PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Mosznicki pisze: 14 listopada 2019, 16:18
dragoness pisze: 14 listopada 2019, 12:31
Sun Tzu pisze: 14 listopada 2019, 10:44 W sumie to lubię, gdy ekonomiczne analfabetki zabierają głos... :D
Zmienił pan płeć?
Ale zostawił sobie penisa.
Nie musiał zostawiać, ma przecież...lustro :wstyd:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 14 listopada 2019, 15:44 Nowy minister finansów nie ma wykształcenia wyższego No po co? Ważne, że zna odpowiednich ludzi.
Wow! Jutro w Jaśle zostanie zorganizowany protest pod hasłem "Żądamy ministra finansów z wyższym wykształceniem". Przewodniczącą komitetu organizacyjnego zostanie MAGISTER dragoness...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 14 listopada 2019, 17:46
dragoness pisze: 14 listopada 2019, 15:44 Nowy minister finansów nie ma wykształcenia wyższego No po co? Ważne, że zna odpowiednich ludzi.
Wow! Jutro w Jaśle zostanie zorganizowany protest pod hasłem "Żądamy ministra finansów z wyższym wykształceniem". Przewodniczącą komitetu organizacyjnego zostanie MAGISTER dragoness...
I znów nie masz nic do powiedzenia...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 listopada 2019, 17:46
dragoness pisze: 14 listopada 2019, 15:44 Nowy minister finansów nie ma wykształcenia wyższego No po co? Ważne, że zna odpowiednich ludzi.
Wow! Jutro w Jaśle zostanie zorganizowany protest pod hasłem "Żądamy ministra finansów z wyższym wykształceniem". Przewodniczącą komitetu organizacyjnego zostanie MAGISTER dragoness...
Znowu kompleks braku wykształcenia? A ja myślałam, że w dzisiejszych czasach POSTkomunistycznych stwierdzenie "nie matura, lecz chęć szczera..." nie będzie na czasie. Oddajmy głos samemu zainteresowanemu
studiował na London University - na pierwszym roku wybrał botanikę, zoologię i geologię.
- Potem skupiłem się na geologii. W Anglii to jak najbardziej "high level of education". Potem zacząłem pracować w bankowości, a ponieważ nikt nigdy nie pytał mnie o wykształcenie, nie nostryfikowałem dyplomu. Nie było mi to do niczego potrzebne - powiedział Tadeusz Kościński w rozmowie z Business Insider Polska.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wow! Podziwiam tę troskę was ludzi wykształconych, magistrów, o poziom wykształcenia ministra finansów w tym okrutnym pisowskim reżimie. Gdzie tam nam niewykształconym pisowcom do takiego profesora Grodzkiego. Nie dość, że marszałek Senatu, profesor, to do tego jeszcze człowiek, który już kilkadziesiąt lat temu wprowadził 500+! I to w dolarach! :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Idą po was. Ciesz się. To dla waszego dobra.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wy się towarzyszu mosznicki na coś zdecydujcie, bo 5 listopada drżycie na myśl, że idą po was, dziś piszecie, że idą po nas... Jeżeli słyszycie tupot nóżek tych białych myszek, to może odłóżcie na jakiś czas to i owo..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 listopada 2019, 21:40 Wow! Podziwiam tę troskę was ludzi wykształconych, magistrów, o poziom wykształcenia ministra finansów w tym okrutnym pisowskim reżimie. Gdzie tam nam niewykształconym pisowcom do takiego profesora Grodzkiego. Nie dość, że marszałek Senatu, profesor, to do tego jeszcze człowiek, który już kilkadziesiąt lat temu wprowadził 500+! I to w dolarach! :rotfl:
Proszę zmienić dilera.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Właśnie niech nie zmienia, bo ten widać ma najlepszy towar w mieście ;P
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9448
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 14 listopada 2019, 22:19 Wy się towarzyszu mosznicki na coś zdecydujcie, bo 5 listopada drżycie na myśl, że idą po was, dziś piszecie, że idą po nas... Jeżeli słyszycie tupot nóżek tych białych myszek, to może odłóżcie na jakiś czas to i owo..
Wszystko się zmienia. Czasem nawet szybciej niż w przeciągu kilkunastu dni (przepychanie ustaw w ciągu jednej nocki).
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Proszę zmienić dilera.
Ale po co? Pani magister zmieniła kilka lat temu i nie wyszło to pani na dobre...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 15 listopada 2019, 17:07
Proszę zmienić dilera.
Ale po co? Pani magister zmieniła kilka lat temu i nie wyszło to pani na dobre...
Nigdy nie miałam, proszę związkowca-samorządowca.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... Czyli ta sugestia o zmianie dilera to była dlatego, że nie miała pani magister nic mądrzejszego do powiedzenia? Jestem taki wręcz zdumiony... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 15 listopada 2019, 20:17 Aaa... Czyli ta sugestia o zmianie dilera to była dlatego, że nie miała pani magister nic mądrzejszego do powiedzenia? Jestem taki wręcz zdumiony... :rotfl:
Nie. To dobra rada.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Rady podobno ludzie udzielają na podstawie własnych doświadczeń życiowych...
ODPOWIEDZ