PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Przestańcie upajać się własnymi słowami towarzyszu łyssy (inaczej mówiąc: przestańcie pie...ć) i przedstawiajcie dowody "zbrodni" Mariana Banasia...
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2019, 07:54 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 29 listopada 2019, 06:55 Przestańcie upajać się własnymi słowami towarzyszu łyssy (inaczej mówiąc: przestańcie pie...ć) i przedstawiajcie dowody "zbrodni" Maraiana Banasia...
Po przedstawieniu "dowodów" zbrodni marszałka Grodzkiego :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Kłapiecie dziobem towarzyszko dragoness wraz z towarzyszem łyssym od półtora miesiąca o "zbrodniach" Mariana Banasia i nie udalo się wam wespół zespół przedstawić przez ten czas ani jednego dowodu zbrodni. Teraz za dowód "zbrodni" obwinionego przedstawiacie stanowisko PiS, iż oczekuje, że Banaś poda się do dymisji. Doceniam waszą wiarę w Kaczora-Dyktatora - ale pamiętająć jeszcze trochę z tego, co mnie na zajęciach z prawa uczyli w podstawówce - muszę z pewną taką przykrością stwierdzić, że stanowisko PiS nie jest dowodem w sprawie karnej. Wiem, że to, co napisałem znowu was towarzysze wprowadzi w szok poznawczy, ale cóż począć? :rotfl:

p.s.

W sprawie zaś towarzysza Grodzkiego "tego, który sam ściele łóżko" bądźcie dobrej mysli - CBA prowadzi śledztwo... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

@p_popiela
26 lis
Więcej
Żeby było uczciwie. Nigdy nie powiedziałam, że wpłata była warunkiem operacji. Nie! Mama była w normalnej kolejce do zabiegu. Wpłaciłam, bo czułam presję psychiczną.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 29 listopada 2019, 07:53 Kłapiecie dziobem towarzyszko dragoness wraz z towarzyszem łyssym od półtora miesiąca o "zbrodniach" Mariana Banasia i nie udalo się wam wespół zespół przedstawić przez ten czas ani jednego dowodu zbrodni. Teraz za dowód "zbrodni" obwinionego przedstawiacie stanowisko PiS, iż oczekuje, że Banaś poda się do dymisji. Doceniam waszą wiarę w Kaczora-Dyktatora - ale pamiętająć jeszcze trochę z tego, co mnie na zajęciach z prawa uczyli w podstawówce - muszę z pewną taką przykrością stwierdzić, że stanowisko PiS nie jest dowodem w sprawie karnej. Wiem, że to, co napisałem znowu was towarzysze wprowadzi w szok poznawczy, ale cóż począć? :rotfl:

p.s.

W sprawie zaś towarzysza Grodzkiego "tego, który sam ściele łóżko" bądźcie dobrej mysli - CBA prowadzi śledztwo... :rotfl:
Zalecam duży kubek melisy. Zdecydowanie puszczają panu nerwy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Skoro pani magister postanowiła się kiedyś bawić w pudlo rezonansowe TVN-u zamiast zażyć np. SmectaGo to teraz proszę przedstawiać dowody "zbrodni" Mariana Banasia... Czyżby dalej pani magister ich nie znalazła? :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Towarzyszu przewodniczący, wytłumaczcie nam zatem, po co w takim razie ta dymisja ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Istnieje odpowiedzialność karna i odpowiedzialność polityczna. Możesz być całkowicie niewinny w rozumieniu kodeksu karnego, ale z punktu widzenia interesu politycznego twojego ugrupowania jesteś tzw. gorącym kartoflem, który ze względów wizerunkowych lub też innych należy się natychmiast pozbyć. Media donoszą, że dwóm współpracownikom Banasia z MF postawiono zarzuty dotyczące działań przestępczych związanych z wyłudzeniem VAT-u. Z punktu widzenia kodeksu karnego zarzuty postawiono współpracownikom, a nie Banasiowi, więc Banaś jest niewinny ale do MF sprowadził ich on, więc jest winny w sensie politycznym. W przypadku, gdy partia polityczna tak jak PiS deklaruje przestrzeganie określonych standardów etycznych, domaganie sie dymisji od Banasia jest całkowicie racjonalne. Oczywiście, nie ma nawet sensu porównywać standardów PiS ze standardami PO w której obowiązuje "druga zasada Neumanna". I to jest zwykłe stwierdzenie faktów. By nie być gołosłownym mogę dać przykład poprzedniego szefa NIK-u pana Krzysztofa Kwiatkowskiego czy też Stasia Gawłowskiego. Ale, każdy z nas ma pewien określony poziom oczekiwania od polityków partii na którą głosuje... :rotfl: :)

p.s.

