę trzymać jakiś poziom, nieprawdaż?
Chętnie, tylko z fotek zrezygnuje. Mało fotogeniczny jestem. Po co czekać cały rok?
O następny się fotek boi jak wampir :hyhy: Na spotkaniu z burmistrzem wyszedłeś Pan całkiem, całkiem.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:"szczekaczy" powinno być panie magistrze.....
Nie próbuj być ode mnie mądrzejszy. Wyraz "szczekacz" należy do slangu internetowego i nie doczekał się jeszcze jakiejkolwiek klasyfikacji w słownikach języka polskiego. Rodzaj deklinacji więc nie jest w żaden sposób określony.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Ach gdzieżbym śmiał śmieć być mądrzejszym od krynicy mądrości z Brzysk.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:Ach gdzieżbym śmiał śmieć być mądrzejszym od krynicy mądrości z Brzysk.
I słusznie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Kurde, dajcie spokój już. Przypisywanie komuś pobudek, których może wcale nie miał, też świadczy o lekkiej paranoi. Ja z tymi "Grobami ponad podziałami" mówiłam najzupełniej poważnie. A potem możemy iść na piwo :D Płaci ten, kto przeżyje dyskusję w realu :rotfl:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Czekam na datę i miejsce.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

dragoness pisze:Kurde, dajcie spokój już. Przypisywanie komuś pobudek, których może wcale nie miał, też świadczy o lekkiej paranoi. Ja z tymi "Grobami ponad podziałami" mówiłam najzupełniej poważnie. A potem możemy iść na piwo :D Płaci ten, kto przeżyje dyskusję w realu :rotfl:
Po prostu ktoś lubi sądzić według siebie a przy okazji obrażać innych.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A co powiecie na 10 listopada, żeby uczcić Święto Niepodległości?
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Mnie pasuje. Miejsce? Bo chyba nie będziemy sprzątać wysprzątanych grobów, jak to niektórzy.

:]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

antykieckowy pisze:Mnie pasuje. Miejsce? Bo chyba nie będziemy sprzątać wysprzątanych grobów, jak to niektórzy.

:]
Pojęcia nie mam. Ja z chłopakami po prostu idziemy, jak widzimy zaniedbany grób, to sprzątamy. Raczej bez planu. No to jak? Przyłączacie się? juve-fan, Jozin i yorker?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Ale chyba aparat bierzecie ? A kto koordynuje akcję, zabezpiecza wiadra, grabie i takie tam ??
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :)
I chwała wam za taką BEZINTERESOWNOŚĆ . To dziś rzadka cecha.....
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: yorker »

juve_fan pisze:@yorker Siedzisz w domu, pierdzisz w stołek i wylewasz jad na ludzi, którzy mają inne priorytety niż pełna micha i browar przed TV. Akcja była organizowana we współpracy z Witoldem Świdrakiem, prezesem Związku Żólnierzy AK w Jaśle i to z nim ustalałem szczegóły, dotyczące tego, którymi nagrobkami możemy się zająć. Harcerze mieli przypisany pomnik AK na ulicy Staszica i dostaliśmy zielone światło na nagrobek Modrzejewskiego. Nikt nikomu nie wpychał się, nie było żadnych problemów, a twoje gadanie jest sianiem zamętu. Każdy Dyzio i inny tego typu element mógł takie coś wstawić i podpisać się w imieniu harcerzy. Wierzysz w to, że przedstawiciele tej organizacji nie zadzwoniłaby najpierw do mnie, bądź do Pana Świdraka tylko ktoś wylewałby żale w głupich komentarzach na portalu? No chyba kolego bardzo nisko cenisz tych ludzi, myśląc, że w taki sposób by reagowali.

Nie oczekuję przeprosin za te kalumnie ani od Ciebie, ani od antykieckowego, bo pewnie nie macie na tyle honoru i potwarzą byłoby dla was przepraszanie wstrętnego pisowca, ale pozostawiam wam pod rozwagę wasze zachowanie, bo o ile od Jozina, Winetou i innych anonimowych szczekaczy nie oczekuję kultury to akurat wy pomimo różnic światopoglądowych między nami trzymaliście jako taki poziom. Zawiodłem się.

Jeśli macie jakieś wątpliwości co do prawdziwości mojej wersji to z miłą chęcią na PW wyślę wam nr telefonu do Pana Świdraka i będziecie mogli go o to spytać.
Rozmawiałwem dziś z harcerką, która napisała ten post.
To nie ja mam udowadniać moje dobre chęci, mój patriotyzm.
To Ty powinieneś udowodnić, kim jesteś i po co robisz takie szopki?!

Nie pozostaje Ci więc nic innego jak iśc do Komendanta I Szczepu Orląt (siedziba w Szkole Podstawowejnr 1 ul. P. Skargi 10) i zapytać się go, którymi miejscami pamięci opiekują się jego harcerze. Jeśłi go tam nie zastaniesz to służe nr telefonu.

Jeśli Komendant Jacek Smolik powie, że ja nie ma racji, to oświadczam wszem i wobec, że wykupie w Obiektywie Jasielskim przeprosiny dla CIebie.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
antykieckowy pisze:Mnie pasuje. Miejsce? Bo chyba nie będziemy sprzątać wysprzątanych grobów, jak to niektórzy.

:]
Pojęcia nie mam. Ja z chłopakami po prostu idziemy, jak widzimy zaniedbany grób, to sprzątamy. Raczej bez planu. No to jak? Przyłączacie się? juve-fan, Jozin i yorker?
No ale Stary Cmentarz, Nowy czy inny?

@Jozin
Grabi i tym podobnych narzędzi ogrodniczych niestety nie posiadam (konsekwencja mieszkania w bloku).
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jozin pisze:Ale chyba aparat bierzecie ? A kto koordynuje akcję, zabezpiecza wiadra, grabie i takie tam ??
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :)
I chwała wam za taką BEZINTERESOWNOŚĆ . To dziś rzadka cecha.....
Oj tam, weźmiemy worki na liście, jakieś rękawice... kto by się tam z grabiami nosił, jaka koordynacja, pełen spontan. Aparat mogę wziąć, ale towarzystwo się boi, ze im dusze ukradnę. No, chodź z nami, nie daj się prosić :padam:
@ antykieckowy
Nowy to raczej odpada, tam zaniedbanych grobów nie ma, pewnie Stary, albo może być nawet ten kirkut, ale nie bardzo wiem, gdzie to jest bo ja nietutejsza.
ODPOWIEDZ