PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ciniak77 »

Barak Ravid z izraelskiego kanału 10, powołując się na izraelskie źródła rządowe, poinformował, iż w rozmowach, w trakcie których „negocjowano” kształt nowelizacji ustawy o IPN z polskiej strony uczestniczyli europosłowie Ryszard Legutko i Tomasz Poręba.
CO ZA WSTYD !!! (Konfederacja targowicka).

https://www.magnapolonia.org/izraelski- ... awy-o-ipn/

https://www.arslege.pl/kodeks-karny/k1/s195/

Bez cenzury :

http://miziaforum.com/

Polecam !!!
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 16 kwietnia 2019, 20:41 Słoneczko, nie będę dopisywać czegoś, co można sobie przeczytać. Ja nie jestem wilczycą karmiącą szczeniaki.
wiesz, dobry nauczyciel powinien karmić szczeniaki. szczególnie te które łakną wiedzy ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

ciniak77 pisze: 17 kwietnia 2019, 11:02 Barak Ravid z izraelskiego kanału 10, powołując się na izraelskie źródła rządowe, poinformował, iż w rozmowach, w trakcie których „negocjowano” kształt nowelizacji ustawy o IPN z polskiej strony uczestniczyli europosłowie Ryszard Legutko i Tomasz Poręba.
CO ZA WSTYD !!! (Konfederacja targowicka).

https://www.magnapolonia.org/izraelski- ... awy-o-ipn/

https://www.arslege.pl/kodeks-karny/k1/s195/

Bez cenzury :

http://miziaforum.com/

Polecam !!!
[PILNE] Wyciekła notatka dyplomatyczna z instrukcjami dla rządu! Stanisław Michalkiewicz
https://www.youtube.com/watch?v=TDwV8qAXNtA
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 17 kwietnia 2019, 17:15
dragoness pisze: 16 kwietnia 2019, 20:41 Słoneczko, nie będę dopisywać czegoś, co można sobie przeczytać. Ja nie jestem wilczycą karmiącą szczeniaki.
wiesz, dobry nauczyciel powinien karmić szczeniaki. szczególnie te które łakną wiedzy ;)
Ale nie przeżutym mięsem. Może najwyżej dać przetrąconą kaczkę lub zająca. Zwłaszcza, jeśli są już duże.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Czy najpopularniejsza nauczycielka w powiecie, ekspertka w każdym temacie, niejaka dragoness należy do ZNP i popiera kopię Kijowskiego zbratanego ze Schetyną tzw. związkowca - Pana Broniarza?

Chytry dwa razy traci. Na miejscu rządu ten nauczycielski ciamajdan zostawiłbym teraz z podwyżką 5 złotych (z opcją 15zł do 2022roku).



HAHA! Tak to jest jak się idzie pod pachę z kretynami z KOD.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze: 18 kwietnia 2019, 15:08 Czy najpopularniejsza nauczycielka w powiecie, ekspertka w każdym temacie, niejaka dragoness należy do ZNP i popiera kopię Kijowskiego zbratanego ze Schetyną tzw. związkowca - Pana Broniarza?

Chytry dwa razy traci. Na miejscu rządu ten nauczycielski ciamajdan zostawiłbym teraz z podwyżką 5 złotych (z opcją 15zł do 2022roku).



HAHA! Tak to jest jak się idzie pod pachę z kretynami z KOD.
Uaktywnił się pan tylko po to, aby wydalić te bzdury?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Mam z was po prostu niezły ubaw. Zwłaszcza z tych śpiewających belferek. Broniarz i te kodziary to smutny obrazek polskiej szkoły. Dobrze że moje dzieci już się wykształciły bo obecnie poziom osiąga dna.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze: 18 kwietnia 2019, 17:52 Mam z was po prostu niezły ubaw. Zwłaszcza z tych śpiewających belferek. Broniarz i te kodziary to smutny obrazek polskiej szkoły. Dobrze że moje dzieci już się wykształciły bo obecnie poziom osiąga dna.
No cóż, współczuję spaczonego poczucia humoru.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Czyli jednak nie ma Pani stanowisko co do Broniarza?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Haha!!!
https://www.rp.pl/Edukacja/190419211-Op ... cieli.html


Grzesiek wykorzystał idiotow z ciamajdanu nauczycielskiego a kiedy słupki spadają to będzie nawoływał do zawieszenia strajku. I oczywiście Broniarz to poprze odchodząc z niczym.

