PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Łyssy
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy » 14 lipca 2019, 21:18

Widzisz, inteligenty człowiek już zrozumiał....

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 14 lipca 2019, 21:42

Sun Tzu pisze:
14 lipca 2019, 21:10
Hmm... Sugeruję, by pani magister nie traciła swego cennego czasu na szukanie moich autorytetów, bo to próżny trud... :rotfl:

p.s.

Kontynuuj Łyssy swój, skrzący się intelektualną błyskotliwością, wykład...
Tak, wiem. Megaloman jest swoim własnym autorytetem.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 14 lipca 2019, 21:48

Wyobrażasz sobie co musi czuć patrząc w lustro ???

Awatar użytkownika
echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 15 lipca 2019, 04:47

Sun Tzu pisze:
12 lipca 2019, 14:29
Wasza matka-partia, panie związkowcu, w ogóle nie ma programu, oprócz rozbuchanego rozdawnictwa /.../
Hmm... Cztery lata rządów PiS-u a pani magister odnotowuje coraz większe "odloty"... Wczoraj pean na rzecz Unii Europejskiej, dzięki której krowy dają mleko a kury znoszą jajka, dzisiaj to... Zaczynam się zastanawiać, co w ramach stopniowania napięcia napisze pani magister jutro... :rotfl:
Az strach pomyslec, jakich lotow dragoness doswiadczy, gdy PiS po raz kolejny wygra wybory.

Awatar użytkownika
echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 15 lipca 2019, 05:29

6 Schetyny nadchodzi

Number One: Związki partnerskie,
To jest priorytet dla Polakow wedlug PO.

Number Two: Zniesienie handlu w niedzielę,

Number Three: Podwyżki płac,
Ciekawe jak PO chce zrealizowac te obietnice, podczas gdy wiekszosc dzialaczy tej partii uwaza, ze placa minimalna w Polsce rosnie zbyt szybko ? Aaa juz rozumiem, to jest tylko obietnica dla durnego ludu, ktory moze kupi te spiewke.

Number Four: Gruntowne zmiany w ochronie zdrowia,
Zmiany, ktore przeprowadzi przyszly minister Arlukowicz. Ten nadety debil ma w sumie doswiadczenie, bo juz uzdrawial polska sluzbe zdrowia i kazdy pamieta z jakim skutkiem.

Numeber Five: Utrzymanie trzynastej emerytury

Number Six: Radykalny program ochrony klimatu,
Tzn. wyeliminowanie węgla w energetyce do 2040 r.

MUSIMY TYLKO WYGRAC TE WYBORY !
https://demotywatory.pl/3997794/Musimy- ... -te-wybory

PS. Andrzej Lepper byl dla mnie o wiele bardziej wiarygodny, niz ten belkot, ktory wylecial z ust Schetyny.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 15 lipca 2019, 07:37

Wypełzło coś spod kamienia, napyskowało i zniknęło... Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...

przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: przemo232 » 15 lipca 2019, 09:12

dragoness pisze:
15 lipca 2019, 07:37
Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także.
Brawo pani magister :hurra:
święte słowa, nie ma nic za darmo, za wszystko zapłacimy i za Unię i za PiS i kiedyś za PO. Popieram w 100%

Jak człowiek sam nie zarobi to nikt mu tak na prawdę nie da

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 15 lipca 2019, 10:12

Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...
Hmm... Drobna różnica pani magister polega wszak na tym, że PiS swoje podstawowe punkty programu zrealizowało! Innymi słowy mówiąc: PiS jest jedyną wiarygodną partią polityczną w Polsce! Rozumiem jednak, że nowa strategia marketingowa PO polega na sprowadzaniu wszystkich partii do wspólnego mianownika po to, by za jakiś czas powiedzieć: skoro partie polityczne niczym się nie różnią, to można głosować na PO, bo to partia dobrze postrzegana w UE :)

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 15 lipca 2019, 13:37

Sun Tzu pisze:
15 lipca 2019, 10:12
Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...
Hmm... Drobna różnica pani magister polega wszak na tym, że PiS swoje podstawowe punkty programu zrealizowało! Innymi słowy mówiąc: PiS jest jedyną wiarygodną partią polityczną w Polsce! Rozumiem jednak, że nowa strategia marketingowa PO polega na sprowadzaniu wszystkich partii do wspólnego mianownika po to, by za jakiś czas powiedzieć: skoro partie polityczne niczym się nie różnią, to można głosować na PO, bo to partia dobrze postrzegana w UE :)
Podnosząc ceny, podnosząc ZUS i wprowadzając nowe opłaty. Nie wiem, na czym polega strategia marketingowa PO, bo ta partia mi nie odpowiadała, gdy rządziła i nie odpowiada mi teraz. Podobnie jak PiS.
Za to strategia marketingowa PiSu wybija dach. https://oko.press/pis-dobra-rada-czyli- ... hNFr97aJiU

