PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 12:29 potrafisz napisać coś innego?
zadałem pytania dwa, proszę o odpowiedź
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Dlaczego mam odpowiadać na pytanie 1, skoro już odpowiedziałam i na pytanie 2, skoro odpowiedź jest znana? Upał ci zaszkodził?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 12:50 Dlaczego mam odpowiadać na pytanie 1, skoro już odpowiedziałam i na pytanie 2, skoro odpowiedź jest znana? Upał ci zaszkodził?
bo chcę porozmawiać o konkretach
jest na to szansa czy znowu się obrazisz i uciekniesz?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 12:50 Dlaczego mam odpowiadać na pytanie 1, skoro już odpowiedziałam i na pytanie 2, skoro odpowiedź jest znana? Upał ci zaszkodził?
Jak to miło zobaczyć panią magister, jak się rozwija na twardym gruncie, gdzie czuje się ekspertem, czyli katastrofy lotnicze, wytrzymałość materiałów, proces decyzyjny w lotnictwie i oczywiście osadzanie tego wszystkiego na fundamencie prawa karnego, prawa publicznego międzynarodowego i Konstytucji oczywiście. To taka multispecjalizacja, w której ekspertami są zjednoczeni opozycjoniści. Dlatego wywołują ten temat, bo przecież mają go serdecznie dosyć. Oczywiście nie robią tego dla przyjemności, czy po to, by chwalić się swoim dyplomami. Oni tylko antycypują lub zadają właśnie coup de grâce.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2019, 13:09 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jak miło patrzeć, jak się macho jednoczą. A tu k woli przypomnienia https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 13:07 Jak miło patrzeć, jak się macho jednoczą.
Dokładnie. Znowu ma Pani rację. Prawdziwy, nowoczesny mężczyzna podszedłby do kosmetyczki.
Przestarzały macho próbuje obijać się o mur przewagi intelektualnej. Wymierający gatunek.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze: 16 czerwca 2019, 13:14
dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 13:07 Jak miło patrzeć, jak się macho jednoczą.
Dokładnie. Znowu ma Pani rację. Prawdziwy, nowoczesny mężczyzna podszedłby do kosmetyczki.
Przestarzały macho próbuje obijać się o mur przewagi intelektualnej. Wymierający gatunek.
Może to i lepiej.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness ponawiam pytanie
bo chcę porozmawiać o konkretach
jest na to szansa czy znowu się obrazisz i uciekniesz?
bo widzisz, wszystko rozgrywa się według starego scenariusza
Ty wrzucasz oskarżenia i jakieś pomówienia, a jak chcę z Tobą konkretnie porozmawiać
to zmieniasz temat, wrzucasz inne linki i udajesz że jest wszystko okej. Nie widzisz tego?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nie, nie widzę. Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić. Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować. Ciekawe, dlaczego, przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa. Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku. No, ale po co? Przecież lepiej płakać, jaka ta Rosja paskudna https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-da ... 297497729a
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 16:29 Nie, nie widzę. Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić. Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować. Ciekawe, dlaczego, przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa. Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku. No, ale po co? Przecież lepiej płakać, jaka ta Rosja paskudna https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-da ... 297497729a
A nie mówiłem, że coup de grâce? Pani wie wszystko. Wie, że Amerykanie mają stenogram, wystarczy poprosić. Wie, że wystarczyło odzyskać wrak, wystarczy poprosić. Wie, że parówki nie podlegą prawom fizyki. Wie, że PO zabiegała bardziej i nawet pewnie, by się jej udało, ale prawdopodobnie czynniki obiektywne, jak wzrost pogłowia owiec w Argentynie przeszkodziły. Nie wiecie? Pytajcie. A wyjaśniła Pani juz sprawę samobójstw związanych z tym tematem i innymi? Np. Śmierci Grzegorza Michniewicza? Tak tylko pytam, bo wie Pani na pewno, że za demokracji, wiele istotnych osób popełniło samobojstwa. Nawet mówiono o seryjnym samobójcy, co nie martwiło w ogóle obrońców demokracji i tęczowych aktywistów.
