PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh » 12 maja 2019, 17:22

dragoness pisze:
12 maja 2019, 16:01
wiesz, nie wiem kto co ogląda. Ty jak widać wiesz ;)
w takim razie jaka pokazała?
czasem mam wrażenie, że odlatujesz. Albo, że reagujesz agresywnie na każdy mój post.
ale sadzę że i jedno i drugie to działanie polityczne
Tego nie wiem.

czasem mam wrażenie, że odlatujesz. Albo, że reagujesz agresywnie na każdy mój post.

moim wrażeniem jest zaś co innego.
pomimo że nie odpowiesz na zadane pytanie, to zawsze skorzystasz żeby dowalić obecnej władzy.
A pytanie było: "rzeczywiście tego marszu nie pokazała żadna telewizja?"
ale sadzę że i jedno i drugie to działanie polityczne
Tego nie wiem.
akurat to każdy wie ;)
jeśli 'atak' na prawice czy obecny rząd -> to znaczy że nie chodzi wybory, i nie jest to atak polityczny
ale jeśli 'atak' na "opozycje" -> to na pewno oznacza że '"idą wybory'"

wibar
Guru
Guru

Post autor: wibar » 12 maja 2019, 17:36

Ja czekam na film stworzony przez jakiegoś "wybitnego" reżysera lub dziennikarza o pedofilii w środowisku aktorskim,dziennikarskim,celebryckim.Pamiętam dobrze jak wielu celebrytów podpisywało się w geście poparcia dla Romana Polańskiego- wtedy to nie była pedofila wg.nich,bo dotyczyła znanej osobistości.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 12 maja 2019, 17:40

grzeh pisze: ↑12 maja 2019, 15:36
MORZE POLAKÓW! Wielki Marsz Stop447 - narodowa mobilizacja!
https://www.youtube.com/watch?v=gexOP0MtNqQ

rzeczywiście tego marszu nie pokazała żadna telewizja?
Publiczna nie pokazała. Tę mało kto ogląda.
Co w mojej odpowiedzi jest niejasne? Publiczna to TVP, TVN, Polsat et consortes. Telewizję WRealu mało kto ogląda. Teraz jest ok?
Ja czekam na film stworzony przez jakiegoś "wybitnego" reżysera lub dziennikarza o pedofilii w środowisku aktorskim,dziennikarskim,celebryckim.Pamiętam dobrze jak wielu celebrytów podpisywało się w geście poparcia dla Romana Polańskiego- wtedy to nie była pedofila wg.nich,bo dotyczyła znanej osobistości.
ja czekam na podobny film o innych grupach społecznych, którym oddaje się dzieci pod opiekę. Do nich należą księża, nauczyciele, trenerzy sportowi...

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 12 maja 2019, 17:42

Podobno Braun ma być w Jaśle więc będziesz miał okazje z nim porozmawiac, kto wie, może podejmie temat :))

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 12 maja 2019, 17:42

Wszystkie rządy są jednakowo winne. Tyle.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 12 maja 2019, 18:26

dragoness pisze:
12 maja 2019, 17:40
grzeh pisze: ↑12 maja 2019, 15:36
MORZE POLAKÓW! Wielki Marsz Stop447 - narodowa mobilizacja!
https://www.youtube.com/watch?v=gexOP0MtNqQ

rzeczywiście tego marszu nie pokazała żadna telewizja?
Publiczna nie pokazała. Tę mało kto ogląda.
Co w mojej odpowiedzi jest niejasne? Publiczna to TVP, TVN, Polsat et consortes. Telewizję WRealu mało kto ogląda. Teraz jest ok?
z wiki:
Nadawca publiczny[1] (także potocznie media publiczne) – radio, telewizja i inne media stanowiące własność skarbu państwa. Regulowane w Polsce przez ustawę o radiofonii i telewizji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nadawca_publiczny
Publiczna to TVP, TVN, Polsat et consortes. Telewizję WRealu mało kto ogląda. Teraz jest ok?
Wychodzi na to że żadna ze stacji publicznych, państwowych, rządowych, komercyjnych czy opozycyjnych
nie zająknęła się na temat tego marszu. Jeśli to prawda to jest to bardzo ciekawe spostrzeżenie.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 12 maja 2019, 19:05

A tak w ogóle to o co ci chodzi tak naprawdę? Nie zająknęła się, bo to niewygodny temat, niestety. Zwłaszcza w świetle przyjazdu izraelskiej delegacji.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 12 maja 2019, 22:24

