PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 15 lipca 2019, 10:12
Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...
Hmm... Drobna różnica pani magister polega wszak na tym, że PiS swoje podstawowe punkty programu zrealizowało! Innymi słowy mówiąc: PiS jest jedyną wiarygodną partią polityczną w Polsce! Rozumiem jednak, że nowa strategia marketingowa PO polega na sprowadzaniu wszystkich partii do wspólnego mianownika po to, by za jakiś czas powiedzieć: skoro partie polityczne niczym się nie różnią, to można głosować na PO, bo to partia dobrze postrzegana w UE :)
Podnosząc ceny, podnosząc ZUS i wprowadzając nowe opłaty. Nie wiem, na czym polega strategia marketingowa PO, bo ta partia mi nie odpowiadała, gdy rządziła i nie odpowiada mi teraz. Podobnie jak PiS.
Za to strategia marketingowa PiSu wybija dach. https://oko.press/pis-dobra-rada-czyli- ... hNFr97aJiU
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Tak, tak pani magister... Na lokalne targowiska czy do sklepów przyjeżdżają przedstawiciele PiS-u i zmuszają sprzedających do podnoszenia cen... Pani ze swoim rozumieniem gospodarki zatrzymała się w połowie lat 70-tych na etapie cen regulowanych przez państwo... Przy okazji, istniejące rozwiązanie, gdzie osoby, które od chwili, gdy osiągną wynagrodzenie na poziomie 30 średnich krajowych są zwolnione ze składek na ZUS - jak mniemam - pani magister się bardzo podoba? Bo to takie zgodne z pani magister logiką: ci, którzy dostają 500+ to beneficjenci opieki społecznej niegodni pomocy ze strony Państwa, a ci, którzy bodajże od 1999 roku dostawali od Państwa dodatkowe pieniądze to ludzie godni najwyższego szacunku. Żałosne!

p.s.

Aż dziw bierze, że oprócz linków do platformerskich tub propagandowych w rodzaju oko.press nie zamieszcza jeszcze pani magister linków do "Soku z Buraka". Rozumiem, że to wszystko przed nami? :rotfl:
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 15 lipca 2019, 07:37 Wypełzło coś spod kamienia, napyskowało i zniknęło... Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...
Dragoness, menopauza cie dopada ?

Kupa zlodzieji z PO wlasnie udowodnila i ciagle udowadnia na przykladzie swoich czolowych politykow takich jak chocby Trzaskowski, co znacza obietnice wyborcze dla nich. Skur...le robia sobie kpine z ludzi i mam nadzieje, ze zostana odpowiednio zwerykowani w nadchodzacych wyborach.

Dragoness, nie martw sie o swoje wnuki, sa pod opieka panstwa dopoki rzadzi w kraju PiS. Jesli szczerze martwisz sie o przyszlosc swoich malych pociech, to nie odbieraj im po prostu programow prorodzinnych.
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 15 lipca 2019, 13:37
Sun Tzu pisze: 15 lipca 2019, 10:12
Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...
Hmm... Drobna różnica pani magister polega wszak na tym, że PiS swoje podstawowe punkty programu zrealizowało! Innymi słowy mówiąc: PiS jest jedyną wiarygodną partią polityczną w Polsce! Rozumiem jednak, że nowa strategia marketingowa PO polega na sprowadzaniu wszystkich partii do wspólnego mianownika po to, by za jakiś czas powiedzieć: skoro partie polityczne niczym się nie różnią, to można głosować na PO, bo to partia dobrze postrzegana w UE :)
Podnosząc ceny, podnosząc ZUS i wprowadzając nowe opłaty. Nie wiem, na czym polega strategia marketingowa PO, bo ta partia mi nie odpowiadała, gdy rządziła i nie odpowiada mi teraz. Podobnie jak PiS.
Za to strategia marketingowa PiSu wybija dach. https://oko.press/pis-dobra-rada-czyli- ... hNFr97aJiU
Dragoness, jaka strategia marketingowa PiS ? O czym ty pier..... ?
PO nie jest twoja partia ?
Zaskakujesz mnie kobieto, bo mielasz jezorem jak Schetyna i spola i mowisz, ze tak naprawde ich poglady ci nie odpowiadaja ?
Masz rozdwojenie jazni ?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze: Podnosząc ceny, podnosząc ZUS i wprowadzając nowe opłaty. Nie wiem, na czym polega strategia marketingowa PO, bo ta partia mi nie odpowiadała, gdy rządziła i nie odpowiada mi teraz. Podobnie jak PiS.
Za to strategia marketingowa PiSu wybija dach. https://oko.press/pis-dobra-rada-czyli- ... hNFr97aJiU
Hola, hola Pani Dragoness, tutaj muszę stanowczo zaprotestować !!!
Czy PiS w kampanii obiecywał, że nie podniesie ZUS-u i nie wprowadzi nowych opłat ????
Obiecali panu Sun coś tam robotę za propagandę ? Dali ta robotę ? PiS dotrzymuje słowa !!!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Obiecywał też ,że obniży VAT i podniesie kwotę wolną od podatku.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze: 15 lipca 2019, 16:25 Obiecywał też ,że obniży VAT i podniesie kwotę wolną od podatku.
Ale to są przecież drobiazgi.....

