PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze: A tym, których interesuje nieco więcej niż zamieszczanie tweetów pisanych przez idiotów dla idiotów proponuję przeczytanie tego, co zamieszczam w linku:

http://wgospodarce.pl/opinie/56313-o-co ... arneckiego
Wydawca: Fratria Sp. z o.o. i wszystko jasne ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Inteligentni ludzie czytają też to, co pisze onet.pl., wp.pl czy gazeta.pl... Podkreślę: inteligentni!
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Pokusiłem się, przeczytałem - nic innego jak klasyczne odwracanie kota ogonem a kwestii spotkania sam na sam Chrzanowskiego z Czarneckim nawet nie muśnięto..... a to jest według mnie kluczowe w tej sprawie... ktoś był niezbyt ostrożny albo,co bardziej prawdopodobne, zbyt pewny...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Sądzę, że śledztwo wyjaśni, czy po marcu doszło do kolejnych spotkań panów Chrzanowskiego i Czarneckiego. I odpowie na pytanie: dlaczego pan Czarnecki doniesienie do prokuratury złożył dopiero w listopadzie... Nie sądzisz, że jest to ciekawe?

p.s.

Poza tym w tym linku jest parę ciekawych informacji o sytuacji banków pana Czarneckiego... Jakby na to nie patrzeć, to niewinną leliją to z pewnością on ci nie jest...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Gdy brałem auto w leasing, agent zaproponował mi m.in Gettin Leasing ale podziękowałem - też nie jest moim faworytem..... Ale tu nie o tym. Czarnecki nagrywał więc on kręci tu swój interes a Chrzanowski, no cóż, albo naprawdę myślał, że coś mu wpadnie albo jest po prostu....głupi. W żadnym razie nie powinien spotykać się z Czarneckim sam na sam. Nawet przy szumidełkach..... Dojna zmiana zrobi teraz z niego łapówkarza i pokazowo ukarze by pokazać, że nie chronią takich typków. A po cichu upchną go pewnie na jakiejś nie rzucającej się w oczy posadce.. Bo za dużo o nich wie :)))))
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Chyba się myliłem, i Ziobro już zaczął mataczyć.....

https://wiadomosci.wp.pl/zbigniew-ziobr ... 500836993a
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sam fakt, że Chrzanowskiemu pozwolono wejść do siedziby KNF przed służbami, jest zastanawiający. Poszedł po paprotkę?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ta, podlać.......

Zapewne zaraz okaże, że nagrania zniknęły :))
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze:Ta, podlać.......

Zapewne zaraz okaże, że nagrania zniknęły :))
Spóźniłeś się. Giertych twierdzi, że złożył w prokuraturze, Ziobro, że ich tam nie ma :rotfl: :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Obrazek
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Coś czuję, że cyrk dopiera się zaczyna....

Jak znajdą ten dyktafon to pewnie okaże się, że baterie w nim użyte nie miały homologacji....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze:Coś czuję, że cyrk dopiera się zaczyna....

Jak znajdą ten dyktafon to pewnie okaże się, że baterie w nim użyte nie miały homologacji....
Cóż.... na "niezależnych" portalach o aferze ani słóweczka. Za to robi się ciekawiej i ciekawiej... https://innpoland.pl/147951,czarnecki-s ... SFDw21QXi8
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Taaaa, za jakiś czas dowiemy się, ze to była ustawka za 200 tyś na zlecenie GW.... :hyhy:
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Jozin.1 pisze:Taaaa, za jakiś czas dowiemy się, ze to była ustawka za 200 tyś na zlecenie GW.... :hyhy:
Ustawka to nie jest ale normalne to też nie jest, że jeden facet przychodzi na rozmowę do drugiego "uzbrojony" w sprzęt do nagrywania rozmów. Zupełnie jakby przewidywał jakie słowa mogą paść podczas rozmowy albo też wcześniej w okresie między marcem a listopadem mogło się coś wydarzyć o czym nie wiemy i to wydarzenie skłoniło Czarneckiego do przyjścia na rozmowę ze sprzętem nagrywającym. Świat finansów to świat ludzi bez żadnych hamulców, tam wszystkie chwyty są dozwolone.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ta, dla was za to całkiem normalne są podsłuchy w knajpach....
ODPOWIEDZ