PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 » 24 sierpnia 2019, 22:23

Skoro wywnioskowałes to musiałeś mieć z czego, prawda? więc to moje pytanie brzmi z której wypowiedzi ;) próba 7 :D

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 24 sierpnia 2019, 22:32

przemo232 pisze:
24 sierpnia 2019, 22:23
Skoro wywnioskowałes to musiałeś mieć z czego, prawda? więc to moje pytanie brzmi z której wypowiedzi ;) próba 7 :D
Czy Ty się już nie zegnałeś?
PS Prawda. Miałem z czego. I nie zamierzam już powtarzać.

przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: przemo232 » 25 sierpnia 2019, 07:44

Chyba się żadnego cytatu nie doczekam... Jak widzę zrobienie "kopiuj wklej" dla tak oswieconego i postepowego człowieka stanowi nie lada wyzwanie ;)

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 25 sierpnia 2019, 11:57

przemo232 pisze:
25 sierpnia 2019, 07:44
Chyba się żadnego cytatu nie doczekam... Jak widzę zrobienie "kopiuj wklej" dla tak oswieconego i postepowego człowieka stanowi nie lada wyzwanie ;)
Może warto tylko czytać (ze zrozumieniem)? I nauczyć się konsekwencji.

przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: przemo232 » 25 sierpnia 2019, 12:04

Tak dla Twojej informacji już dawno wiem o którą wypowiedź chodzi tylko strasznie mnie śmieszy że nie potrafisz jej zacytować :D

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 25 sierpnia 2019, 12:55

:wstyd:
przemo232 pisze:
25 sierpnia 2019, 12:04
Tak dla Twojej informacji już dawno wiem o którą wypowiedź chodzi tylko strasznie mnie śmieszy że nie potrafisz jej zacytować :D
To wystarczy teraz tylko dowieść, ze blednie wnioskuje. Czyzbys nie potrafił?
PS A jakie jest Teoje rozumienie słowa „żegnam”? Tez alternatywne? :D

przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: przemo232 » 25 sierpnia 2019, 15:23

PiS to nie jest prawica :D to że oni tak siebie kreują to nie znaczy że tak jest. zadna prawica nie daje socjalu.

Otóż drogi Misiu domniem że chodzi Ci o to zdanie, więc skup się poproszę teraz i wyjaśnij mi gdzie tu jest coś o mojej osobie ;)

Moglo też chodzić o to że kiedyś napisałem że nie lubię socjalu, ale drogi Misiu nie lubię to wcale nie oznacza nie uznaje ;) mogę nie lubiec pączków ale to chyba nie jest jednoznaczne z tym że chce ich zakazać :D

Az jestem ciekaw co wymislisz :D

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 25 sierpnia 2019, 16:33

przemo232 pisze:
25 sierpnia 2019, 15:23
PiS to nie jest prawica :D to że oni tak siebie kreują to nie znaczy że tak jest. zadna prawica nie daje socjalu.

Otóż drogi Misiu domniem że chodzi Ci o to zdanie, więc skup się poproszę teraz i wyjaśnij mi gdzie tu jest coś o mojej osobie ;)

Moglo też chodzić o to że kiedyś napisałem że nie lubię socjalu, ale drogi Misiu nie lubię to wcale nie oznacza nie uznaje ;) mogę nie lubiec pączków ale to chyba nie jest jednoznaczne z tym że chce ich zakazać :D

Az jestem ciekaw co wymislisz :D
No tak, jak daja, to trzeba brac, mimo ze sie nie lubi (gdy inni dostaja), prawda?

Anna Kijak
Guru
Guru

Post autor: Anna Kijak » 30 sierpnia 2019, 11:38

Niech żyje wolność slowa na forum portalu jaslo4u! Skoro tak boicie sie linkow, proszę bardzo Wpis Mateusza Damięckiego p.t. Kościół jest złem. Kto inteligentny, niech sobie wygoogla.
A z NIKiem to wogole trzeba będzie zrobić porządek. Co kontrola, to gorzej Perła polskiej obronności z ogromną stratą. NIK nie zostawia suchej nitki na PGZ

Moszenicki
Debiutant
Debiutant

Post autor: Moszenicki » 30 sierpnia 2019, 16:52

Anna Kijak pisze:
30 sierpnia 2019, 11:38
Niech żyje wolność slowa na forum portalu jaslo4u! Skoro tak boicie sie linkow, proszę bardzo Wpis Mateusza Damięckiego p.t. Kościół jest złem. Kto inteligentny, niech sobie wygoogla.
A z NIKiem to wogole trzeba będzie zrobić porządek. Co kontrola, to gorzej Perła polskiej obronności z ogromną stratą. NIK nie zostawia suchej nitki na PGZ
Obawiam się, ze dla prawicy homoseksualista czy Żyd, jacy by nie byli, zawsze będą nie okej.

