PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness » 9 stycznia 2019, 08:34

grzeh pisze:przypadkowo udowodniłem Waszą ignorancje
i to że nie potraficie dyskutować merytorycznie
tylko jedynym Waszym celem jest atak na drugą osobę, która ma inne zdanie

tylko że Wy nawet nie wiecie jakie to jest zdanie

Tagi: dragoness & żbik & Jozin
Jak miło, że TY nie czytasz, co piszę.
Co do agentury, to dlaczego w takim razie "agenta" przenosi się z parafii do parafii, zamiast z hukiem wywalić?
No ale przecież chodzi o to, aby komuś dowalić? Nota bene, nic do KK nie mam, dopóki nie wchrzania się w moje życie. Jest wystarczająco popieprzone, żeby jeszcze ktoś w nim mieszał.

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 9 stycznia 2019, 10:00

Posłuchaj głuptasku, tak w największym skrócie. Skoro wrzucasz tutaj te antyszczepieniowe bzdety to może oznaczać, że to popierasz... Fakt, że w dzieciństwie byłeś szczepiony pozwala wysnuć wniosek, że dzięki temu żyjesz i możesz wrzucać tu te swoje bzdury... Nie widzisz tu pewnej sprzeczności ?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 9 stycznia 2019, 12:14

Jozin.1 pisze:Posłuchaj głuptasku, tak w największym skrócie. Skoro wrzucasz tutaj te antyszczepieniowe bzdety to może oznaczać, że to popierasz... Fakt, że w dzieciństwie byłeś szczepiony pozwala wysnuć wniosek, że dzięki temu żyjesz i możesz wrzucać tu te swoje bzdury... Nie widzisz tu pewnej sprzeczności ?
To była pomyłka w tytule linku na litość boską. A tu bardzo ciekawy wywiad, między innymi o rządowej schizofrenii, czy hipokryzji, bo nie śmiem twierdzić, że to głupota, bądź działanie na szkodę państwa https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... om/vyq75lz

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 9 stycznia 2019, 15:14

To nie było do Ciebie tylko do Grzesia ....

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 10 stycznia 2019, 00:30

Zaraz się dowiem wszystkiego na temat źródeł, WSI, lewactwa i obronie zarodków, ale i tak zamieszczę ten tekst http://www.nienawisc.pl/dlaczego-swinie ... _nLU4P4lbY

ciniak77
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: ciniak77 » 10 stycznia 2019, 12:35

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 10 stycznia 2019, 17:29

ciniak77 pisze:Warto posłuchać:

https://www.youtube.com/watch?v=m_33wqyVnYQ&t=1300s
raczej należy
Poseł na Sejm RP Robert Majka: Nie potrafię być obojętny wobec spraw Polski #170 KNews

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 10 stycznia 2019, 17:31

Jozin.1 pisze:Posłuchaj głuptasku, tak w największym skrócie. Skoro wrzucasz tutaj te antyszczepieniowe bzdety to może oznaczać, że to popierasz... Fakt, że w dzieciństwie byłeś szczepiony pozwala wysnuć wniosek, że dzięki temu żyjesz i możesz wrzucać tu te swoje bzdury... Nie widzisz tu pewnej sprzeczności ?
odpowiem, spokojnie
już chyba trzeci raz tą kwestie podnosisz.

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 10 stycznia 2019, 17:42

Bo dalej nie uzyskałem odpowiedzi..... to chyba logiczne, spokojne itp

żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: żbik » 10 stycznia 2019, 22:57

Jozin, czy ty nie masz za grosz empatii? Zlituj się nad biednych grzechem, przecież widzisz, że on nie ogarnia rzeczywistości. Mnie to w sumie zasmuca, bo jest on przykładem człowieka, który nie potrafi weryfikować informacji i jest narażony na manipulację. Nie jest przez to gorszy, każdy ma jakieś niedociągnięcia, ja na ten przykład nie potrafię dobrze gotować.
Ale ty grzechu też się nad nami zlituj - na pewno masz jakieś predyspozycje i talenty - rozwijaj je i rozwijaj siebie. Tym czasem marnujesz czas oglądając jakieś filmiki z youtuba i czytając brednie żerujących na nieszczęściu ludzi cwaniaków. Jeśli chcesz się przysłużyć ojczyźnie, to rozwijaj się zawodowo - wspomożesz polskie PKB, załóż rodzinę - zwiększysz dzietność i opóźnisz agonię ZUSu, albo oddaj krew, pomóż w hospicjum, lub przynajmniej namaluj ładny obrazek dla kogoś bliskiego. No zrób choć jedną pożyteczną rzecz.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 10 stycznia 2019, 23:14

Komentarz Tygodnia: Oni zatopili "Titanica"
https://www.youtube.com/watch?v=LhXiuxQ8DAE

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 10 stycznia 2019, 23:21

żbik pisze:Jozin, czy ty nie masz za grosz empatii? Zlituj się nad biednych grzechem, przecież widzisz, że on nie ogarnia rzeczywistości. Mnie to w sumie zasmuca, bo jest on przykładem człowieka, który nie potrafi weryfikować informacji i jest narażony na manipulację. Nie jest przez to gorszy, każdy ma jakieś niedociągnięcia, ja na ten przykład nie potrafię dobrze gotować.
Ale ty grzechu też się nad nami zlituj - na pewno masz jakieś predyspozycje i talenty - rozwijaj je i rozwijaj siebie. Tym czasem marnujesz czas oglądając jakieś filmiki z youtuba i czytając brednie żerujących na nieszczęściu ludzi cwaniaków. Jeśli chcesz się przysłużyć ojczyźnie, to rozwijaj się zawodowo - wspomożesz polskie PKB, załóż rodzinę - zwiększysz dzietność i opóźnisz agonię ZUSu, albo oddaj krew, pomóż w hospicjum, lub przynajmniej namaluj ładny obrazek dla kogoś bliskiego. No zrób choć jedną pożyteczną rzecz.
Jak to kiedyś sam napisałeś : po co mi mózg skoro mam youtuba :)

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 11 stycznia 2019, 11:01

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 11 stycznia 2019, 20:15

Pan Suski odleciał ździebełko.... https://wiadomosci.wp.pl/marek-suski-br ... 865881217a

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 11 stycznia 2019, 20:21

dragoness pisze:Pan Suski odleciał ździebełko.... https://wiadomosci.wp.pl/marek-suski-br ... 865881217a
Odleciał to już dawno, teraz się jeszcze oddala.....jak ten ludzik w Tesli co ją Musk wystrzelił w kosmos ;)

ODPOWIEDZ