Podwyższony VAT zawsze można zrzucić na PeŁo, kwotę wolną od podatku podnieść....bezrobotnym ;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

Kwota wolna od podatku już dawno została podniesiona z 3 tysięcy na 8 tysięcy, czyli wzrost o 5 tysięcy, platforma przez 8 lat rządów podniosła ją o całe 2 zł. ZUS będzie rósł co roku niezależnie od tego kto będzie rządził. Składki na ZUS liczone są od średniej krajowej, a ta co roku wzrasta więc i ZUS wzrasta.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

krzysztof1 pisze: 15 lipca 2019, 17:22 Kwota wolna od podatku już dawno została podniesiona z 3 tysięcy na 8 tysięcy, czyli wzrost o 5 tysięcy, platforma przez 8 lat rządów podniosła ją o całe 2 zł. ZUS będzie rósł co roku niezależnie od tego kto będzie rządził. Składki na ZUS liczone są od średniej krajowej, a ta co roku wzrasta więc i ZUS wzrasta.
Kazdy to wie i kazdy to rozumie, poza pania dragoness, ktora jak zwykle ma najwiecej do powiedzenia - zeby jeszcze gadala z sensem, ale jej pitolenie wzmaga odruch wymiotny i odbija sie echem w moich bebechach.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

echo pisze: 15 lipca 2019, 17:42
krzysztof1 pisze: 15 lipca 2019, 17:22 Kwota wolna od podatku już dawno została podniesiona z 3 tysięcy na 8 tysięcy, czyli wzrost o 5 tysięcy, platforma przez 8 lat rządów podniosła ją o całe 2 zł. ZUS będzie rósł co roku niezależnie od tego kto będzie rządził. Składki na ZUS liczone są od średniej krajowej, a ta co roku wzrasta więc i ZUS wzrasta.
Kazdy to wie i kazdy to rozumie, poza pania dragoness, ktora jak zwykle ma najwiecej do powiedzenia - zeby jeszcze gadala z sensem, ale jej pitolenie wzmaga odruch wymiotny i odbija sie echem w moich bebechach.
I znowu wypełzło i wydaliło oralnie :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Obiecali panu Sun coś tam robotę za propagandę ? Dali ta robotę ? PiS dotrzymuje słowa !!!!
Hmm... Pan Sun Tzu będzie jeszcze pracował parę miesięcy na obecnie zajmowanym stanowisku, gdyż prowadził kampanię wyborczą w której w pokonanym polu zostawił m.in. kandydata PiS-u! Wiem, że wyobrażenie sobie tego przekracza zawartość twojego mózgu, ale o to miej pretensję do swoich przodków... :rotfl:
Awatar użytkownika
echo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 lipca 2019, 16:07

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: echo »

dragoness pisze: 15 lipca 2019, 17:31 Szału nie ma. https://www.rp.pl/Gospodarka/310289899- ... iecie.html
Po pierwsze, moze zacznij od tego jaka kwota wolna od podatku byla za czasow 8-letnich rzadow PO-PSL ?
Po drugie, PiS zaraz na poczatku swojej kadencji zwiekszyl te kwote niemal 3-krotnie ?
Po trzecie, nie porownuj innych krajow do Polski, bo kazda gospodarka jest specyficzna ? Co z tego ze kwota wolna od podatku w innym kraju jest wyzsza, jak zabezpieczenie socjalne jest o wiele nizsze lub znikome. Pokazujesz za przyklad jakas Kolumbie, gdzie socjal jest rowny 0.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Po co pytasz Panią Dragoness i Pana Łysego o rządy PO? Przecież oni są obiektywni, tzn ich obiektem jest PIS. Popatrz, jak pięknie rozwijał się wątek o PIS w czasach PO i jak słabo analogiczny o PO. A PIS ich podrażnił, bo zlikwidował biedę, spełnia obietnice, nie wywołał wojny z Rosją, kilkakrotnie nie upadł na kolana na dźwięk nazwiska Tusk, Owsiak, czy Michnik lub verhojcośtam, jest częściowo zgodny z nauczaniem kościoła katolickiego, a nie religii LGBTQabcdte. I tych win jest jeszcze więcej. McDonald's na Marsie nie postawili...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze: 15 lipca 2019, 18:27 Po co pytasz Panią Dragoness i Pana Łysego o rządy PO? Przecież oni są obiektywni, tzn ich obiektem jest PIS. Popatrz, jak pięknie rozwijał się wątek o PIS w czasach PO i jak słabo analogiczny o PO. A PIS ich podrażnił, bo zlikwidował biedę, spełnia obietnice, nie wywołał wojny z Rosją, kilkakrotnie nie upadł na kolana na dźwięk nazwiska Tusk, Owsiak, czy Michnik lub verhojcośtam, jest częściowo zgodny z nauczaniem kościoła katolickiego, a nie religii LGBTQabcdte. I tych win jest jeszcze więcej. McDonald's na Marsie nie postawili...
Zanim zrobi sie z siebie durnia, należy sprawdzić... search.php?keywords=Rz%C4%85d+PO+oceny+ ... mit=Szukaj
Likwidacja biedy? https://forsal.pl/artykuly/1419928,500- ... biedy.html
Nie wywołał wojny z Rosją , to ma być żart jakiś? Przecież pod dyktando Rosji działa.
Jest częściowo zgodny z nauczaniem kościoła katolickiego. W odmianie rydzykowej.
ODPOWIEDZ