PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Nie rozumiesz Dragoness, pan Żul nie chciał 50 pln tylko piątaka więc nie mógł przyjąć tej wspaniałej oferty :)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 12 stycznia 2020, 01:13
Mosznicki pisze: 11 stycznia 2020, 21:56
Łyssy pisze: 11 stycznia 2020, 20:51 Wstydzilibyście się tak trollować mniejszość narodową.....
Poczytaj sobie (słowa klucze znasz).



Koszenie trawnika? No też bym się uśmiał. Może jeszcze ofertę do pośredniaka zgłosiła? :rotfl:
Szanowny pan żul chciał piątkę na winko. Pani zaproponowała mu 50 zł za skoszenie trawnika. Nie wyraził chęci. Nie mogę uwierzyć, że pan broni tych pasożytów. Co do podejścia państwa Cygaństwa do pracy mówić nie trzeba, wystarczy popatrzeć.
A wiec nie zaproponowała mu pracy de facto (Ty byś wzięła?). Załóżmy, ze zajęcie nie byłoby sezonowe i miało wymiar etatu, składki itd. Myśle, ze wówczas można byłoby z powodzeniem szukać chętnych w urzędzie.

Problem bezrobocia jest trochę bardziej skomplikowany i nie zawęża się do ludzi postrzeganych jako patologia (np. Romowie). Inaczej bezrobocie byłoby naprawdę marginalnym problemem.

Wynajmowałem kiedyś pokoj u Romow. Facet jeździ(ł) na Uberze, ona ma- wg jego slow przynajmniej- samozatrudnienie. Zreszta nawet jeśli nie, to sytuacja jak w wielu polskich rodzinach, gdzie kobieta „siedzi w domu”. I co? I remis.

Ani moje doswiadczenie, ani Twoje obserwacje nie są po prostu reprezentatywne i obiektywne. Trzeba innych danych, a te zostały juz kiedyś przedstawione.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Nie zaprzeczysz, ze mężczyzna chcialby zniewilic kobietę na ile tylko może (oczywiscie Ty nie;-)
XD Głodnemu to chleb na myśli… Zniewolić kobiety,też coś,za takie pomysły to można dostać patelnią albo wałkiem przez łeb.
dragoness pisze: 22 grudnia 2019, 01:33 Można wiedzieć, co wasza dyskusja ma do tematu wątku? Do kneblowania sędziów, na przykład?
Klasyczny offtopic to był.Ale jakoś zakneblowanych sędziów nie widziałem. Właściwie to PiSiory porównując to z adwokatami z Francji wręcz mają troche racji…
dragoness pisze: 11 stycznia 2020, 19:20
Mosznicki pisze: 11 stycznia 2020, 13:53 Nauczycieli tez czasem nazywa się darmozjadami. Chyba nie jest to przyjemne. Nie jest czyjaś winą, ze nie może znaleźć pracy. Pomocy w obecnym kształcie wczesniej nie było.
Nie moze? Raczej nie chce. Proszę zaproponować jasielskim żulom, czy Cyganom, pracę. Roześmieją się w twarz.
A to też offtopic. I jeżeli chodzi o „pracę” w Jaśle to polecam 2 strony:
https://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/c/praca
oraz:
http://oferty.praca.gov.pl/portal/index ... 6gNEAAAA==

No niby jest,i nawet o dziwo w Jaśle jakieś biuro projektowe nawet w PUP kogoś szuka,ale i tak bym do Jasła pracować nie wracał. Żadna rewelacja te oferty pracy w Jaśle. Minimalna albo minimalna+kilka stów. Nie trzeba być żulem czy cyganem by olać takie oferty (i sp...lać czym prędzej z tej mieściny)
Mosznicki pisze:Wynajmowałem kiedyś pokoj u Romow.
Nooo to tłumaczy dlaczego taki komuszek jesteś. Takiej biedy,że aż u cyganów pokój (w komunalce ?) trzeba wynajmować to współczuję...

https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4274186
https://fakty.interia.pl/polska/news-li ... Id,4274282

https://wiadomosci.wp.pl/senat-podjal-d ... 668327041a
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2020, 16:58 przez luc_ponownie, łącznie zmieniany 3 razy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 17 stycznia 2020, 16:36 Nie zaprzeczysz, ze mężczyzna chcialby zniewilic kobietę na ile tylko może (oczywiscie Ty nie;-)
XD Głodnemu to chleb na myśli… Zniewolić kobiety,też coś,za takie pomysły to można dostać patelnią albo wałkiem przez łeb.
dragoness pisze: 22 grudnia 2019, 01:33 Można wiedzieć, co wasza dyskusja ma do tematu wątku? Do kneblowania sędziów, na przykład?
Klasyczny offtopic to był.Ale jakoś zakneblowanych sędziów nie widziałem. Właściwie to PiSiory porównując to z adwokatami z Francji wręcz mają troche racji…
dragoness pisze: 11 stycznia 2020, 19:20
Mosznicki pisze: 11 stycznia 2020, 13:53 Nauczycieli tez czasem nazywa się darmozjadami. Chyba nie jest to przyjemne. Nie jest czyjaś winą, ze nie może znaleźć pracy. Pomocy w obecnym kształcie wczesniej nie było.
Nie moze? Raczej nie chce. Proszę zaproponować jasielskim żulom, czy Cyganom, pracę. Roześmieją się w twarz.
A to też offtopic. I jeżeli chodzi o „pracę” w Jaśle to polecam 2 strony:
https://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/c/praca
oraz:
http://oferty.praca.gov.pl/portal/index ... 6gNEAAAA==