To mnie zastanawia. Jak to się udało obrońcom demokracji, że spali wtedy spokojnie. Nie organizowali marszów i wiecy. Jak oni żyli wtedy? Czy serca obrońców demokracji nie drżały z obawy o to, że coś jest nie tak? Ludzie nawet ogłaszali publicznie, że nie zamierzają popełnić samobojstwa. Przecież to skandal był, że pozwolono, by ludzie znaleźli się w takim stanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze: 16 czerwca 2019, 16:44
dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 16:29 Nie, nie widzę. Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić. Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować. Ciekawe, dlaczego, przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa. Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku. No, ale po co? Przecież lepiej płakać, jaka ta Rosja paskudna https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-da ... 297497729a
A nie mówiłem, że coup de grâce? Pani wie wszystko. Wie, że Amerykanie mają stenogram, wystarczy poprosić. Wie, że wystarczyło odzyskać wrak, wystarczy poprosić. Wie, że parówki nie podlegą prawom fizyki. Wie, że PO zabiegała bardziej i nawet pewnie, by się jej udało, ale prawdopodobnie czynniki obiektywne, jak wzrost pogłowia owiec w Argentynie przeszkodziły. Nie wiecie? Pytajcie. A wyjaśniła Pani juz sprawę samobójstw związanych z tym tematem i innymi? Np. Śmierci Grzegorza Michniewicza? Tak tylko pytam, bo wie Pani na pewno, że za demokracji, wiele istotnych osób popełniło samobojstwa. Nawet mówiono o seryjnym samobójcy, co nie martwiło w ogóle obrońców demokracji i tęczowych aktywistów.
To mnie zastanawia. Jak to się udało obrońcom demokracji, że spali wtedy spokojnie. Nie organizowali marszów i wiecy. Jak oni żyli wtedy? Czy serca obrońców demokracji nie drżały z obawy o to, że coś jest nie tak? Ludzie nawet ogłaszali publicznie, że nie zamierzają popełnić samobojstwa. Przecież to skandal był, że pozwolono, by ludzie znaleźli się w takim stanie.
We Francji też upały?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 16:29 Nie, nie widzę. Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić. Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować. Ciekawe, dlaczego, przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa. Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku. No, ale po co? Przecież lepiej płakać, jaka ta Rosja paskudna https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-da ... 297497729a
Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić
bełkot, polityczny bełkot
czy Ty wiesz co w ogóle piszesz? może poprosimy o stenogramy z rozmów prezydenta Francji bo tak nam sie podoba..
Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować.
to zwykłe kłamstwo, które nie potrafisz udowodnić
przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa.
a o tym nie pamiętam i proszę o informacje
Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku.
bełkot do potęgi entej
pytanie: rozmawiamy poważnie czy odlatujesz na drugi krąg?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 16 czerwca 2019, 22:21
dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 16:29 Nie, nie widzę. Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić. Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować. Ciekawe, dlaczego, przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa. Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku. No, ale po co? Przecież lepiej płakać, jaka ta Rosja paskudna https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujace-da ... 297497729a
Amerykanie mają stenogram, trzeba jedynie poprosić
bełkot, polityczny bełkot
czy Ty wiesz co w ogóle piszesz? może poprosimy o stenogramy z rozmów prezydenta Francji bo tak nam sie podoba..
Pomimo złej pogody piloci zdecydowali się wylądować.
to zwykłe kłamstwo, które nie potrafisz udowodnić
przecież zapasowe lotnisko było gotowe na przyjęcie Tupolewa.
a o tym nie pamiętam i proszę o informacje
Nie trzeba by było parówek, gdyby wystarczająco skutecznie zabiegano o zwrot wraku.
bełkot do potęgi entej
pytanie: rozmawiamy poważnie czy odlatujesz na drugi krąg?
Rozumiem, że Amerykanie nie pomogą sojusznikom wyjaśnić przyczyny katastrofy. Supek. To po co rząd całuje ich w [...]?
Rozumiem, że za pilotów do lądowania schodziły krasnoludki.
http://niepoprawni.pl/blog/romek-m/prze ... o-zapasowe
12 not dyplomatycznych za rządów PO-PSL i JEDNA za rządów PiS. Zaiste zarąbista skuteczność.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 16 czerwca 2019, 22:32 ...............
Rozumiem, że Amerykanie nie pomogą sojusznikom wyjaśnić przyczyny katastrofy. Supek. To po co rząd całuje ich w [...]?
Rozumiem, że za pilotów do lądowania schodziły krasnoludki.
http://niepoprawni.pl/blog/romek-m/prze ... o-zapasowe
12 not dyplomatycznych za rządów PO-PSL i JEDNA za rządów PiS. Zaiste zarąbista skuteczność.
Rozumiem, że Amerykanie nie pomogą sojusznikom wyjaśnić przyczyny katastrofy
a jaki mają w tym cel?
a mają powody aby pomóc?
Rozumiem, że za pilotów do lądowania schodziły krasnoludki.
nic nie rozumiesz



i powracamy do pierwszego mojego pytania:
pytanie:
1
kto ma nagraną "rozmowe" i dlaczego sugerujesz że znając jej przebieg można uznać kogoś za winnego?

2
co piloci zrobili mając informacje o fatalnej pogodzie?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No i kto tu bełkocze?
ODPOWIEDZ