PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 24 sierpnia 2019, 16:04 Nadal zarzut w moją stronę kompletnie odwracajac uwagę od tematu...i nadal nie dajesz rady potwierdzić swoich wywodów. Właśniet nie wiem kto tu odwraca kota ogonem

Próba numer 6, wskaż mi w którym miejscu napisałem że jestem całkowicie przeciwny selocjalom
Juz Ci pisalem, (co najmniej dwa razy), ze tak wynika z Twoich, choc niedoslownych, słów- dotarlo???

Od chwili mojej uwagi o potrzebie socjalu probujesz dopiero rehabilitowac sie, ze nie jestes mu (calkowicie) przeciwny. Z wczesniejszych postow wynika co innego, co Ci na bieżąco i lopatologicznie unaocznialem. Bo jak piszesz, ze nie lubisz socjalizmu, a potem tego terminu uzywasz w kontekscie socjalu, to wniosek jest prosty. Moze umknely Ci okolicznosci jak te z samotna matka, ale to nie moje zmartwienie. Ludzie ida na socjal, bo ich nie chca zatrudnic, a potem ci, co ich nie chcą zatrudnic maja gadke, ze tamci nie pracuja, tylko pasozutyja.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Dobrze Misiu, których słów konkretnie? Doczekam się w końcu konkretnego cytatu czy nie? Dotarło?
Widzę że masz problemy z prostym rozumowaniem
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 24 sierpnia 2019, 17:46 Dobrze Misiu, których słów konkretnie? Doczekam się w końcu konkretnego cytatu czy nie? Dotarło?
Widzę że masz problemy z prostym rozumowaniem
Przemus, może po prostu wykaż, ze blednie i nielogicznie wnioskuje? Doczekam się? Ze białe jet czarne i odwrotnie. Ze „socjalizm” w tym wątku to jakiś inny niż ten w wątku o LGBT i ze go kochasz oraz ze użyty tu został nie w kontekście „socjalu”, ktory podobno tez kochasz. Bo co mnie obchodzi, ze nagle Ci się przypomniało ze może jakaś tam okoliczność dla socjalu jest okej?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Penisy PiS-arzy najdłuższe- deklaratywnie.
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... i-sld.read
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Czyli się nie doczekam tego cytatu... Cóż.. Pewnie go nie ma ;) zegam :)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 24 sierpnia 2019, 22:06 Czyli się nie doczekam tego cytatu... Cóż.. Pewnie go nie ma ;) zegam :)
Zgadzasz się zatem, ze wnioskowałem prawidłowo zanim wymyśliłeś sobie cytat, prawda?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Skoro wywnioskowałes to musiałeś mieć z czego, prawda? więc to moje pytanie brzmi z której wypowiedzi ;) próba 7 :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 24 sierpnia 2019, 22:23 Skoro wywnioskowałes to musiałeś mieć z czego, prawda? więc to moje pytanie brzmi z której wypowiedzi ;) próba 7 :D
Czy Ty się już nie zegnałeś?
PS Prawda. Miałem z czego. I nie zamierzam już powtarzać.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Chyba się żadnego cytatu nie doczekam... Jak widzę zrobienie "kopiuj wklej" dla tak oswieconego i postepowego człowieka stanowi nie lada wyzwanie ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 25 sierpnia 2019, 07:44 Chyba się żadnego cytatu nie doczekam... Jak widzę zrobienie "kopiuj wklej" dla tak oswieconego i postepowego człowieka stanowi nie lada wyzwanie ;)
Może warto tylko czytać (ze zrozumieniem)? I nauczyć się konsekwencji.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Tak dla Twojej informacji już dawno wiem o którą wypowiedź chodzi tylko strasznie mnie śmieszy że nie potrafisz jej zacytować :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

:wstyd:
przemo232 pisze: 25 sierpnia 2019, 12:04 Tak dla Twojej informacji już dawno wiem o którą wypowiedź chodzi tylko strasznie mnie śmieszy że nie potrafisz jej zacytować :D
To wystarczy teraz tylko dowieść, ze blednie wnioskuje. Czyzbys nie potrafił?
PS A jakie jest Teoje rozumienie słowa „żegnam”? Tez alternatywne? :D
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

PiS to nie jest prawica :D to że oni tak siebie kreują to nie znaczy że tak jest. zadna prawica nie daje socjalu.


Otóż drogi Misiu domniem że chodzi Ci o to zdanie, więc skup się poproszę teraz i wyjaśnij mi gdzie tu jest coś o mojej osobie ;)

Moglo też chodzić o to że kiedyś napisałem że nie lubię socjalu, ale drogi Misiu nie lubię to wcale nie oznacza nie uznaje ;) mogę nie lubiec pączków ale to chyba nie jest jednoznaczne z tym że chce ich zakazać :D


Az jestem ciekaw co wymislisz :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

przemo232 pisze: 25 sierpnia 2019, 15:23 PiS to nie jest prawica :D to że oni tak siebie kreują to nie znaczy że tak jest. zadna prawica nie daje socjalu.


Otóż drogi Misiu domniem że chodzi Ci o to zdanie, więc skup się poproszę teraz i wyjaśnij mi gdzie tu jest coś o mojej osobie ;)

Moglo też chodzić o to że kiedyś napisałem że nie lubię socjalu, ale drogi Misiu nie lubię to wcale nie oznacza nie uznaje ;) mogę nie lubiec pączków ale to chyba nie jest jednoznaczne z tym że chce ich zakazać :D


Az jestem ciekaw co wymislisz :D
No tak, jak daja, to trzeba brac, mimo ze sie nie lubi (gdy inni dostaja), prawda?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Niech żyje wolność slowa na forum portalu jaslo4u! Skoro tak boicie sie linkow, proszę bardzo Wpis Mateusza Damięckiego p.t. Kościół jest złem. Kto inteligentny, niech sobie wygoogla.
A z NIKiem to wogole trzeba będzie zrobić porządek. Co kontrola, to gorzej Perła polskiej obronności z ogromną stratą. NIK nie zostawia suchej nitki na PGZ
ODPOWIEDZ