PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
A wiesz, że nawet będzie mi ciebie brakowało......Ale nie wyobrażaj sobie zbyt dużo ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
Założ we wsi internet, to da się psuć krew i stamtąd :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
W życiu nie słyszałam dziwniejszego tłumaczenia.... Czy ta gmina jest w afrykańskim interiorze?
A tu mamy wiadomość z ostatniej chwili https://wiadomosci.wp.pl/pis-wycofuje-s ... 508756097a
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
W życiu nie słyszałam dziwniejszego tłumaczenia.... Czy ta gmina jest w afrykańskim interiorze?
No czego nie rozumiesz? Wybory się skończyły, posadka jest, to po co marnować czas na omamianiu ciemnego ludu jaki to PiS jest wspaniały? Jakiś czas temu pytałem ST jaki ma interes w szerzeniu kłamstw na temat wspaniałości PiSu, ale się nie chciał przyznać. Ciemny lud g... dostał, ale jeszcze długo będzie żył w przekonaniu, że to on jest u władzy :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

żbik pisze:
dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
W życiu nie słyszałam dziwniejszego tłumaczenia.... Czy ta gmina jest w afrykańskim interiorze?
No czego nie rozumiesz? Wybory się skończyły, posadka jest, to po co marnować czas na omamianiu ciemnego ludu jaki to PiS jest wspaniały? Jakiś czas temu pytałem ST jaki ma interes w szerzeniu kłamstw na temat wspaniałości PiSu, ale się nie chciał przyznać. Ciemny lud g... dostał, ale jeszcze długo będzie żył w przekonaniu, że to on jest u władzy :rotfl:
Naprawdę tego nie rozumiecie? W momencie kiedy stajesz się funkcjonariuszem publicznym, pobierasz pensję ze składek obywateli, powinnaś (powinieneś) zawiesić swój udział w tego typu forach dyskusyjnych, ponieważ każdy urzędnik, nauczyciel, pracownik samorządowy jest uzależniony od polityków i traci wiarygodność w tego typu wolnych dyskusjach politycznych. Jego osądy są przez pozostałych odbierane jako próba utrzymania status quo, bądź też próba poprawy osobistej sytuacji.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

każdy urzędnik, nauczyciel, pracownik samorządowy jest uzależniony od polityków i traci wiarygodność w tego typu wolnych dyskusjach politycznych.
To żart, prawda? Uzależnieni są tylko BMW.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

człowiek z lasu pisze: [.......]
Naprawdę tego nie rozumiecie? W momencie kiedy stajesz się funkcjonariuszem publicznym, pobierasz pensję ze składek obywateli, powinnaś (powinieneś) zawiesić swój udział w tego typu forach dyskusyjnych, ponieważ każdy urzędnik, nauczyciel, pracownik samorządowy jest uzależniony od polityków i traci wiarygodność w tego typu wolnych dyskusjach politycznych. Jego osądy są przez pozostałych odbierane jako próba utrzymania status quo, bądź też próba poprawy osobistej sytuacji.
Jak to mówią "oczywista oczywistość". Nie wiem jak można było co poniektórym na to nie wpaść ;)
zresztą, był już chyba taki przypadek na tym forum. To normalne że jak ktoś staje się osobą publiczną to nie angażuje się anonimowo w tego typu dyskusjach.

Ale są też przypadki odmienne, typu: użytkownik który rozmawia na forum z różnych kont, nawet sam ze sobą ;)
np gooogle: 'zapomniała się przelogować"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Taką oczywista oczywistością jest na przykład p. Pawłowicz, niezmiernie aktywna na forach społecznościowych i będąca osobą niewątpliwie publiczną, cokolwiek by to nie oznaczało.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Taką oczywista oczywistością jest na przykład p. Pawłowicz, niezmiernie aktywna na forach społecznościowych i będąca osobą niewątpliwie publiczną, cokolwiek by to nie oznaczało.
ale zauważ że w tym wypadku dana osoba potwierdza że to konto jest jej
i tym samym bierze za wszystko co tam "powie" pełną odpowiedzialność.

Takich osób w polityce jest b dużo - i to nie powinno budzić złych emocji

problem może być w tym jeśli np: ktoś jest urzędnikiem czy osobą zaufania publicznego a udziela się anonimowo.
Jeśli udziela się nazwijmy to "obiektywnie i rzeczowo" - to nie powinno być problemu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Bez inwigilacji nie widze problemu- choćby pisał z urzędowego kompa. Musiałby dopiero napisać coś, co kazaloby się temu bliżej przyjrzeć i ustalić nadawce. Inaczej kto powiaze nick na jakimś forum z danym urzędnikiem? Zresztą rządzą jego kolesie, więc o co się bać? Chyba, że "kłamliwych" mediów. A ostatecznie można przecież jak Krysia- pod nazwiskiem. Czyżby nagle poglądy nie były słuszne? Albo należało się czegoś wstydzić?
Apelowac warto raczej o niesianie nienawiści itp. Niezależnie od funkcji.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Hit dnia, do tej pory leżę i ryję....

https://memnews.pl/img/54459/niespodzie ... uthsR6evn8
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Jozin.1 pisze:Hit dnia, do tej pory leżę i ryję....

https://memnews.pl/img/54459/niespodzie ... uthsR6evn8

Oglądałem fragmenty. Wałęsą to nie jest zrównoważony psychicznie facet. Bez Wachowskiego to biednie intelektualny Bolek.
ODPOWIEDZ