No niby jest,i nawet o dziwo w Jaśle jakieś biuro projektowe nawet w PUP kogoś szuka,ale i tak bym do Jasła pracować nie wracał. Żadna rewelacja te oferty pracy w Jaśle. Minimalna albo minimalna+kilka stów. Nie trzeba być żulem czy cyganem by olać takie oferty (i sp...lać czym prędzej z tej mieściny)
Mosznicki pisze:Wynajmowałem kiedyś pokoj u Romow.
Nooo to tłumaczy dlaczego taki komuszek jesteś. Takiej biedy,że aż u cyganów pokój (w komunalce ?) trzeba wynajmować to współczuję...
A przecież miałem być gejem... To jak mógłby mi być chleb na mysli?

Nie bez powodu mamy feminizm, nie maskulinizm, prawaczku.

A taki Don Vasyl tez w rotacyjnym mieszka, faszyzujący geniuszku?
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

A taki Don Vasyl tez w rotacyjnym mieszka, faszyzujący geniuszku?
Jakoś nie wierzę,żebyś u niego mieszkał.Choć kto wie,może i się przesiadł na tego Ubera: https://www.pudelek.pl/don-vasyl-sprzed ... 548954753a
A przecież miałem być gejem... To jak mógłby mi być chleb na mysli?
Zważywszy,że właściwie geje chyba nienawidzą kobiet to niewolnictwo i upokarzanie kobiet przez homosiów jest całkiem możliwe. Zwłaszcza jeśli patrzeć na "modę" którą projektują często właśnie homosie to widać,że te całe modelki to są strasznie upokarzane takimi durnymi strojami i do tego głodzone :P

A teraz na temat:

Obrazek

Sądy po PiSowskiej reformie:

Obrazek
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

luc_ponownie pisze: 17 stycznia 2020, 17:10
A taki Don Vasyl tez w rotacyjnym mieszka, faszyzujący geniuszku?
Jakoś nie wierzę,żebyś u niego mieszkał.Choć kto wie,może i się przesiadł na tego Ubera: https://www.pudelek.pl/don-vasyl-sprzed ... 548954753a
A przecież miałem być gejem... To jak mógłby mi być chleb na mysli?
Zważywszy,że właściwie geje chyba nienawidzą kobiet to niewolnictwo i upokarzanie kobiet przez homosiów jest całkiem możliwe. Zwłaszcza jeśli patrzeć na "modę" którą projektują często właśnie homosie to widać,że te całe modelki to są strasznie upokarzane takimi durnymi strojami i do tego głodzone :P

A teraz na temat:

Obrazek

Sądy po PiSowskiej reformie:

Obrazek
Jakos mnie nie dziwi, ze nie zrozumiałeś.

„Właściwie”, „chyba”... Zreszta wiadomo, ze geje zawsze są winni. Zupełnie jak Żydzi. Za to mizogini to głównie heterycy, ale co z tego- to w końcu heterycy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Geje to najlepsi przyjaciele kobiet
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Nie, diamenty.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

dragoness pisze: 19 stycznia 2020, 01:44 Geje to najlepsi przyjaciele kobiet
Gayfriend
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 19 stycznia 2020, 11:18 Nie, diamenty.
Z diamentami tylko kłopot, trzeba cały czas pilnować, żeby inna nie ukradła.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Za to ludzie zawodzą i zdradzają.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 19 stycznia 2020, 13:21 Za to ludzie zawodzą i zdradzają.
Off-topic nam się zrobił. A na tapecie jest dziś, jak zwykle p. Grodzki, z każdym dniem "łapówki" są wyższe, p. Duda, z każdym dniem głośniejszy i wolność wypowiedzi, z każdym dniem bardziej ograniczana.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

PiS, jak wiadomo, ma alternatywne definicje wszystkiego, w tym upolitycznienia (sędziów). A Duda oprócz braku wstydu nie ma i cnoty, która krytyk się nie boi.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Senator Margareta Budner pobiera nienależną pensję?
Taki dodatkowy smaczek jeśli chodzi o uczciwość. Co do cnoty, pięknie sparafrazował ten wiersz znany polski pisarz. Kto wytrwały, znajdzie o co mi chodzi.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

dragoness pisze: 19 stycznia 2020, 16:59
Senator Margareta Budner pobiera nienależną pensję?
Taki dodatkowy smaczek jeśli chodzi o uczciwość. Co do cnoty, pięknie sparafrazował ten wiersz znany polski pisarz. Kto wytrwały, znajdzie o co mi chodzi.
Wystarczy nie kraść, jak mawiał klasyk.....
ODPOWIEDZ