PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

"a u Was bijo murzynów"
(tak Jozin sie zaraz odezwie ;))
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

No właśnie. Bo co ma Twoj piernik do mojego wiatraka? Ani Kościół nie rowna się chrześcijaństwo, ani lewica komunizm. Zjednoczona Prawica- strzela [...]. Zdrowia życzę!
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dziękuje i wzajemnie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

I zauważ, tak przy okazji, ze tam jest właśnie nieprzypadkiem „murzynów”, nie „białych”. To tylko o czymś świadczy. Dziś widzimy to znów dobitnie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wszystkie partie w Polsce dokładnie się skompromitowały.
Hmm... Widocznie jeszcze partie w Polsce nie dorosły do pani wymagań! Teraz w wyborach prezydenckich w I turze zagłosuje pani na Płaczliwego Szymona, bo spodobał się pani jego postulat "2080 zł zasiłku dla bezrobotnych", a w II na Rafałka Awarię, bo spodobało sie pani wprowadzenie Karty LGBTQWERTY. I w tym będzie logika: nieważne kto, nieważne co, ważne, by przeciwko PiS-owi... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 czerwca 2020, 07:47
Wszystkie partie w Polsce dokładnie się skompromitowały.
Hmm... Widocznie jeszcze partie w Polsce nie dorosły do pani wymagań! Teraz w wyborach prezydenckich w I turze zagłosuje pani na Płaczliwego Szymona, bo spodobał się pani jego postulat "2080 zł zasiłku dla bezrobotnych", a w II na Rafałka Awarię, bo spodobało sie pani wprowadzenie Karty LGBTQWERTY. I w tym będzie logika: nieważne kto, nieważne co, ważne, by przeciwko PiS-owi... :rotfl:
Pan oczywiście zagłosuje, dostosowując się do pisowskiej retoryki, na Anżeja- długopisa. Prymitywne takie "przydomkowanie", ale jak powiedział szanowny sędzia TK, Piotrowicz, należy dostosować przekaz do poziomu odbiorcy. I nie, absolutnie nie podoba mi się rozdawanie pieniędzy. Szczególnie na pasożytniczych dzieciorobów i oczka wodne. A jeśli chodzi o kartę, to jak zwykle przeczytane jedynie streszczenie Radia Maryja.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

U pana Sun Tzu odwrotnie: niewazne co, niewazne kto- byle PiS.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 3 czerwca 2020, 07:47 postulat "2080 zł zasiłku dla bezrobotnych"
Bo, widzisz, zeby złowić sobie rybę, to najpierw trzeba mieć wędkę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Szczególnie na pasożytniczych dzieciorobów i oczka wodne.
Hmm... Bardzo mi się podoba pani określanie ludzi mających dzieci mianem "pasożytniczych dzieciorobów"! O programie małej retencji nie będę z panią rozmawiał, bo sądzę, że jest to temat znacząco przekraczający zakres pani wiedzy...
Prymitywne takie "przydomkowanie",
Hmm... Chodzi pani zapewne o coś takiego?
Anżeja- długopisa
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Spróbuj! To w końcu MAŁA retencja- może ktoś radę. :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Czy jest jakiś program, który w latach 2015-2020 PiS wprowadził w Polsce, który ci się podoba? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

To nie zauważyłeś? Zapytam ze swojej strony: czy są jakieś postulaty opozycji, które Ci się podobają? I niech to nie będą te akurat zbieżne ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 3 czerwca 2020, 09:56
Szczególnie na pasożytniczych dzieciorobów i oczka wodne.
Hmm... Bardzo mi się podoba pani określanie ludzi mających dzieci mianem "pasożytniczych dzieciorobów"! O programie małej retencji nie będę z panią rozmawiał, bo sądzę, że jest to temat znacząco przekraczający zakres pani wiedzy...
Prymitywne takie "przydomkowanie",
Hmm... Chodzi pani zapewne o coś takiego?
Anżeja- długopisa
Jak napisałam, dostosowałam się do poziomu rozmówcy. Pasożytami-dzieciorobami określam wszystkich żyjących z MOPSU i 500+. Teraz sobie pan p.o. prezydenta przypomniał o zmianach klimatycznych? Przez pięć lat nie pamiętał. Skoro PiS tak dba o klimat, to dlaczego nie stawia na elektrownie wiatrowe, a wprost przeciwnie?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6326
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

czy są jakieś postulaty opozycji, które Ci się podobają?
Hmm... Podoba mi się np. postulat Lewicy, by wynagrodzenie za czas chorobowego wynosiło 100% wynagrodzenia albo pomysł Konfederacji na wprowadzenie zasady "proces w 1 miesiąc"...
Skoro PiS tak dba o klimat, to dlaczego nie stawia na elektrownie wiatrowe, a wprost przeciwnie?
Hmm... Rozumiem, że pani zdaniem elektrownie wiatrowe powinno się budować w każdym miejscu, gdzie tylko inwestor sobie zamarzy a warunki wiatrowe na to pozwalają? :szok:
Ostatnio zmieniony 3 czerwca 2020, 11:01 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 3 czerwca 2020, 10:55
czy są jakieś postulaty opozycji, które Ci się podobają?
Hmm... Podoba mi się np. postulat Lewicy, by wynagrodzenie za czas chorobowego wynosiło 100% wynagrodzenia albo pomysł Konfederacji na wprowadzenie zasady "proces w 1 miesiąc"...
No widzisz, ale to za mało, by ich wybrać. I u mnie podobnie, jeśli chodzi o PiS. Zrobił więcej niż wystarczająco, by chcieć ich wybrać z powodu tylko np. 500+. To i tak ukradł lewicy i nie motywowało go żadne dobro społeczne.
ODPOWIEDZ