Eee... O bezprecedensowych antysemickich zadymach w Warszawie poinformowały: Fox News, ABC News, VOA News, NYT, Washington Post, DailyMail, AP, Newsweek, Ynet, i24, Times of Israel. Mało? :)
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 22:25 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 12 maja 2019, 22:24

A tu coś dla tych, którzy wierzą, że pisowskie komisje chcą cokolwiek ustalić, uczciwie....

https://wiesci24.pl/2019/02/21/skandal- ... 6Rd7nUTK8Y

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 12 maja 2019, 22:29

Hmm... Wiesz łyssy: w sumie to powinieneś się cieszyć, że jesteś opóźniony w rozwoju tylko o 3 miesiące...

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 12 maja 2019, 22:48

Lepiej o 3 miesiące niż o całe stulecia......

p.s.
Widać to jedyny argument na jaki stać pisowskiego akolitę...

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 12 maja 2019, 23:07

Zwracam ci tylko niebyt kumaty pacanie uwagę na to, że próbujesz robić "aferę" z czegoś czym twoja partia-żywicielka zajmowała się przez całe pół dnia 3 miesiące temu. Skąd oni cię wzięli? Z wykopalisk? :D

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 12 maja 2019, 23:35

Sun Tzu pisze:
12 maja 2019, 09:50
żbik pisze:
11 maja 2019, 12:46
Wg ostatnich wypowiedzi Kaczyńskiego, to piętnowanie pedofilii jest atakien na polskość. Niech żyje Wielka Polska Pedofilska!
A wy żbik niczym towarzysz Albin Siwak. Zawsze na pierwszej linii frontu...
/.../ KK wypral mózgi do cena. /.../
Pewnie wzięli przykład ze "starszych braci w wierze"... Bo zdaje się, że już w II wieku rabin Simeon ben Johai, jeden z twórców Kabały, zezwalał na poślubienie przez rabina dziewczynki poniżej 3 roku życia. Późniejsi rabini, w tym najbardziej szanowany rabbi Mosze ben Majmon (Mojżesz Majmonides), uznawali że „Dziewczynka w wieku lat trzech i jednego dnia jest uświęcona (jako kobieta zostaje zdobyta) poprzez stosunek” (Nida 5:4). Podobno ten przepis nie został jeszcze uchylony... Nie uchylono także następnego autorstwa rabbiego Mosze ben Majmona: „Kto ma stosunek płciowy z dziewczynką młodszą niż trzy lata jest zwolniony od kary, nawet jeżeli zrobił to z własną córką, i kto ma stosunek płciowy z chłopcem poniżej dziewiątego roku życia jest zwolniony od kary, nawet jeżeli zrobiła to z własnym synem, i homoseksualne stosunki z chłopcem poniżej dziewiątego roku życia są zwolnione od kary określonej w Torze: «Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli» (Kap. 20, 13)”.
No sami widzicie, czyim spadkobiercą jest wasz Kościół, w tym Wy sami. Jeszcze tylko trzeba dowieść, że ŻYD równa się PEDOFIL. I pamiętajmy, że Jezus nie był rzymskim katolikiem :D

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 12 maja 2019, 23:54

wibar pisze:
12 maja 2019, 17:36
I to jest wlasnie dowod na wypranie mózgow.
Nie podpisywali jako niewierzący w popełnione przez niego czyny czy kwestionujacy ich naturę. On sam zresztą się ich nie wypiera. Sama ofiarą chce, aby dano mu w koncu spokój. Nie przenoszono go z willi do willi zamiarem ukrycia i uniknięcia odpowiedzialności. Wytoczono proces cywilny i chciano osądzić za kratami. W ilu przypadkach dotyczących księży możemy mówić o tym samym??? Naprawdę nie widzisz różnicy? On nie zastraszal też swojej ofiary... Nie wiem nawet, czy i na ile ja zmusił. To nie jest usprawiedliwienie, ale okoliczności były po prostu inne.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 maja 2019, 00:11

Łyssy pisze:
12 maja 2019, 17:42
Podobno Braun ma być w Jaśle więc będziesz miał okazje z nim porozmawiac, kto wie, może podejmie temat :))
Braun, czyli brunatny... No akuratnie się nazywa.

Na miejscu właścicieli lokalu nie udostępnilbym go temu panu.

ODPOWIEDZ