PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness » 4 lipca 2014, 15:25

juve_fan pisze:Wkładasz do hełmu kamizelkę i rzucasz. Może nie broń palna, ale miotająca jak najbardziej;)

@sun tzu jak dla mnie zielony dopiero się rozgrzewa. Jeszcze dużo ciekawych rzeczy się dowiemy dzięki niemu.
Oczywiście najłatwiej czepić się drobiazgu w cytowaniu paragrafu, aby przesłonił ewidentną głupotę (mam nadzieję) posła? O ile wiem, przemyt to przemyt.

Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP

Post autor: zielony87 » 4 lipca 2014, 15:42

No może drobiazg to nie był tylko nie ten artykuł kk co trzeba :wstyd: ,co wynikało z mojej nieostrożności i pośpiechu - ale właśnie przemyt to przemyt,a taka koncentracja na moim błędzie ma przecież określone skutki i wygląda na próbę rozmycia tematu...

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 4 lipca 2014, 16:05

Każdy ma prawo się w pośpiechu pomylić,
Taaak... To wiele wyjaśnia. Płacą ci od szybkości napisania komentarza do danej sprawy czy od jego długości?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 4 lipca 2014, 16:18

Sun Tzu pisze:
Taaak... To wiele wyjaśnia. Płacą ci od szybkości napisania komentarza do danej sprawy czy od jego długości?
A kto zapłacił p. Pięcie za durny tekst? Ukraińcy, bracia nasi?

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 4 lipca 2014, 16:39

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:
A kto zapłacił p. Pięcie za durny tekst? Ukraińcy, bracia nasi?
Ten Pan akurat do najmądrzejszych nie należy. Zresztą nawet JK wypowiadał się o nim z lekkim zażenowaniem.

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: antykieckowy » 4 lipca 2014, 18:57

juve_fan pisze: Ten Pan akurat do najmądrzejszych nie należy. Zresztą nawet JK wypowiadał się o nim z lekkim zażenowaniem.
Cóż... w PiSie rzadko kto jest "mądry" https://www.youtube.com/watch?v=de54TRJVHbw Czym skorupka za młodu nasiąknie...

:rotfl:

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 4 lipca 2014, 19:04

Zdziwiłbym się jakby każdy był mądry. Ja znam wielu świetnych merytorycznie i rownież mógłbym Ci wrzucić ich filmiki z YouTube. Najbardziej podoba mi się właśnie taki sposób argumentacji: filmik śmiesznych dzieciaków z młodzieżówki albo wpisy twitterowe politycznego planktonu partii. Bądźmy trochę poważniejsi.

Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP

Post autor: zielony87 » 4 lipca 2014, 20:13

Sun Tzu pisze:
Miałem nie odpowiadać na tego typa,ale już lepiej byłoby zdradzać dla Ruskich niż dla Żydów ściągających haracz z Polski "za holokaust",skoro Ruscy to przy nich są całkiem cywilizowani.Oczywiście ja naprawdę zdradą się głęboko brzydzę,zdrajcami gardzę,a mimo że Rosjan szanuję (w przeciwieństwie do forumowych rusofobów) - Polski bym im nie sprzedał i nie zdradził w inny sposób, a szeregowy Kuklinowski czy tam Kukliński to też nie jest mój bohater tylko PiSowców,więc SunTfu - piszę do ciebie ostatni raz:Spadaj na drzewo.

A jeśli się mam tłumaczyć z tego,że się spieszę to proszę bardzo - co z tego,że niby wolne i weekend,jak koniecznie muszę się przekopać przez "kilka" nudnych papierzysk równie wciągających i interesujących jak kodeks karny - i to do końca weekendu,bo "ożeniono" mnie z wyjaśnianiem czegoś czym na dobrą sprawę nigdy mnie nie interesowało :?: Z jednej strony robi sobie człowiek przerwę na internet,bo oczywiście temat jest tak ciekawy,że się tym chce wymiotować - a tu - robi sobie przerwę i trafia na takie cuda. I nie chce za długo pisać skoro problemem zająć się musi - a potem takie rzeczy się dzieją...

A teraz żegnam,muszę się na tym skupić choć za ch... mi to nie wychodzi.Szczegółów tłumaczył nie będę,dopiero bym miał pyskówkę,gdyby było wiadomo że mam to gdzieś. I to w świecie rzeczywistym gdzie trzeba tego jeszcze słuchać.

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 4 lipca 2014, 20:59

zielony87 pisze:Polski bym im nie sprzedał i nie zdradził w inny sposób, a szeregowy Kuklinowski czy tam Kukliński to też nie jest mój bohater tylko PiSowców,więc SunTfu - piszę do ciebie ostatni raz:Spadaj na drzewo.
Autokompromitacja - ten neologizm dzieciaków od JKM mi tutaj najbardziej pasuje.

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: antykieckowy » 4 lipca 2014, 21:08

juve_fan pisze:Zdziwiłbym się jakby każdy był mądry. Ja znam wielu świetnych merytorycznie i rownież mógłbym Ci wrzucić ich filmiki z YouTube. Najbardziej podoba mi się właśnie taki sposób argumentacji: filmik śmiesznych dzieciaków z młodzieżówki albo wpisy twitterowe politycznego planktonu partii. Bądźmy trochę poważniejsi.
Chętnie oglądnę te filmiki, najlepiej z młodzieżówki z Jasła :]

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 4 lipca 2014, 21:29

antykieckowy pisze:
juve_fan pisze:Zdziwiłbym się jakby każdy był mądry. Ja znam wielu świetnych merytorycznie i rownież mógłbym Ci wrzucić ich filmiki z YouTube. Najbardziej podoba mi się właśnie taki sposób argumentacji: filmik śmiesznych dzieciaków z młodzieżówki albo wpisy twitterowe politycznego planktonu partii. Bądźmy trochę poważniejsi.
Chętnie oglądnę te filmiki, najlepiej z młodzieżówki z Jasła :]
Wystarczy, że przewodniczący jest ogarnięty i nie musi chodzić do urzędu miasta pytać o procedurę referendum. To duża wartość:)

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: antykieckowy » 4 lipca 2014, 22:00

Ogarnięty korytem co najwyżej... a jak wiadomo - przy korycie najgłośniej krzyczą ci, którzy nic nie robią. Taka linia programowa PiS - skowyczeć na prawo i lewo ale nie ryzykować niczego co mogłoby się udać i dać władzę/większe poparcie - koryto jest i to wystarczy :]

Jozin
VIP
VIP

Post autor: Jozin » 12 lipca 2014, 16:19

A gdy bida w oczy zajrzy.... buhahahaha...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zjednocz ... -nie/smz29

Tylko czy ciemny lud to kupi.... ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 12 lipca 2014, 17:43

Jadosław Haczyński sPiSał się nieźle gospodarczo (POczytajcie komentarze ... ;) http://gielda.onet.pl/orlen-lietuva-nie ... news-detal

juve_fan
VIP
VIP
Kontakt:

Post autor: juve_fan » 12 lipca 2014, 17:52

Jacek Krawiec. Dziękuję, dobranoc.

ODPOWIEDZ