Porównaj sobie zachowanie PiS-u wobec S. Koguta i POKO wobec S. Gawłowskiego i będziesz widział różnicę miedzy standardami PiS i POKO. A, jeżeli nie widzisz, to idź do okulisty. Ale - moim zdaniem - aż tak poważnych schorzeń wzroku okulistyka jeszcze nie leczy... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Banaś nie ma nic wspólnego z VATem, tylko z burdelem w kamienicy.A pan Morawiecki nie ma czasu przeczytać raportu CBA. A jak już przeczytał, to szybciutko utajnił Raport CBA dot. Mariana Banasia jest zastrzeżony. Wiemy też, na czym polega "plan B"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

I żeby nie było, że źródło jakieś nie takie, oto artykuł ze słusznych mediów. CBA zawiadamia prokuraturę. Chodzi o oświadczenia majątkowe Mariana Banasia
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

dragoness pisze: 29 listopada 2019, 14:50 Banaś nie ma nic wspólnego z VATem, tylko z burdelem w kamienicy.A pan Morawiecki nie ma czasu przeczytać raportu CBA. A jak już przeczytał, to szybciutko utajnił Raport CBA dot. Mariana Banasia jest zastrzeżony. Wiemy też, na czym polega "plan B"
A na jakiej niby zasadzie Premier RP może utajniać raport CBA? Przecież to są określone procedury, o których jak widać nie masz zielonego pojęcia <facepalm>. Jak można tak wiele pisać w każdym temacie mając tak skąpą wiedzę. To jest nie do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze: 29 listopada 2019, 15:58
dragoness pisze: 29 listopada 2019, 14:50 Banaś nie ma nic wspólnego z VATem, tylko z burdelem w kamienicy.A pan Morawiecki nie ma czasu przeczytać raportu CBA. A jak już przeczytał, to szybciutko utajnił Raport CBA dot. Mariana Banasia jest zastrzeżony. Wiemy też, na czym polega "plan B"
A na jakiej niby zasadzie Premier RP może utajniać raport CBA? Przecież to są określone procedury, o których jak widać nie masz zielonego pojęcia <facepalm>. Jak można tak wiele pisać w każdym temacie mając tak skąpą wiedzę. To jest nie do ogarnięcia.
Prokurator, do którego CBA zgłosiło podejrzenie popełnienia przestępstwa, ogarnie wszystko.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Spokojnie! Jak prokuratura nie znajdzie podstaw do postawienia Banasiowi zarzutów to wtedy pani magister napisze, że dlatego, że Ziobro zakazał :rotfl:

p.s.
Banaś nie ma nic wspólnego z VATem, tylko z burdelem w kamienicy.
To Banaś w kamienicy osobiście prowadził burdel? Wow!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18359
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 30 listopada 2019, 11:19 Spokojnie! Jak prokuratura nie znajdzie podstaw do postawienia Banasiowi zarzutów to wtedy pani magister napisze, że dlatego, że Ziobro zakazał :rotfl:

p.s.
Banaś nie ma nic wspólnego z VATem, tylko z burdelem w kamienicy.
To Banaś w kamienicy osobiście prowadził burdel? Wow!
Pan Banaś jedynie wiedział i akceptował burdel w swojej kamienicy. Co do prokuratury, pan masz prawo mieć zastrzeżenia do sędziów, ja mogę mieć do prokuratorów.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pan Banaś jedynie wiedział i akceptował burdel w swojej kamienicy.
Niewątpliwie jakiś dowód pani magister zaraz przedstawi. Filmik towarzysza Bertolda proszę sobie darować...
ODPOWIEDZ