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 15 lipca 2019, 14:57

Tak, tak pani magister... Na lokalne targowiska czy do sklepów przyjeżdżają przedstawiciele PiS-u i zmuszają sprzedających do podnoszenia cen... Pani ze swoim rozumieniem gospodarki zatrzymała się w połowie lat 70-tych na etapie cen regulowanych przez państwo... Przy okazji, istniejące rozwiązanie, gdzie osoby, które od chwili, gdy osiągną wynagrodzenie na poziomie 30 średnich krajowych są zwolnione ze składek na ZUS - jak mniemam - pani magister się bardzo podoba? Bo to takie zgodne z pani magister logiką: ci, którzy dostają 500+ to beneficjenci opieki społecznej niegodni pomocy ze strony Państwa, a ci, którzy bodajże od 1999 roku dostawali od Państwa dodatkowe pieniądze to ludzie godni najwyższego szacunku. Żałosne!

p.s.

Aż dziw bierze, że oprócz linków do platformerskich tub propagandowych w rodzaju oko.press nie zamieszcza jeszcze pani magister linków do "Soku z Buraka". Rozumiem, że to wszystko przed nami? :rotfl:

Awatar użytkownika
echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 15 lipca 2019, 15:39

dragoness pisze:
15 lipca 2019, 07:37
Wypełzło coś spod kamienia, napyskowało i zniknęło... Wszystkie obietnice polityków są jednakowo wiarygodne. Nie ma nic za darmo, za wszystko kiedyś zapłacimy, za rozdawnictwo PiS także. Jest nadzieja, że ja tego nie dożyję, szkoda jedynie dzieci i wnuka...
Dragoness, menopauza cie dopada ?

Kupa zlodzieji z PO wlasnie udowodnila i ciagle udowadnia na przykladzie swoich czolowych politykow takich jak chocby Trzaskowski, co znacza obietnice wyborcze dla nich. Skur...le robia sobie kpine z ludzi i mam nadzieje, ze zostana odpowiednio zwerykowani w nadchodzacych wyborach.

Dragoness, nie martw sie o swoje wnuki, sa pod opieka panstwa dopoki rzadzi w kraju PiS. Jesli szczerze martwisz sie o przyszlosc swoich malych pociech, to nie odbieraj im po prostu programow prorodzinnych.

Awatar użytkownika
echo
Bywalec
Bywalec

Post autor: echo » 15 lipca 2019, 15:49

dragoness pisze:
15 lipca 2019, 13:37
Sun Tzu pisze:
15 lipca 2019, 10:12
Podnosząc ceny, podnosząc ZUS i wprowadzając nowe opłaty. Nie wiem, na czym polega strategia marketingowa PO, bo ta partia mi nie odpowiadała, gdy rządziła i nie odpowiada mi teraz. Podobnie jak PiS.
Za to strategia marketingowa PiSu wybija dach. https://oko.press/pis-dobra-rada-czyli- ... hNFr97aJiU
Dragoness, jaka strategia marketingowa PiS ? O czym ty pier..... ?
PO nie jest twoja partia ?
Zaskakujesz mnie kobieto, bo mielasz jezorem jak Schetyna i spola i mowisz, ze tak naprawde ich poglady ci nie odpowiadaja ?
Masz rozdwojenie jazni ?

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 15 lipca 2019, 16:18

dragoness pisze: Podnosząc ceny, podnosząc ZUS i wprowadzając nowe opłaty. Nie wiem, na czym polega strategia marketingowa PO, bo ta partia mi nie odpowiadała, gdy rządziła i nie odpowiada mi teraz. Podobnie jak PiS.
Hola, hola Pani Dragoness, tutaj muszę stanowczo zaprotestować !!!
Czy PiS w kampanii obiecywał, że nie podniesie ZUS-u i nie wprowadzi nowych opłat ????
Obiecali panu Sun coś tam robotę za propagandę ? Dali ta robotę ? PiS dotrzymuje słowa !!!!

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 15 lipca 2019, 16:25

Obiecywał też ,że obniży VAT i podniesie kwotę wolną od podatku.

Łyssy
VIP
VIP

Post autor: Łyssy » 15 lipca 2019, 16:29

dragoness pisze:
15 lipca 2019, 16:25
Obiecywał też ,że obniży VAT i podniesie kwotę wolną od podatku.
Ale to są przecież drobiazgi.....

Podwyższony VAT zawsze można zrzucić na PeŁo, kwotę wolną od podatku podnieść....bezrobotnym ;)

ODPOWIEDZ