PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 30 marca 2020, 09:28
dragoness pisze: 30 marca 2020, 09:05
wibar pisze: 29 marca 2020, 23:42

Limitu obelg dragoness na pewno jeszcze nie wykorzystała, tego można być pewnym.Wykorzystała tylko chyba wszystkie pomysły na zohydzenie PiS-u.Ale im bardziej plują na PiS,tym bardziej rośnie im poparcie. :super:
A może porozmawiamy o wycieczce krajoznawczo-turystycznej do USA pani Witek? Przeszła kwarantannę po powrocie? Zrobiono jej testy?
Ta "wycieczka" do USA Pani Witek zakończyła się 5 marca,a obowiązek poddania się kwarantannie dla osób wracających z zagranicy istnieje od północy z 14 na 15 marca.Ale pani na pewno i tak wymyśli jakąś teorię że i tak powinna się poddać.
Rozumiem, że PiS ściśle trzyma się przepisów, nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi. Nota bene, Marszałek Grodzki też był we Włoszech przed 14 marca :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 marca 2020, 09:35
A co do "zohydzania PiSu", tu mamy 10 punktow, które zarówno PiS, jak i KO popełnili w nocy https://www.facebook.com/anna.rakowska. ... 1517995386
Hmmm... Podobają mi się opinie na zamówienie pisane przez żonę szefa sztabu wyborczego Roberta Biedronia... :rotfl:
Czy to ją dyskwalifikuje jako konstytucjonalistę?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Pani to pyta tak na serio?
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze: 30 marca 2020, 10:14
wibar pisze: 30 marca 2020, 09:28
dragoness pisze: 30 marca 2020, 09:05
A może porozmawiamy o wycieczce krajoznawczo-turystycznej do USA pani Witek? Przeszła kwarantannę po powrocie? Zrobiono jej testy?
Ta "wycieczka" do USA Pani Witek zakończyła się 5 marca,a obowiązek poddania się kwarantannie dla osób wracających z zagranicy istnieje od północy z 14 na 15 marca.Ale pani na pewno i tak wymyśli jakąś teorię że i tak powinna się poddać.
Rozumiem, że PiS ściśle trzyma się przepisów, nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi. Nota bene, Marszałek Grodzki też był we Włoszech przed 14 marca :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A czy ktoś histeryzował tu na tym forum że Marszałek Grodzki powinien poddać się kwarantannie? Nie przypominam sobie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze: 30 marca 2020, 10:53
dragoness pisze: 30 marca 2020, 10:14
wibar pisze: 30 marca 2020, 09:28

Ta "wycieczka" do USA Pani Witek zakończyła się 5 marca,a obowiązek poddania się kwarantannie dla osób wracających z zagranicy istnieje od północy z 14 na 15 marca.Ale pani na pewno i tak wymyśli jakąś teorię że i tak powinna się poddać.
Rozumiem, że PiS ściśle trzyma się przepisów, nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi. Nota bene, Marszałek Grodzki też był we Włoszech przed 14 marca :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A czy ktoś histeryzował tu na tym forum że Marszałek Grodzki powinien poddać się kwarantannie? Nie przypominam sobie.
Wystarczy ze histeryzował odsunięty od koryta Karczewski.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 30 marca 2020, 09:35
A co do "zohydzania PiSu", tu mamy 10 punktow, które zarówno PiS, jak i KO popełnili w nocy https://www.facebook.com/anna.rakowska. ... 1517995386
Hmmm... Podobają mi się opinie na zamówienie pisane przez żonę szefa sztabu wyborczego Roberta Biedronia... :rotfl:
Skończ już z ta homofobia na pokaz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 marca 2020, 10:37 Hmm... Pani to pyta tak na serio?
Tak. Pytam na serio. Czy moje poglądy polityczne dyskwalifikują mnie jako anglistę?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... To zależy, czy pani by tłumaczyła tekst dla mnie czy Jozina... A pani, której mąż jest szefem sztabu wyborczego Robeta Biedronia publikująca swoje wywody nt. przepisów Konstytucji, które są korzystne - co za przypadek! - dla kandydata Lewicy ma tyle wspólnego z obiektywizmem co "żaGieWu" czy "wSieci"... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 marca 2020, 13:05 Hmm... To zależy, czy pani by tłumaczyła tekst dla mnie czy Jozina... A pani, której mąż jest szefem sztabu wyborczego Robeta Biedronia publikująca swoje wywody nt. przepisów Konstytucji, które są korzystne - co za przypadek! - dla kandydata Lewicy ma tyle wspólnego z obiektywizmem co "żaGieWu" czy "wSieci"... :rotfl:
Tłumacz tłumaczy, nie interpretuje. Proszę się dokształcić. Mogę prosić o uzasadnienie, które z punktów przez nią wymienione, to nieprawda?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Jak pani to przetłumaczy: a flash in the pan?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 marca 2020, 13:22 Hmm... Jak pani to przetłumaczy: a flash in the pan?
Słomiany zapał. A co?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Czytałem też, że można to przetłumaczyć jako "fiasko" czy "klapa" a to oznacza nieco co innego niz "słomany zapał"... A tak przy okazji, miałem okazję parę razy z ciekawości przeczytać opinię dotyczącą zgodności jakiegoś przepisu prawnego z Konstytucją (każda z tych opinii liczyła sobie kilka czy kilkanaście stron tekstu napisanego bardzo specjalistycznym językiem) więc darujmy sobie ocenę wpisów facebookowej konstytucjonalistki... :rotfl:
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Ot powrót do przyszłości,przewijajcie dalej:

Obrazek

A to to obecnie:

Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 marca 2020, 14:46 Hmm... Czytałem też, że można to przetłumaczyć jako "fiasko" czy "klapa" a to oznacza nieco co innego niz "słomany zapał"... A tak przy okazji, miałem okazję parę razy z ciekawości przeczytać opinię dotyczącą zgodności jakiegoś przepisu prawnego z Konstytucją (każda z tych opinii liczyła sobie kilka czy kilkanaście stron tekstu napisanego bardzo specjalistycznym językiem) więc darujmy sobie ocenę wpisów facebookowej konstytucjonalistki... :rotfl:
Ona jest profesorem na uniwersytecie, więc kwalifikacje ma lepsze niż kucharka prezesa. A tłumaczenie często zależy od kontekstu, w jakim wyrażenie sie pojawia. https://www.merriam-webster.com/diction ... 0the%20pan https://dictionary.cambridge.org/pl/dic ... in-the-pan
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Daj spokój, przecież wiesz, że Mundek ma kompleks wykształcenia.... jak z resztą każdy akolita dojnej zmiany
ODPOWIEDZ