PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Sun Tzu
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu » 18 czerwca 2019, 19:06

Czyżby pan Sun Tzu się mylił?
A w jakiej kwestii się niby pomyliłem?
Nacisk nie musi być bezpośredni.
Taaak... Niczego głupszego już się nie dało wymyślić? Proszę jednak nie ustawać w wysiłkach i dalej próbować... Bo skoro w 2011 roku PKBWL "ustaliła", że w kokpicie był śp. gen. Błasik, mimo, że faktycznie go tam nie było, to proszę nie być gorszą...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 czerwca 2019, 19:18

Albo pan samorządowiec jest naiwny, albo idzie w zaparte.

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP

Post autor: grzeh » 18 czerwca 2019, 19:47

ja też nie za bardzo wiem co chcesz nam tu powiedzieć.
z tego co rozumiem wszystkie Twoje "argumenty" nie wytrzymały pod naporem zwykłych faktów

ale przynajmniej ja jestem otwarty na następne, więc nie krępuj się, tylko proszę o konkrety

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 czerwca 2019, 20:16

Trudno, nie jestem przyzwyczajona do tłumaczenia dorosłym, ktorzy nie potrafią, albo nie chcą zrozumieć.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 18 czerwca 2019, 20:20

dragoness pisze:
18 czerwca 2019, 19:18
Hmm... Mimo mojej niewątpliwie wysokiej inteligencji, z pewną taka nieśmiałością muszę przyznać, że mam problem ze zrozumieniem postu pani magister... Może pani magister jakoś wytłumaczy o co pani magister chodzi?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 czerwca 2019, 20:23

Sun Tzu pisze:
18 czerwca 2019, 20:20
dragoness pisze:
18 czerwca 2019, 19:18
Hmm... Mimo mojej niewątpliwie wysokiej inteligencji, z pewną taka nieśmiałością muszę przyznać, że mam problem ze zrozumieniem postu pani magister... Może pani magister jakoś wytłumaczy o co pani magister chodzi?
Nie chce mi się.

Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru

Post autor: cuski » 21 czerwca 2019, 18:04

Ten pier...... Bodnar to totalna pomylka... juz dawno powinni go z tego urzedu wy.....

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 21 czerwca 2019, 18:16

cuski pisze:
21 czerwca 2019, 18:04
Ten pier...... Bodnar to totalna pomylka... juz dawno powinni go z tego urzedu wy.....
Można prosić uzasadnienie? Merytoryczne, nie polityczne. Aha, zalecałabym najpierw przeczytać artykuł.

Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru

Post autor: cuski » 21 czerwca 2019, 19:22

dragoness pisze:
21 czerwca 2019, 18:16
cuski pisze:
Można prosić uzasadnienie? Merytoryczne, nie polityczne. Aha, zalecałabym najpierw przeczytać artykuł.
Po pierwsze za jego klamliwe slowa, że "naród polski współuczestniczył w holokauście".
Po drugie ten czlowiek wywodzi się ze skrajnie lewicowych srodowisk i praktycznie tylko reprezentuje interesy tychze grup.

To sa wystarczajace argumenty na to, jak nie powinien zachowywac sie i reagowac RPO.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 21 czerwca 2019, 19:27

Polacy wydawali i zabijali Żydów i to jest fakt. http://www.bibula.com/?p=96280 Po drugie, pochodzenie nie jest argumentem. Ponadto w omawianym przypadku broni człowieka, który deklaruje się jako "polski patriota", czyli z kręgów bliskich naszemu rządowi.

człowiek z lasu
VIP
VIP

Post autor: człowiek z lasu » 21 czerwca 2019, 19:45

dragoness pisze:
21 czerwca 2019, 19:27
Polacy wydawali i zabijali Żydów i to jest fakt. http://www.bibula.com/?p=96280 Po drugie, pochodzenie nie jest argumentem. Ponadto w omawianym przypadku broni człowieka, który deklaruje się jako "polski patriota", czyli z kręgów bliskich naszemu rządowi.
Pani Dragoness i jej autorytety. Potrafi kwestionowac z uporem dzieciaka oczywiste fakty, wydawać bardzo złe świadectwa o ludziach (abp Hoser) bez żadnej podkładki i wierzyć komuś kto Mówi, tylko dlatego, że jest z PO. Jestem akurat filosemitą, a właściwie to podziwiam Żydów za ich osiągnięcia naukowe i współpracę w dążeniu do celów, więc zapytam? Czy chce Pani spłycić Holokaust do działań zwykłych przestępców, jakich pełno wszędzie na świecie i w każdym narodzie? Bardzo nieładnie z Pani strony. Holokaust jest uważany za wydarzenie wyjątkowe dlatego, że państwo niemieckie, za pomocą swojego aparatu postanowiło unicestwić naród. Na tym polega ofiara, którą poniósł naród nią dotknięty. Tymczasem Państwo Polskie pomimo, że było Państwem Podziemnym i prześladowanym, gdzie wprowadzono jedno z najbardziej drakońskich praw karnych w historii świata, gdzie cały Naród wielonarodowy był ofiarą, karało śmiercią każdą poważniejszą formę współpracy z okupantem, w tym pomoc w prześladowaniu Żydów. I Pani chce włączyć Naród i Państwo Polskie do tej chorej retoryki? Wstyd dla człowieka z jakimkolwiek ponaprzedszkolnym wykształceniem ÷=^¥&××÷= Ten artykuł to aberracja. Polscy przestępcy popełniali przestępstwa, podobnie jak przestępcy innych wyznań i pochodzenia. Czy Polaków można nazwać narodem dzieciobójców, bo polski bandyta zabił dziecko?
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2019, 19:53 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru

Post autor: cuski » 21 czerwca 2019, 19:52

dragoness pisze:
21 czerwca 2019, 19:27
Jeb... sie w leb kobieto !
I przestan takie herezje rozglaszac... wyciagasz jakies marginalne przypadki, jakichs pojedynczych szmalcownikow, a nie patrzysz na caloksztalt spolecznstwa polskiego tamtej epoki... jak maja czuc sie ludzie, ktorze ryzykowali zycie... Polacy ratowali Żydów !!! A teraz te izraelskie moski probuja odwracac historie... a tak na marginesie to: czy udokumentowano chociaż jeden przypadek uratowania Polaka przez Żyda ???

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wibar » 21 czerwca 2019, 19:56

cuski pisze:
21 czerwca 2019, 19:22
dragoness pisze:
cuski pisze:

Po pierwsze za jego klamliwe slowa, że "naród polski współuczestniczył w holokauście".
Po drugie ten czlowiek wywodzi się ze skrajnie lewicowych srodowisk i praktycznie tylko reprezentuje interesy tychze grup.

To sa wystarczajace argumenty na to, jak nie powinien zachowywac sie i reagowac RPO.
... a jeszcze synuś...

Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru

Post autor: cuski » 21 czerwca 2019, 20:39

wibar pisze:
21 czerwca 2019, 19:56
cuski pisze:
21 czerwca 2019, 19:22
dragoness pisze:

... a jeszcze synuś...
Ano tak, faktycznie przeciez synus Bodnara groził nożem rówieśnikom. „Żądał wydania 10 zł”
Jak myslicie od kogo dzieci czerpia przyklady ?

ODPOWIEDZ