PS wklejanie samych linków nie jest „bezmyślne”, jeśli dzieje się w danym kontekście toczonej dyskusji. Link nie jest „od czapy” i treścią broni się sam.

Anna Kijak
Guru
Guru

Post autor: Anna Kijak » 30 sierpnia 2019, 16:58

Cóż... administracja portalu ma inne zdanie. Szkoda, że nie w stosunku do wszystkich. Ad rem, bo znowu mnie oskarżą o "uskutecznianie"; Na portalu INNPoland ciekawy artykuł o "zrównoważonym" budżecie bez deficytu Kto zrzuci się na "zrównoważony" budżet? Sprawdź, ile dopłacisz do planu Morawieckiego

Anna Kijak
Guru
Guru

Post autor: Anna Kijak » 30 sierpnia 2019, 21:38

Artykuł obrazujący manipulację rządowych "mediów" na temat awarii w Warszawie TVP: Wymioty, biegunka, tasiemce, bóle brzucha. Jak rządowe media relacjonują awarię Do wygooglania, żeby nie było, że "uskuteczniam".

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 30 sierpnia 2019, 22:04

Hmm... Gdyby prezydentem Warszawy był Patryk Jaki narracja mediów wiodącego ścieku (he he) by brzmiała: Kaczyński zatruł Wisłę!, ekolodzy przykuwaliby się do kolektora, Komisja Europejska zajmowała stanowisko, postępowe media cywilizowanej Europy by pisały o "potwornej katastrofie ekologicznej, która niesie zagrożenie dla wszystkich państw w basenie Morza Bałtyckiego" ale ponieważ prezydentem Warszawy jest boski Rafał Czaskoski to w mediach wiodącego ścieku obowiązuje narracja "Polacy nic się nie stało" :rotfl: Ale skoro pani Anna twierdzi, że żadnego zagrożenia epidemiologicznego dla mieszkańców miast i wsi położonych na północ od Warszawy nie ma to widocznie nie ma! :rotfl:

Anna Kijak
Guru
Guru

Post autor: Anna Kijak » 30 sierpnia 2019, 22:11

Sun Tzu pisze:
30 sierpnia 2019, 22:04
Hmm... Gdyby prezydentem Warszawy był Patryk Jaki narracja mediów wiodącego ścieku (he he) by brzmiała: Kaczyński zatruł Wisłę!, ekolodzy przykuwaliby się do kolektora, Komisja Europejska zajmowała stanowisko, postępowe media cywilizowanej Europy by pisały o "potwornej katastrofie ekologicznej, która niesie zagrożenie dla wszystkich państw w basenie Morza Bałtyckiego" ale ponieważ prezydentem Warszawy jest boski Rafał Czaskoski to w mediach wiodącego ścieku obowiązuje narracja "Polacy nic się nie stało" :rotfl: Ale skoro pani Anna twierdzi, że żadnego zagrożenia epidemiologicznego dla mieszkańców miast i wsi położonych na północ od Warszawy nie ma to widocznie nie ma! :rotfl:
Jeżeli ludzie zamierzają pić wodę z Wisły bezpośrednio, to oczywiście jest. Podobnie jak przed 2012 rokiem, kiedy Czajki nie było wcale :rotfl: :rotfl: Wtedy jakoś pisowskiego płaczu słychać nie było.

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 30 sierpnia 2019, 22:26

Hmm... Czyli rządząca Warszawą Platforma Obywatelska wydała 3,7 miliarda złotych na budowę oczyszczalni ścieków, która była niepotrzebna? :szok: Widzę, że podobnie jak pani magister dragoness, pani Anna też ma problemy z logiką... :rotfl:

ODPOWIEDZ