I ci ludzie uczą polskie dzieci. Żenada
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Ech... To nieładnie się śmiać z grupy zawodowej, która chce uchodzić za mądrą :rotfl: Ale, jako urodzony cynik, muszę przyznać, że zaimponował mi sposób rozegrania tej sprawy przez rząd. Bo tylko kompletni dyletanci, tacy jak nauczyciele, nie potrafią wyciągać wniosków z przesłanek. I trudno, niestety, podejrzewać, że ludzie, którzy nie potrafią dodać 2+2, potrafią czegoś nauczyć powierzone ich opiece dzieci. Otóż cały strajk organizowany przez ZNP skończył się wtedy, gdy Piotr Duda ogłosił, iż "S" nie stworzy wspólnego komitetu protestacyjnego z ZNP. Ten strajk w praktyce skończył się zanim jeszcze się zaczął! Ale to było jasne dla tych, którzy myślą i jeszcze mają jakie takie pojęcie o polityce. "S" przedstawiła swoje postulaty, istotne z punktu widzenia swoich członków; postulaty nieco inne niż ZNP. Doszło do negocjacji - rząd podpisał porozumienie z "S" a ZNP i FZZ nie podpisując tego porozumienia zostały z ręką w nocniku. Każdy przedstawiciel gatunku homo politicus, mający IQ na poziomie wyższym od kury/nauczyciela* (niepotrzebne skreślić) wiedział, że zabawa w tym momencie się skończyła, bo żaden rząd już nie przedstawi niczego lepszego niż to porozumienie. Jest, oczywiście, tylko kwestią czasu aż wszystkie placówki zrezygnują ze strajku. I nie wygłupiajmy się, że w jakimś mieście czy miasteczku znajdzie się szkoła, która nie sklasyfikuje maturzystów. Wyobrażam sobie co w praktyce zrobiliby z nauczycielami rodzice, których dzieci nie mogłyby przystąpić do matury w takim Jaśle. W innych miastach czy miasteczkach byłoby podobnie. Rząd, i to jest ten dodatkowy bonus, przy okazji koncertowo "przeczołgał" ZNP wysyłając sygnał ostrzegawczy dla pozostałych central związkowych: nawet nie myślcie o strajku na skalę ogólnopolską. Teraz Totalna Opozycja zaapeluje do ZNP, by w trosce o maturzystów, itp. zawiesił strajk a ZNP to zrobi; nauczyciele dostana na wypłatę ponad 1000 zł mniej... I kto jest najgłupszą grupą zawodową w Polsce??? :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Sun Tzu pisze: 18 kwietnia 2019, 23:57 Ech... To nieładnie się śmiać z grupy zawodowej, która chce uchodzić za mądrą :rotfl: Ale, jako urodzony cynik, muszę przyznać, że zaimponował mi sposób rozegrania tej sprawy przez rząd. Bo tylko kompletni dyletanci, tacy jak nauczyciele, nie potrafią wyciągać wniosków z przesłanek. I trudno, niestety, podejrzewać, że ludzie, którzy nie potrafią dodać 2+2, potrafią czegoś nauczyć powierzone ich opiece dzieci. Otóż cały strajk organizowany przez ZNP skończył się wtedy, gdy Piotr Duda ogłosił, iż "S" nie stworzy wspólnego komitetu protestacyjnego z ZNP. Ten strajk w praktyce skończył się zanim jeszcze się zaczął! Ale to było jasne dla tych, którzy myślą i jeszcze mają jakie takie pojęcie o polityce. "S" przedstawiła swoje postulaty, istotne z punktu widzenia swoich członków; postulaty nieco inne niż ZNP. Doszło do negocjacji - rząd podpisał porozumienie z "S" a ZNP i FZZ nie podpisując tego porozumienia zostały z ręką w nocniku. Każdy przedstawiciel gatunku homo politicus, mający IQ na poziomie wyższym od kury/nauczyciela* (niepotrzebne skreślić) wiedział, że zabawa w tym momencie się skończyła, bo żaden rząd już nie przedstawi niczego lepszego niż to porozumienie. Jest, oczywiście, tylko kwestią czasu aż wszystkie placówki zrezygnują ze strajku. I nie wygłupiajmy się, że w jakimś mieście czy miasteczku znajdzie się szkoła, która nie sklasyfikuje maturzystów. Wyobrażam sobie co w praktyce zrobiliby z nauczycielami rodzice, których dzieci nie mogłyby przystąpić do matury w takim Jaśle. W innych miastach czy miasteczkach byłoby podobnie. Rząd, i to jest ten dodatkowy bonus, przy okazji koncertowo "przeczołgał" ZNP wysyłając sygnał ostrzegawczy dla pozostałych central związkowych: nawet nie myślcie o strajku na skalę ogólnopolską. Teraz Totalna Opozycja zaapeluje do ZNP, by w trosce o maturzystów, itp. zawiesił strajk a ZNP to zrobi; nauczyciele dostana na wypłatę ponad 1000 zł mniej... I kto jest najgłupszą grupą zawodową w Polsce??? :rotfl:
Pozostanie parę hitów piosenki opozycyjnej i może order odrodzenia tęczy dla najbardziej zaangażowanych. Chociaż z tym może być problem. Nie tak miało być.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Możecie zaklinać rzeczywistość. Powodzenia. Chcecie Europy, proszę bardzo https://www.facebook.com/pokojnauczycie ... =3&theater I kolejny europejski przykład https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to ... ja/74775tm
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

A w tamtych krajach byle Broniarz też ich rozgrywa jak dzieci?

Problem jest jeden. Jak teraz uczeń może szanować tych śpiewających lamusów? Odbudowywanie zaufania będzie trwało wiele lat.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Możecie zaklinać rzeczywistość. Powodzenia.
To co napisałem powyżej nie jest zaklinaniem rzeczywistości - jest wyjaśnieniem pewnych określonych zachowań, które zachodziły w czasie trwającego sporu zbiorowego z rządem. Jestem tylko nieco (???) zdumiony kompletną naiwnością nie tylko ZNP ale też strajkująccyh nauczycieli...
ODPOWIEDZ